Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Zrušení české podpory

bufales (CZ1)bufales (CZ1) Komentářů: 2
Dne 15.11.2016 se mi stala nemilá věc-KTERÁ SE MŮŽE STÁT VÁM VŠEM- ZAPLATIL JSEM NAŠIMI KORUNAMI A PŘIPSALI MI MÉNĚ, NEŽ JSEM ZAPLATIL-----A ODPOVĚD-----
ŽÁDNÁ--PROTOŽE ČESKÁ PODPORA JE ZRUŠENA!!!! SMĚJTE SE NEBO PLAČTE-TOHLE SE JEDNOU STANE KAŽDÉMU JEDNOMU Z VÁS...--ŠLENDRIÁN

Tuto hru hraju dlouuuuuuho. Byl jsem překvapen, že nemohu sehnat nikde odkaz na českou podporu. Tak jsem hledal i ve foru a zjistil jsem, že nejsem sám. Našel jsem podobné případy a rádoby vtipné odpovědi k nim, že si dotiční mají psát na cizí podpory za pomoci překladačů--NEBOJÍM SE NAPSAT-JE TO PĚKNÝ BO... ČTI NEPOŘÁDEK!!!!
JSEM V ČESKÉ REPUBLICE A CHCI SE DOVOLAT JEDINÝM ÚŘEDNÍM JAZYKEM V TÉTO ZEMI!!!! ŽÁDÁM O MOŽNOST DOVOLAT SE SVÉHO PRÁVA SVÝM JAZYKEM!

edit: sloučení příspěvků, změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj bufalesi,

    česká podpora byla z rozhodnutí vedení společnosti, stejně jako mnoho dalších, zrušena. Momentálně lze kontaktovat některou ze zbývajících podpor, vždy však v jazyce, v jakém je formulář vyplňován. Nevím, co je vtipného na tom, někomu poradit, aby využil překladač, když jednoduše není jazykově vybaven, aby to zvládl bez něj. Jiná možnost bohužel není.

    Provozovatelem této hry je německá firma, úřední jazyk ČR s tím nemá nic společného. Neexistuje žádné právo, které by provozovateli něco takového ukládalo.

    Bohužel firma prochází velkými personálními změnami ve všech odděleních, podporu nevyjímaje. Snad se někdy zase začne blýskat na lepší časy, finanční stabilita společnosti se zlepší a tým podpory bude opět rozšířen.

    Vzhledem k tomu, že s tímto opravdu nic nenaděláme a nezbývá než se přizpůsobit a doufat ve světlejší zítřky, vlákno s dovolením zamykám. Děkuji za pochopení.
  • MirkaP. (CZ1)MirkaP. (CZ1) Komentářů: 3
    Nejvíce ze všeho mi vadí, že zmizela čeština právě z podpory. Hraju na českém servru a chci podporu v češtině. Zlatky kupované za české peníze jim nesmrdí, že? M.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Česká podpora byla stejně jako mnoho jiných zrušena z finančních důvodů. Firma prochází výraznou reorganizací, viz i poslední oficiální oznámení. I s tou loňskou se dotýká asi všech oddělení, včetně týmu zákaznické podpory. Na vývoj hry to však nemá žádný negativní vliv, což je podstatné ;)

    Že jsme dříve měli českou podporu, bylo moc fajn, ale rozhodně to nebylo pravidlem u všech komunit. Řada hráčů nikdy neměla nejen fórum ve svém jazyce, ale ani podporu. Velká část hráčů nemá ve svém rodném jazyce žádného dovolání, vy máte alespoň mě, některé země však nemají a nikdy neměli nikoho.

    Jen tak pro přehled přidávám tabulku, jak na tom které komunity jsou. Je sdružena podle fór, která ještě nebyla zrušena (i to některé komunity potkalo), a obsahuje informace, zda hráči z dané země disponují BM, CM a podporou ve svém rodném jazyce:



    Já vím, že to, jaká je situace u jiných komunit, není žádnou útěchou či vysvětlením. Jen tím chci ukázat, že fakt, že jsme dříve měli českou podporu, rozhodně nebyl považovaný za standard a jednalo se spíše o výjimku, vztáhneme-li to na všechny herní servery. Nárok na podporu v mateřském jazyce není, natož podmíněn nákupem zlatých. Zkrátka nám nezbývá než se se změnami ve společnosti smířit a přizpůsobit se jim.

