Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kolo štěstí

179»

Komentáře

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Kopruš (CZ1) napsal(a):
    ahoj proč jezdí kolo štěstí bez žetonu? v návodu sem přečetla že při každé návštěvě dostanu žeton už tu byl několikrát a pokaždé nepřivezl nic.dík
    Ahoj,

    dříve tomu tak opravdu bylo, ale vzhledem k tomu, že lze nyní získat žetony z více činností, tak již tento žeton hráči nedostávají. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Díky za upozornění, z návodu vzhledem k nedávné změně smažu :)
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    Dříve, když se objevilo kolo štěstí, byl také vždy připsán jeden žeton. To už se ale nějakou dobu neděje. Je to záměr jak zatraktivnit hru nebo jen bug.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    Dříve, když se objevilo kolo štěstí, byl také vždy připsán jeden žeton. To už se ale nějakou dobu neděje. Je to záměr jak zatraktivnit hru nebo jen bug.
    Není to bug, zkrátka bylo toto odebráno, nyní je ve hře mnohem více možností, jak k žetonům zdarma přijít.
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    black-.-angel napsal(a):
    Není to bug, zkrátka bylo toto odebráno, nyní je ve hře mnohem více možností, jak k žetonům zdarma přijít.
    nyní je ve hře mnohem více možností, jak k žetonům zdarma přijít...... - takže je potřeba jednu z nich odebrat. No co už, díky za info.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Není to bug, zkrátka bylo toto odebráno, nyní je ve hře mnohem více možností, jak k žetonům zdarma přijít.
    nyní je ve hře mnohem více možností, jak k žetonům zdarma přijít...... - takže je potřeba jednu z nich odebrat. No co už, díky za info.
    Potřeba ne, ale tento žeton zdarma byl v plánu jen pro počátek akce a nakonec se udržel ve hře déle, než se plánovalo.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Naivně by se jeden mohl domnívat, že když výseče jsou stejně velké, že i pravděpodobnost jednotlivých výher je stejná, tzn. cca 16 ze 100. Akorát že frajerovi s kolem štěstí asi někdo povolil šroubečky na brzdách u některých výsečí, jinak si výsledky této statistiky nedovedu vysvětlit. :-D 
    Nedávno jsem taky provedl velké točení. Měl jsem tedy nasysleno o řád méně, ale taky jsem si dělal záznam a tady si pak byl postěžovat... Točil jsem 36x jackpot a nepadla mi ani jedna licence. Abych byl fér, tak ten strašák mi ve sbírce chyběl a ještě jedna dekorka. Ale stejně - ani jedna :( licence.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 31.10.2016
    Tak po necelém půl roce tady máme aktualizaci statistiky ke kolu štěstí - tentokrát šlo do hry přesně 400 žetonů. V průběhu točení jsem jsem vyhrál 128 žetonů, což odpovídá 32%. Na jaře to bylo si 38%, takže to číslo vypadá celkem stabilně - zhruba každý třetí žeton si vytočíš zpátky.

    Bonusových otáček tak bylo celkem padesát. V závorkách máte údaje přepočítané na procenta a srovnané s točením na jaře. Vypadá to... nepřekvapivě:

    16x padly slunečnice (32%, na jaře 35%), celkem 36 semen
    14x padly růže (28%, na jaře 24%), celkem 62 semen
    14x padla zlatá dekorace (28%, na jaře 30%), tentokrát 10x rybníček, 2x stromový dům a 2x hřiště.

    5x licence na zlato (10%, na jaře 8%)
    1x strašák (2%, na jaře 2%)

    A nejvíce potěšující je výsledek NOVINKY v kole štěstí (alternativní vzhled na obytný dům), která padla přesně 0x, slovy "nulakrát", nebo chcete-li "ani jednou". Za tuto úžasnou novinku, kterou si nyní po půlročním šetření žetonů opravdu "užíváme", bych tímto chtěl GGS oficiálně otevřeně poděkovat. Skvělé, více takových novinek, které všichni využijí. :lol:

    Jinak to lze stručně zhodnotit asi tak, že čísla zjištěná na jaře celkem odpovídají. Zhruba třetina bonusových otáček končí slunečnicí, kolem 30% bonusových otáček skončí některou z dekorací, které jsou schovány pod zlatou dekorací, přibližně čtvrtina bonusových otáček skončí růžema. Zhruba jedna z deseti otáček připadá na licenci... no a chuť si raději nechejte zajít na strašáka a už vůbec nepočítejte s alternativním vzhledem na dům, který plně vystřídal houpací síť. Ta na jaře padla jednou ze sta bonusových otáček, teď ani jednou z padesáti pokusů.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mně třeba vzhled na dům padl překvapivě rychle, ale nikdy za nějakých těch 60+ jackpotů mi nevypadla síť a už ji ani nelze získat :( A ta se mi fakt líbila :(
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tu mám jenom jednu... a je škoda, že jich je tak málo, protože to je jedna z mála dekorací, které vypadají pěkně, na farmu tak nějak přirozeně pasují a zároveň mají solidní hodnoty. No nicméně tady je vidět, jak malá je ta výseč pro tuhle cenu. Tobě padl sice brzo, ale zjevně s velkým štěstím vzhled, ale síť nemáš, já jsem se štěstím 1/100 vytáhl na jaře jednu síť, ale vzhled na dům pro změnu nemám z padesáti ani jeden.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tu mám jenom jednu... a je škoda, že jich je tak málo, protože to je jedna z mála dekorací, které vypadají pěkně, na farmu tak nějak přirozeně pasují a zároveň mají solidní hodnoty. No nicméně tady je vidět, jak malá je ta výseč pro tuhle cenu. Tobě padl sice brzo, ale zjevně s velkým štěstím vzhled, ale síť nemáš, já jsem se štěstím 1/100 vytáhl na jaře jednu síť, ale vzhled na dům pro změnu nemám z padesáti ani jeden.
    Ale zato mám hodně štěstí na všechno ostatní na kole :D
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Ahojte, když se mi podaří zatočit kolem štěstí, tak je to maximálně 1x za den a někdy vůbec ne. Proč to nefunguje? Hraju poctivě, ale přesto mi to s kolem nejde. Děkuji za radu. Viktoris
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Kolesom sa točí za žetony. Pravdepodobne nemáš za čo točiť. občas padajú z hlavnej farmy polí alebo ich môžeš získať v udalostiach ako Ťažko pracujúci,odmeny z MS a iné. Tiež sa dajú nakúpiť v akcii zo zlatom. Ale z hry sa dá pekne získať  aj bez kúpy
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A taky bych dodala zásadní informaci, že na jackpot je třeba 8 žetonů, proto doporučuju šetřit a ne točit po jednom ;)
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Moc děkuji za vysvětlení o kole štěstí. Viktoris
  • stanik298 (CZ1)stanik298 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Přeji krásný den , chci se zeptat  proč musí být v kole štěstí  ta dekotace  příde mi  zcela nenormální  odyž  otočím  osmkrát  a z toho  mi to dá 4x onu dekoraci , myslím že každý  by radši uvítal cokoli jiného  než  tuto věc , děkuji  stanik298 

