Domů Czech Otázky ke hře

Spolek: Přijímání členů

sverona2sverona2 Komentářů: 28
upraveno 11.02.2017 v Otázky ke hře
Zdravím, mám otázku, ktorá mi vŕta hlavou. Keď máme v spolku voľné miesta,tak nám posielajú žiadosti, ale viac krát sa stalo,že niektoré alebo všetky zmizli..Napr. včera boli dve žiadosti, všimla som si, že jedného z nich niekto prijal ale tá druhá žiadosť tam už nebola.. Alebo je tam viac žiadostí a akonáhle sa nám naplní stav,tak všetky zmiznú, ale stalo sa aj že napr. jedna tam ostala.. Chcem sa spýtať ako to s tým je, to sa nejako vymazáva priebežne, alebo ak sa naplní stav?? Alebo tí čo máte spolky, by ste mi sem mohli napísať, ako to máte s tými žiadosťami vy.. Ďakujem
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«13

Komentáře

  • hena82hena82 Komentářů: 1
    upraveno 13.02.2013
    chcem patrit do spolku ale si ma nikto nechce pridat posielam ziadosti co im mam ponukat darceky aby ma prijali?
  • graywolff4graywolff4 Komentářů: 46
    upraveno 13.02.2013
    Heňa, zkus být trpělivá, někdy přijetí do spolku chvilku trvá. Politika autorské firmy totiž v oblasti velikosti spolků poněkud příliš tlačí na peníze, takže není jednoduché mít větší spolek než oněch základních 5 míst.

    Ovšem to, že ses tu ozvala, zapříčinilo například tu okolnost, že Tě v průběhu odpoledne připíšu do seznamu zájemců o spolek ze serveru sk 1 v našem nově "důležitém" vlákně Projekt Akademie v sekci Zábava.

    No a pokud čekat nechceš, seber pár zlaťáků a založ si spolek svůj. Do něj pak můžeš přijímat hráče podle svého přání a nálady. Tedy až do počtu maxima, které čítá oněch 5 farmářů. Pak už bude každé rozšíření posil záviset na výzkumu, který není levný. Což ale mezi námi až tak nevadí - i v těch pěti se dá pár základních projektů a výzkumů zvládnout, no a pak se uvidí, kolik budete mít sil...
  • andreas20022andreas20022 Komentářů: 1
    upraveno 15.02.2013
    Ahoj, já jsem taky začatečník,poslala jsem do jednoho týmu prosbu aby mě vzali a vzali mne.Můžeš zkusit tým nejlepších,já jdem v něm a líbí se mi tam.Mají příjemného kapitána a nechce nicjen ti dává malé úkoly a nechce aby jsi mu platila.Zkus to Andrea. :-)
  • vera35 (CZ1)vera35 (CZ1) Komentářů: 938
    upraveno 15.02.2013
    Chce to trpělivost.Já jsem si hrála až do lvl 24 sama na sebe,abych byla perspektivní a jednoho dne jsem měla v poště pozvánku do skupiny-sama si mě našla.
  • Xanilvap (CZ1)Xanilvap (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 28.06.2013
    Krásný den,
    mám takový zvláštní dotaz. Kdo může přijímat členy do spolku kromě vedoucího? A jak se do spolku dostane člen, kterého nepřijal ani vedoucí ani zástupce?
    Děkuji za odpověď
    Post edited by Xanilvap (CZ1) on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 28.06.2013
    takže zástupce muže jen posílat pozvánky ale vedoucí muže posílat pozvánky i potvrzovat žádosti a druhá odpověd ve hře je mnoho spolku dej žádost do dalších z nich
  • _vrtule (CZ1)_vrtule (CZ1) Komentářů: 409
    upraveno 28.06.2013
    Žádosti může přijímat jak vedoucí, tak i zástupce, ale podle mě už nikdo jiný, takže není možné, aby se do spolku dostal člen jinak.
  • Alexandra1989Alexandra1989 Komentářů: 2
    upraveno 28.07.2013
    Chtěla bych se zeptat,proč je tak těžké se dostat do spolku farmářů?Jsem registrovaná tři dny a zatím nikdo na moje žádosti neodpověděl :-(((
    Post edited by Alexandra1989 on
  • jeyaro (SK1)jeyaro (SK1) Komentářů: 20
    upraveno 27.07.2013
    nie každy berie malé urovne skus sa vypracovať troška aspoň na 20 lv :-)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 27.07.2013
    Chtěla bych se zeptat,proč je tak těžké se dostat do spolku farmářů?Jsem registrovaná tři dny a zatím nikdo na moje žádosti neodpověděl :-(((

