MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Rybár Oleg - problémy, chyby a rady

dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) Komentářů: 380CZ1
upraveno 01.11.2016 v Návody od hráčů

Rybár Oleg - riešenie chýb a rady na lovenie.

Návod na rybárčenie sa nachádza na adrese    autor Hubouš  :

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/136056/rybar-oleg-rybareni-popis-jak-na-to-od-27-10-ve-hre#latest

Pokyny:

Nekupuj nič v obchode – kým ťa hra nežiada o danú vec.

Vylepši krabičku (stačí základnú) a vedro (stačí základné).Ostávajú ti trvale.

Udica,  vlákno, navijak – sú spotrebné – vydržia len niekoľko použití. Základný háčik len 1x.     Návnada slúži na pridanie ryby do vody- 1návnada 1ks ryby.

Vylepšuj level rybára – vždy keď máš prestávku v hre. (na SK - RXP / na CZ RZK) Za doláre alebo za zlatky.

Level 8 – otvorí sa 1 recept v reštaurácii – Záliv sirén

Level 10 – Odomkne sa kúpa  silnejšieho vlákna / odomkne sa ďalší recept

Level 15 – odomkne možnosť Prenajímania lodí.

A ďalšie možnosti a vylepšenia podľa dosiahnutého levelu.

Pri vyšších leveloch od 38 vyššie potrebuješ vylepšiť aj Záliv sirén na 3 – 4 level.

Keď ideš na ryby – v ľavo je ponuka tvojich nástrojov. Po kliknutí na malú šípku sa vysunie ponuka a klikaním si vyberáš. /napr. udicu, vlákno../Silnejšie ryby potrebujú lepšie vybavenie.

Takto pridáš do vody aj požadovanú rybu keď klikneš na návnadu – potom na zelenú šípku- /1x klik 1 ryba pridaná/.Musí si predtým zakúpiť návnady.

POZOR keď niečo zakúpiš v obchode – objaví sa to v krabičke – musíš ešte myškou pridať do rybára zľava doprava.

CHYBY a chybové hlášky uvedené sú v návode.. vid hore..

Súčasne chyby v celej hre:

1 – nevieš darovať celé množstvo rýb – množstvo je zle zobrazené – nemáš toľko na sklade.. pridávaj postupne. Prípadne sa prepni z farmy na farmu alebo reštartuj hru.

2 – Nahodíš udicu a vlákno sa nezobrazí – opakuj 4x. vypni zapni rybárčenie (aj 10x)– /prepni sa na inú farmu a späť / reštartuj hru–

Chyby pri rybárčení..

Nevieš chytať ryby.. /error / alebo bez/.

1. chod do krabičky a skontroluj vybavenie – 4veci musíš mať - / Všetky veci presun doľava musí ostat prázdne a svietiť výkričníky - a nanovo pridaj doprava rybárovi. Ked je tam nejaky predmet hra je zaseknutá – vypnút prejst na inu farmu – reštart hry. /ako posledna pomoc kúpit predmet a dat ho nanovo rybárovi- /napr. dalšiu udicu.
  2. Otvoríš krabičku a máš tam vlavo 0 /mínusové/ hodnoty Napr. -25 háčikov. Vypnut zapnút /prepnuť /reštart.
  3. Chytáš ryby a odrazu nevieš chytiť dalšiu.. /prepni sa na inu farmu a naspäť/ - Mala by sa objavit hláška – Minuly sa ryby–  lovit o xx:xx min.

LOĎ: /postupuj podľa návodu hore odkaz/

Po dosiahnutí lv.15 sa pri móle objaví lod. Prenajímaš /zaplatíš dolármi – za možnosť použitia. Po určitej dobe sa ponuka lodí posunie na ďalšiu /prípadne preskočíš za zlato.

Máš 2 možnosti – ideš na ryby /// Výhody: Nemusíš kupovať návnady.

Nevýhody: Keď prerušíš lovenie - /nemáš lano, háčik al.plné vedro nemôžeš sa vrátiť späť. Loď odplávala.

Pošleš Olega – bude loviť ryby v danej lokalite – ale musíš čakať určitý čas.

Podľa typu lode je aj ponuka miesta na lovenie – iné ryby.

Ďalšie problémy a tipy budú doplnené

Add1: - Zlepšenie krabičky a vedra - sa zasekne /naskočí hláška - ...nemáš dostatok zlata/- pomôže vypnutie a zapnutie obchodu - dolare sa nestratia - update sa urobí.

Add2: - zaseknutie 2 rýb na udici - pomôže vypnutie hry prípadne vypnutie prehliadača.

--------------------

Chyba ulohy: Kúp veľké vedro - /neopravené nahlásená/ - vraj sa dá "oklamat" kúpením 2. prútu.

Chyba úlohy - Kúp ťažky háčik- OK. Použi ťažky háčik. nedá sa splniť.

Post edited by dodko44 (CZ1) on
dodko44 - SK1 - spolok dezkovo
dodko44 - CZ1 - spolek Blue Sheep

Komentáře

• venda7000 (CZ1)venda7000 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Ahoj  mám dotaz   můj spoluhráč  má problém s  rybářem Oleg  úkolem 3 a část 3 výcvik děkuji za odpověď 
    s pozdravem venda7000   
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) Komentářů: 381CZ1
    Ahoj,úkol třetí je že má jít rybařit.
    Mrkni se tady v tipech na RYBAŘENI´-rybář Oleg,tam jsou všechny úkoly pro rybaření.
  • venda7000 (CZ1)venda7000 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Lucinka69 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,úkol třetí je že má jít rybařit.
    Mrkni se tady v tipech na RYBAŘENI´-rybář Oleg,tam jsou všechny úkoly pro rybaření.
    to já vím ale nám to nejde splnit 
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) Komentářů: 381CZ1
    Tak ať skusí rybařit na  hlavní nebo gurmánské farmě.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,185CZ1
    venda7000 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj  mám dotaz   můj spoluhráč  má problém s  rybářem Oleg  úkolem 3 a část 3 výcvik děkuji za odpověď 
    s pozdravem venda7000   
    Ahoj
    V kruhové nabídce u Olega klikni na poslat Olega na ryby. Potom 2.záložka ( ta bledá hvězda s rybou) otevři a pošli Olega pro rybářské XP na 15 minut za dalary. A mělo by být hotovo.
    pexi @ cs 1
  • Markés (CZ1)Markés (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    upraveno 04.06.2019
    Ahoj, mám problém, jsem u úkolu, kde mám použít střevli na okouny, problém je, že mi střevle nejde dát do nabídky, mám tam jen 4 políčka a jak něco nahradím střevlí hlásí mi to chybu, že mi daná věc chybí, jak mám ulovit okouna na střevli?
    Vyřešeno!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,185CZ1
    Markés (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám problém, jsem u úkolu, kde mám použít střevli na okouny, problém je, že mi střevle nejde dát do nabídky, mám tam jen 4 políčka a jak něco nahradím střevlí hlásí mi to chybu, že mi daná věc chybí, jak mám ulovit okouna na střevli?
    Ahoj
    Pořiď si větší rybářský kufřík aby se ti tam vešlo vybavení.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.