Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Důl

146

Komentáře

  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 26.06.2014
    A možná si pleteš dvě různé "akce". Důl je něco jiného než Prime day :)
  • kubicekpod2004kubicekpod2004 Komentářů: 259
    upraveno 13.07.2014
    Ahoj, víte jak (vlevo) je ten důl?
    Nevíte někdo k čemu pomáhá úroveň 3? Docela by mě to zajímalo... :)
    Post edited by kubicekpod2004 on
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 13.07.2014
    zkrátí se ti čas výroby z 48 hodin na 36 hodin :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.07.2014
    přečetla jsem to tu celý a na svou otázku jsem nedostala odpověď, tak nevím, jestli je to v jiném vlákně nebo to nikoho nezajímalo :D dnes jsem u omara získala výhodně povolení k těžbě zlata a vyskočil mi úkol, abych spustila výrobu v dolu s tím, že k tomu dostanu 300 zlatých za splnění, super! :D ale zajímalo by mě, jestli se to stalo teď, protože jsem si povolení zatím nikdy nekoupila nebo jestli je to tak vždy, když mám možnost důl spustit.. díky za odpověď :)
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 29.07.2014
    aha, já zase pozorně nepřečetla tvoji otázku, další spuštění dolu - zlaté nugety stojí 2000 zlatých a z dolu dostaneš 4 000 zlatek :rolleyes: pak už 300 zlatek nedostaneš, není to už totiž úkol
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.07.2014
    ale já to právě jako úkol dostala.. už jsem ho tam měla jednou.. kdysi dávno, když jsem důl postavila.. a dnes jsem poprvé licenci koupila.. omar ji měl výhodně.. a ten úkol jsem právě dostala znovu a trochu mě to překvapilo.. tak nevím, jestli tomu tak je vždy nebo jen proto, aby mě nalákali si další licenci koupit
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 30.07.2014
    Elis359 napsal: »
    ale já to právě jako úkol dostala.. už jsem ho tam měla jednou.. kdysi dávno, když jsem důl postavila.. a dnes jsem poprvé licenci koupila.. omar ji měl výhodně.. a ten úkol jsem právě dostala znovu a trochu mě to překvapilo.. tak nevím, jestli tomu tak je vždy nebo jen proto, aby mě nalákali si další licenci koupit

    Pokud se nemýlím, tak víc úkolů týkajících se zlaté licence nedostaneš (tudíž ani další odměnu).
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 30.07.2014
    Elis359 napsal: »
    přečetla jsem to tu celý a na svou otázku jsem nedostala odpověď, tak nevím, jestli je to v jiném vlákně nebo to nikoho nezajímalo :D dnes jsem u omara získala výhodně povolení k těžbě zlata a vyskočil mi úkol, abych spustila výrobu v dolu s tím, že k tomu dostanu 300 zlatých za splnění, super! :D ale zajímalo by mě, jestli se to stalo teď, protože jsem si povolení zatím nikdy nekoupila nebo jestli je to tak vždy, když mám možnost důl spustit.. díky za odpověď :)

    Před časem (pár měsíců zpátky) přihodili do hry jednorázovej úkol, o kterým mluvíš, kterej se každýmu objeví v momentě, kdy má na skladě zlatou licenci, má na kontě 2.000 zlata a nejede produkce v dole (nebo tak nějak to bylo podmíněný - určitě je podmínkou ta licence na skladu). Naskočí každýmu ale jen jednou jedinkrát. Bohužel. :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 30.07.2014
    wolfka napsal: »
    Před časem (pár měsíců zpátky) přihodili do hry jednorázovej úkol, o kterým mluvíš, kterej se každýmu objeví v momentě, kdy má na skladě zlatou licenci, má na kontě 2.000 zlata a nejede produkce v dole (nebo tak nějak to bylo podmíněný - určitě je podmínkou ta licence na skladu). Naskočí každýmu ale jen jednou jedinkrát. Bohužel. :D