    Největší problém je v tom, že většina hráčů napíše: Ahoj, jsem aktivní každý den, jsem 12 level, vezmete mě?... Každý zkušený ovšem ví, že právě tyhle první levly se dají zvládnout během prvního dne a už tady každého takováto žádost odradí :). A další věc je ta, že spousta nováčků jde do spolku jen proto, aby si splnila úkol a pak odejdou. proto se nediv, že Tě nikdo neoslovil třeba :). Až budeš opravdu denně aktivní...což znamená více než 15 či 20 levlů, jistě se někdo ozve :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 28.07.2013
    Je to jako v práci. Pokud přijdeš žádat o zaměstnání a řekneš "mám hotovou 5. třídu", nikdo tě nevezme. Pokud ale řekneš "mám vysokou školu", třeba se o tebe zaměstnavatelé poperou. Stejné je to tady. Když řekneš, že máš level 12, znamená to, že hraješ chvilku a nemáš žádné zkušenosti (prostě hru ještě "neumíš hrát"). Naopak, když řekneš, že máš level 45, znamená to, že už nějakou dobu hraješ, máš funkční a zaběhnutou farmu, herní strategii. A spolek tvým přijetím získá schopného člena.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 28.07.2013
    A jestli ještě můžu poradit, tak nespěchej a nepřidávej se ke stejně nezkušeným hráčům. Raději si trochu počkej a vybírej spolky, kde ti mohou poradit jak volit strategii hry a vyvaruješ se tak začátečnickým chybám. Spolek, kde je jen jeden - zakladající člen není spolkem.
  • Terezička62Terezička62 Komentářů: 0
    upraveno 10.09.2013
    dostala jsem zprávu od spolku abych se k nim přidala, ale nevím jak se k nim mám přidat
    Post edited by Terezička62 on
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 10.09.2013
    Ahoj, když otevřeš tu pozvánku, klikneš na ano :) jinak si pročti toto vlákno: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?17766-spolek-v%C5%A1e-o-spolku-%29

    je tam napsaný postup
  • PlayaLucie8 (CZ1)PlayaLucie8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 10.09.2013
    musíš zazádat o přijetí.
  • Assa (CZ 1)Assa (CZ 1) Komentářů: 29
    upraveno 12.09.2013
    Mám to stejné, ale je to patrně tím, že žadatelé již najdou spolek.... nějak jsem se tím nezabývala. :-)
  • sverona2sverona2 Komentářů: 28
    upraveno 12.09.2013
    Neverim tomu,že všetci z tých žiadostí našli spolok.. Napr. je tam aj veľa takých čo majú level 10 a podobne. Takže neverím tejto možnosti, že komplet všetci zrazu našli spolok preto to zmizlo..
  • Assa (CZ 1)Assa (CZ 1) Komentářů: 29
    upraveno 12.09.2013
    Tak patrně to mizí s tím, jakmile se naplní počet členů ve spolku, alespoň u nás to tak je....nebo to mizí samo po nějaké době....Snad nám odpoví nějaký odborník....doufám. :-)
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 12.09.2013
    som napríklad zistila že keď spolok žiadatelia najdu,žiadosť zostáva stale tam až pokým ju nevymažem...
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 13.09.2013
    sverona2 napsal: »
    všetci tu riešite výmenu toho účtu, ale ja som založila toto vlákno kôli inému problému, a nikto na to nevie odpovedať??

