Domů Czech Otázky ke hře

Přesouvání dekorací mezi farmami

dandulin4dandulin4 Komentářů: 16
upraveno 15.03.2017 v Otázky ke hře
dobrý den mám otázku, když na své hlavní farmě mám ve skladu dekoraci je možno ji postavit třeba na květinové farmě, nebo prodat děkuji, dandulin
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 05.09.2013
    postavit na jiné farmě nejde, prodat... jde místo uložení do krabice dát "zbourat", za to nějaký peníze získáš
  • JitkaUser6JitkaUser6 Komentářů: 21
    upraveno 01.03.2014
    Proc nejdou dekorace z jedne farmy pouzit i na jine v inventari jsou nanic a na druhe farme by byly k uzitku
    Post edited by JitkaUser6 on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 28.02.2014
    JitkaUser6 napsal: »
    Proc nejdou dekorace z jedne farmy pouzit i na jine v inventari jsou nanic a na druhe farme by byly k uzitku

    Ahoj toto není v této hře možné :( ale vlastně je ale jen přes mezisklad kde jsou dekorace z akcí (kolo štěstí, asie atd.). :)
  • JitkaUser6JitkaUser6 Komentářů: 21
    upraveno 28.02.2014
    ja myslela dekorace ktere jiz na jedne farme nepouzivam. Vim ze to neni mozne ale bylo by to dobre.
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 28.02.2014
    musíš pridať hlasovanie, ak chceš, aby hráči za návrh "Chcete umožniť predávanie dekorácii pomocou miestneho inventáru z farmy na inú farmu? hlasovali, aby sa to v hre mohlo umožniť. Ale to by si musela založiť v kreatívnom kútiku: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/forumdisplay.php?577-Kreativn%C3%AD-koutek :).

    Attachment not found.
    Toto nemyslím vážne :): Kreativita prináša rúže ;)...Attachment not found.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 01.03.2014
    Tento návrh už byl několikrát navržen a neprošel. Dekorace se mezi farmami přesouvat nebudou.
  • Malý ptáčekMalý ptáček Komentářů: 32
    upraveno 17.03.2014
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli jde prodat dekorace co mám v meziskladě taky za zlatáky, když jsem zjistil že když si budu chtít postavit hřiště tak zaplatí přes 2 tísíce zlatáků. Když jsem si ho vytočil v kole štěstí. V místní inventáři mám 13. dekorací a v meziskladě 7 dekorací. Dalo by se aby jsem mohl dekoraci co mám v inventáři použít i na dalších farmách. Vím že dekorace co mám v meziskladě se dají použít i na jiných farmách. Děkuji za odpověď.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 17.03.2014
    Ahoj, trochu moc dotazů v jednom...

    V inventáři i meziskladu jsou dekorace, které jde jen umístit na farmu (ty z inventáře jen na farmu, kde už jednou byly, ty z meziskladu na kteroukoliv farmu) nebo smazat (ne prodat).
    Abys mohl nějakou dekoraci "prodat", musíš ji umístit na farmu a dát "zbourat". Vrátí se ti něco málo dolarů (určitě ne zlatek).
  • Farmer KathylFarmer Kathyl Komentářů: 0
    upraveno 24.08.2015
    Zdravím, potřebovala bych zjistit proč nemohu věci z inventáře využít na farmě, respektive přesouvat si je z hlavní farmy na Gurmánskou a zpět. V tuto chvíli tam mám nevyužité věci (strom a záhon), ale přesunout je přes inventář nelze.... Děkuji Kathyl
    Post edited by Farmer Kathyl on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 24.08.2015
    Přesouvat již jednou postavené dekorace mezi jednotlivými farmami nelze.
    Je to tak nastavené.
    Proč tomu tak je, se můžeme jen domýšlet...
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 24.09.2015
    Mikimar napsal(a):
    Přesouvat již jednou postavené dekorace mezi jednotlivými farmami nelze.
    Je to tak nastavené.
    Proč tomu tak je, se můžeme jen domýšlet...
    Můžeme se třeba domýšlet, že GGS chce, abysme si radši dekoraci na gurmán (květinku,...) koupili znova, protože... proč ne... :lol:  Prostě pro autory hry je výhodnější, když si to hráči musí koupit znova, proto jim nedovolí to přesunou z jedné farmy na druhou. Nadějě za změnu je mizivá...

    RIMMER: Tak podle tebe budoucnost je budoucnost a jako u tvých slipů jsou naděje na změnu mizivé? Promiň, LISTY, ale tohle neberu.

  • krisben (CZ1)krisben (CZ1) Komentářů: 0
    Ahoj. Dala jsem si z hlavní farmy dekorace 2x2 do skladu a když je chci použít třeba na gurmánku, tak tam ve skladě nejsou. Jdou znovu umístit jen na hlavní farmu. To tak je normální?
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    krisben (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Dala jsem si z hlavní farmy dekorace 2x2 do skladu a když je chci použít třeba na gurmánku, tak tam ve skladě nejsou. Jdou znovu umístit jen na hlavní farmu. To tak je normální?
    Ano je to normální, každá farma (hlavní, gurmán, květinka) má vlastní sklad na odkládání dekorací, tudíž nelze je přesouvat mezi nimi. jinak by ti stačila jen jedna sada a tu bys přesouvala z farmy na farmu a to GGS nechce...
Sign In to comment.