    2000 zlata na kontě podmínka není.. 30 zlaťáků mi chybí, abych to mohla spustit, ale naskočilo to, když jsem sklidila dolary z dolu.. no mě právě nenaskočil jednou, ale už podruhý.. když jsem tenkrát někdy postavila důl na 2, tak jsem dostala licenci a tento úkol.. a teď, když ji zase mám, tak jsem ten úkol dostala znova.. možná je u mě chyba, ale rozhodně si nestěžuju :D škoda jen, že se to neopakuje pravidelně
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 30.07.2014
    Ne, to jsou různé úkoly. Jeden byl myslím dvoukrokový. To je ten, který po vylepšení dolu dal zlatou licenci. Mnohem později byl přidán do hry jiný úkol, a to ten, který ti dá 300 zlatek za jednu produkci zlata.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 30.07.2014
    ahááá, tak už to konečně celý chápu, díky :D
  • bonita81 (CZ1)bonita81 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 19.02.2015
    Zdravím...prosím jak získat povolení k těžbě zlata? Jsem na úrovni 41 a zatím jsem ho získala jen jednou na začátku. Díky za rady.:confused:
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.02.2015
    Nyní je možnost ho získat, pokud budeš na konci turnaje ve zlaté nebo platinové lize, můžeš si ho koupit u omara se slevou nebo vytočit na kole štěstí.. poslední možnost je, že si koupíš zlaťáky, když je akce a jako bonus získáš to povolení.. pak teda nějaký ten úkol, ale o tom víš.. teď mě žádná jiná možnost nenapadá
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 19.03.2015
    Mám dotázek....vím,že mohu rozmnožit zlatáky v dole,ale měla jsem jen jeden list na rozmnožování...kde mohu a kdy získat další ten modrý list na rozmnožení zlatáků? Je tam psáno sice Prime Day,ale do ted jsem na něj nenarazila a jestly jo tak to nebylo poznat,že je zrovínka na to .Díky za rady :-) Moc si toho vážím ;)
    Post edited by PetulaChampion on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 18.03.2015
    Až přijede Omar (ten strejda s dodávkou, co parkuje nad farmou - "Nabídky Big Farm"), tak u něho můžeš koupit samotnou licenci za 1 500 zlaťáků, případně licenci s 5 žetony do kola štěstí za 2 555 zlaťáků.
    Licenci můžeš též najít v tajemné truhle.
    Další možností je využít již Tebou zmiňovaný Prime Day...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.03.2015
    Mám dotázek....vím,že mohu rozmnožit zlatáky v dole,ale měla jsem jen jeden list na rozmnožování...kde mohu a kdy získat další ten modrý list na rozmnožení zlatáků? Je tam psáno sice Prime Day,ale do ted jsem na něj nenarazila a jestly jo tak to nebylo poznat,že je zrovínka na to .Díky za rady :-) Moc si toho vážím ;)

    Ahoj, takže.. je několik způsobů, jak přijít ke zlaté licenci (snad na nějaký nezapomenu :o):

    1) zakoupit u Omara 1 licenci za 1 500 zlatých, nebo v balíčku s 5 žetony za 2 555 zlatých
    2) vytočit si ji v jackpotu na kole štěstí
    3) v tajemné truhle, kterou můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování
    4) jako odměnu za úkol šlechtění na koňském ranči
    5) získat za koupi zlata během dané Prime Day akce
    6) získat za koupi zlata během dané Výhodné nabídky

    Snad jsem nic neopomněla :)
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 18.03.2015
    Děkuji moc ;)
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 19.03.2015
    Dneska mi to zrovna najelo....že mám nakoupit 5000 zlatáků a získám dárky v hodnotě 11 5OO zlatáků..mezi dárky jsou i 2x ten list....To jako nakoupím zlatáky přes mob. a automaticky všechno dostanu? Co když nakoupim zlatáky a dostanu jen část z dárků?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Dneska mi to zrovna najelo....že mám nakoupit 5000 zlatáků a získám dárky v hodnotě 11 5OO zlatáků..mezi dárky jsou i 2x ten list....To jako nakoupím zlatáky přes mob. a automaticky všechno dostanu? Co když nakoupim zlatáky a dostanu jen část z dárků?