    Pokud vám budu moci být jakkoli v komunikaci s podporou nápomocna, dejte vědět. Ať už soukromě, nebo do tohoto vlákna. To se samozřejmě netýká samotného zasílání či překladu tiketů, ale jakýchkoli nápadů, jak vám komunikaci s podporou usnadnit. Již zde padl návrh na přeložení názvů událostí do anglického jazyka. Napadne-li vás něco dalšího, sem s tím :)

    Díky za vaše pochopení a neutuchající přízeň i přes občasné drobné nepříjemnosti  <3 ,

    black-.-angel
  • kačenka píp (CZ1)kačenka píp (CZ1) Komentářů: 18
    no nám by byla teda milejší česká podpora jak ty..veškeré informace z jiných for si můžeme přeložit přes překladač ale komunikovat s podporou přes překladač nelze..což je pro spoustu hráčů důležitější 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    no nám by byla teda milejší česká podpora jak ty..veškeré informace z jiných for si můžeme přeložit přes překladač ale komunikovat s podporou přes překladač nelze..což je pro spoustu hráčů důležitější 
    Takže když budete chtít něco vysvětlit, zeptat se, není problém to přes překladač udělat na jiném fóru, ale je to problém v komunikaci s podporou? No to tedy dává smysl ;)

    Podpora vám může pomoci vyřešit pouze problémy technického rázu, ale na zodpovídání dotazů, informace o aktualizacích, pomoc s čímkoli je tady moderátor. Díky tedy, kačenko, že dle tebe je má funkce zbytečná :) Nicméně mám pro tebe špatnou zprávu, mě za podporu vyměnit nelze, support zadarmo nikdo dělat nebude a ani nemůže ;) Takže vám zase nakonec nezbude nic jiného než ten automatický překladač :) Podpora s tím totiž nemá nejmenší problém, jí také nic jiného nezbývá ;)
  • kačenka píp (CZ1)kačenka píp (CZ1) Komentářů: 18
    black-.-angel napsal(a):
    no nám by byla teda milejší česká podpora jak ty..veškeré informace z jiných for si můžeme přeložit přes překladač ale komunikovat s podporou přes překladač nelze..což je pro spoustu hráčů důležitější 
    Takže když budete chtít něco vysvětlit, zeptat se, není problém to přes překladač udělat na jiném fóru, ale je to problém v komunikaci s podporou? No to tedy dává smysl ;)

    Podpora vám může pomoci vyřešit pouze problémy technického rázu, ale na zodpovídání dotazů, informace o aktualizacích, pomoc s čímkoli je tady moderátor. Díky tedy, kačenko, že dle tebe je má funkce zbytečná :) Nicméně mám pro tebe špatnou zprávu, mě za podporu vyměnit nelze, support zadarmo nikdo dělat nebude a ani nemůže ;) Takže vám zase nakonec nezbude nic jiného než ten automatický překladač :) Podpora s tím totiž nemá nejmenší problém, jí také nic jiného nezbývá ;)
    tobě to třeba nedává smysl..ale když si něco odněkud přeložím přes překladač tak něco mi to přeloží něco si domyslím aby to nějak smysl dávalo a člověk z toho něco přece jen pochopí...nikde se ptát na nic nepotřebuji když člověk pozorně čte většinou se odpověď dočte aniž by se ptal..kdežto na podporu přes překladač psát nejde protože mi napíší že mi nerozumí a víc nic neřeší..takže asi tak..toliko moje vysvětlení..na nic jsem se nikoho neptala jen jsem zdělila svůj názor..a tu ironii si nechej pro svoje děti..děkuji..
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    Nemůžu souhlasit s tím, že na podporu přes překladač nejde psát. To není pravda. Nedávno jsem na ni psala a překladač k tomu využila a neodepsali, že nerozumí. Jistě není to tak pohodlné jako psát v rodném jazyce ale jde to. Jen se musí člověk více zamyslet v jaké řeči to bude psát, čemu aspoň trochu rozumí a ovládá to. Myslím, že každý z nás, chodil do školy a měl tak minimálně 1 cizí jazyk (neřeším co, dobu a jak ho ovládá) minimálně základy zná. No a pak překladač už jen pomůže, jasně nebude to konverzace na vysoké úrovni (bez urážky, nikoho se nechci dotknout) spíš to bude řeč ve stylu : "já potřebovat pomoc..." Jde přece o to se domluvit, poradit si a stačí zapojit hlavu a pomoc překladače, případně známých a jde to. Musím vařit z toho co mám a nějak si poradit, pokud budu jen brečet, že to nejde a podporu v češtině zrušili...nic mi to nepomůže. Pokud to chci řešit, musím si poradit (je to přece podobné jako by se člověk v cizině ztratil, taky si musí nějak pomoct a vysekat se z potíží, to že bude lomit rukama a ronit slzy, případně kolem sebe mlátit a urážet potencionální zachránce mu spíš uškodí) Podporu v češtině zrušili, s tím se nedá nic dělat. Rozumím (aspoň trochu) rusky, polsky, portugalsky... fajn, mám mozek a pomůže překladač nebo známí a půjde to.
    Pokud se dá pochopit vše z cizích for pomocí překladače tak s ním jde i komunikovat s podporou.

    Není se potřeba hned ježit a ne zrovna mile obracet k člověku, který se snaží pomáhat a dělá pro nás hodně. To moc nepovzbudí. Naše moderátorka nám pomáhá a hodně, mělo by si to už konečně dost lidí uvědomit a připustit. 
Sign In to comment.