    Ahoj, nemohl ti je nějaký zástupce odmítnout? Mě tam totiž žádosti zůstávají, dokud je neodmítnu.
  • sverona2sverona2 Komentářů: 28
    upraveno 13.09.2013
    Práveže som sa pýtala v spolku a nikto sa nevyjadril ze to vymazal, tak neviem či sa niekto nechcel priznať že to vymazáva alebo čo s tým je.. preto som sa to chcela dozvedieť tu
  • tomkr3tomkr3 Komentářů: 445
    upraveno 13.09.2013
    No mně nedávno taky jedno jméno ze žádostí zmizelo a když jsem se pak na něj dívala, tak už ten hráč měl jiný spolek.
    Jestli to třeba není novinka, že po té co si dotyčný hráč najde spolek zmizí jeho žádosti u jiných spolků. Bylo by to celkem logické. A mně se to líbí. Aspoň mi v žádostech nebudou trčet lidi, kteří už beztak nějaký spolek mají.
  • sverona2sverona2 Komentářů: 28
    upraveno 13.09.2013
    To by bolo v pohode, ale u nas to mizne nejak casto, a zmizne napr aj 5 ziadosti naraz, a su tam aj hraci s velmi nizkymi levelmi, preto sa mi to zdalo cudne.
  • tomkr3tomkr3 Komentářů: 445
    upraveno 13.09.2013
    No příště se zkus podívat jestli už nemají jiný spolek. Třeba je to opravdu tím :)
    Jestli si dobře pamatuju, tak tady lidi psali že na sk serveru je nouze o hráče, tak to by vysvětlovalo to jejich rychlé mizení.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 13.09.2013
    sverona2 napsal: »
    To by bolo v pohode, ale u nas to mizne nejak casto, a zmizne napr aj 5 ziadosti naraz, a su tam aj hraci s velmi nizkymi levelmi, preto sa mi to zdalo cudne.

    Tak se zkus na to podívat někdy. Opsat si nicky, když tam nějaké mít budeš, a pak, když Ti zmiznou si je vyhledat a podívat se, jestli jsou ve spolku už nějakém jiném :). Protože u mě to tak funguje. V momentě, když máme plno, tak zmizí všechny žádosti, stejně tak, když si hráč spolek najde :). Ale hanah tedy píše taky něco jiného, tak nevím :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 13.09.2013
    marpan napsal: »
    Tak se zkus na to podívat někdy. Opsat si nicky, když tam nějaké mít budeš, a pak, když Ti zmiznou si je vyhledat a podívat se, jestli jsou ve spolku už nějakém jiném :). Protože u mě to tak funguje. V momentě, když máme plno, tak zmizí všechny žádosti, stejně tak, když si hráč spolek najde :). Ale hanah tedy píše taky něco jiného, tak nevím :)

    Ano je to tak jak jsem psala. Žádosti nemizí, ale zůstávají, pokud někomu zmizeli - musel je někdo odmítnout. Toto jsem dostala jako odpověď na tvůj dotaz :)
  • Irisek.el (CZ1)Irisek.el (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 06.10.2013
    Lze jednou vyhozeného člena vzít počase zpět?
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 06.10.2013
    Irisek.el napsal: »
    Lze jednou vyhozeného člena vzít počase zpět?

    Pokiaľ práve nie je v inom spolku, nemal by byť problém vziať ho späť.
  • Petruška.Monet (CZ1)Petruška.Monet (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 24.11.2013
    Co je Kooperativní hra? Dole na liště, druhé políčko zleva. Je šedé a oznamuje mi, "připojit se ke kooperativní hře". Rozumím správně, že je to připojení ke hře, s více hráči? A jak popřípadně s jedním nebo více hráči hrát? Díky za odpověď.
    Post edited by Petruška.Monet (CZ1) on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 02.01.2017
    Ahoj. Musíš se připojit k nějakému spolku, či si svůj spolek založit. Poté se Ti otevřou další funkce hry
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.