    Pokud nakoupíš daný počet zlaťáků, dostaneš všechny uvedené bonusové odměny. Je jedno, jakou metodu platby zvolíš.
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 19.03.2015
    No tak budu muset jindy využít nabídku...doufám,že ještě bude ;) Jinak mám ještě jeden dotázek...od jakého levelu mohu přidávat další členy do spolku? Zatím je nás 5 a více členů nemůžeme přijímat :-(
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 19.03.2015
    No tak budu muset jindy využít nabídku...doufám,že ještě bude ;) Jinak mám ještě jeden dotázek...od jakého levelu mohu přidávat další členy do spolku? Zatím je nás 5 a více členů nemůžeme přijímat :-(

    vždy budeš muset nakoupit daný počet zlataku, aby jsi získala uvedené bonusy.

    Co se týče více lidí ve spolku, musíš provést výzkum na posily (uplně prava záložka a vyber si výzkumy ze Spolku farmářů) - musí se zde přihlásit určitý počet členů spolku
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 19.03.2015
    Jooo už to vidím...a chápu...děkuji moc jste zlatí ;)
  • Agi109Agi109 Komentářů: 1
    upraveno 18.04.2015
    Ahojky tak nějak jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat ... Když budu těžit zlato jak mám udělat abych dostala další povolení k těžbě zlata... pokud někdo víte tak prosím napište .. předem děkují :).....já vím že to není ktématu ale jak založit nový téma to nevim
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.04.2015
    Agi109 napsal: »
    Ahojky tak nějak jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat ... Když budu těžit zlato jak mám udělat abych dostala další povolení k těžbě zlata... pokud někdo víte tak prosím napište .. předem děkují :).....já vím že to není ktématu ale jak založit nový téma to nevim

    Ahoj, takže.. je několik způsobů, jak přijít ke zlaté licenci (snad na nějaký nezapomenu :o):

    1) zakoupit u Omara 1 licenci za 1 500 zlatých, nebo v balíčku s 5 žetony za 2 555 zlatých
    2) vytočit si ji v jackpotu na kole štěstí
    3) v tajemné truhle, kterou můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování
    4) jako odměnu za úkol šlechtění na koňském ranči
    5) získat za koupi zlata během dané Prime Day akce
    6) získat za koupi zlata během dané Výhodné nabídky

    Snad jsem nic neopomněla :)

    PS: Nápověda k "používání" fóra zaslána soukromou zprávou :)
  • majrkivvmajrkivv Komentářů: 0
    upraveno 07.05.2015
    Kde získám povolení k těžbě zlata?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.05.2015
    Ahoj, takže.. je několik způsobů, jak přijít ke zlaté licenci (snad na nějaký nezapomenu :o):

    1) zakoupit u Omara 1 licenci za 1 500 zlatých, nebo v balíčku s 5 žetony za 2 555 zlatých
    2) vytočit si ji v jackpotu na kole štěstí
    3) v tajemné truhle, kterou můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování
    4) jako odměnu za úkol šlechtění na koňském ranči
    5) získat za koupi zlata během dané Prime Day akce
    6) získat za koupi zlata během dané Výhodné nabídky
    7) jako odměnu v turnajové sezóně

    Snad jsem nic neopomněla :)


    (Ještě že mám tuto odpověď už uloženou, tato otázka se objevuje tak často, že se to ukázalo jako dobrý nápad :o)
  • janicek772janicek772 Komentářů: 1
    upraveno 05.06.2015
    Dobrý den chtěla jsem se zeptat za co dostanu povolení k těžbě zlata děkuji :-D
    Post edited by janicek772 on
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 04.06.2015
    ...většinou jen na kole štěstí... já osobně o jiné možnosti nevím
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 04.06.2015
    Občas se dá někde vyhrát a občas ho nabízí Omar.
  • janicek772janicek772 Komentářů: 1
    upraveno 04.06.2015
    Děkuji moc :-D
Sign In to comment.