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    stenly6 (CZ1) napsal(a):
    Přeji krásný den , chci se zeptat  proč musí být v kole štěstí  ta dekotace  příde mi  zcela nenormální  odyž  otočím  osmkrát  a z toho  mi to dá 4x onu dekoraci , myslím že každý  by radši uvítal cokoli jiného  než  tuto věc , děkuji  stanik298 
    To asi záleží, každému vyhovuje něco jiného. Dekorace byly součástí kola štěstí vždy.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Chci upozornit na takovou... nevím, jestli se tomu dá říkat chyba, ale je to každopádně úsměvné... Když si teď v kole štěstí světového šampionátu kliknu na automatických 8 otáček až do jackpotu, tak dopředu vidím, kolik si vytočím žetonů, i když jsem si je ještě vlastně nevytočila.
    A to tak, že při kliknutí na 8 otáček by se zobrazený počet žetonů měl snížit o 8, ale on se např. sníží o 7 a následně si v těch osmi otáčkách vytočím 1 žeton. Nebo se např. sníží o 6 a následně si v těch osmi otáčkách vytočím 2 žetony.
    Tak samozřejmě - v reálu je jedno, jestli ten počítač vypočte všech 8 otáček dopředu nebo jestli je počítá jednu po druhé - ale na člověka to působí divně, když už dopředu vidí, kolik žetonů vytočí :-))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak to bylo vždycky, to není žádná chyba, není to jen u žetonů, je to u všeho. Protože se ti to na účet připíše v době zatočení kolem, lépe řečeno utracení žetonu. Pak je to už jen grafika. Stejně tak vidíš změnu na dolarovém kontě, když si vytočíš dekoraci, tak předtím vidíš červený vykřičník v inventáři. Není to chyba, tak to prostě je.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 04.11.2018
    Rok se s druhým rokem sešel a máme tady pro zájemce o kolo štěstí opět malou statistiku. Včera jsem se při pohledu na své žetonové konto rozhodl protočit k prvnímu místu a tak mám k dispozici celkem solidní vzorek toho, co můžete od kola štěstí v současné době čekat.

    V průběhu večera došlo celkem na 227 bonusových otáček, což je 1816 klasických žetonů. Z toho 1350 bylo mých a těch zbylých 466 jsem v průběhu točení vyhrál. Tzn. cca 34,5% do kola vhozených žetonů se ti vrátí. Pro srovnání, dvě statistiky z let 2016 udávaly 32% a 38%, takže tady se nastavení zjevně nepohnulo. Pořád platí, že zhrubá každý třetí žeton vhozený do automatu se ti vrátí.

    No a teď k tomu, jak rovnoměrně :lol: máme rozloženy ceny v bonusové otáčce. Ze zmíněných 227 bonusových otáček padlo:

    - 77x (tzn. cca 34%) slunečnice (pro srovnání z roku 2016: 32% a 35%), průměrně zhruba dvě semena v pytlíku. Setrvalý stav.
    - 70x (tzn. cca 31%) růže (pro srovnání z roku 2016: 28% a 24%), průměrně zhruba šest semen v pytlíku. Neubožejší cena se nám rozšiřuje.
    - 58x (tzn. cca 26%) fialový humus, průměrně dva kusy v balení. Při předchozí statistice humus v možnostech nebyl, chybí srovnání. nicméně zhruba objemem nahradil bývalé "zlaté" dekorace (rybníček, stromový dům a hřiště).
    - 13x (tzn. cca 6%) padla licence na zlato (v roce 2018 8% a 10%). Logické. Zlato si máme kupovat. :lol:
    - 5x (tzn. cca 2%) padl rustikální vzhled (jedna hlavní budova a čtyřikrát kurník). Oproti 0% z minula sice výrazné zlepšení, ale troufám si tvrdit, že rustikální farma z toho holt ani tak nebude. :lol:
    - 4x (tzn. cca 2% bonusových otáček) přišla dekorace (z toho tři sítě a jedna muří nožka pro veverky). V roce 2018 tam tuto roli zastávaly dekorace strašák a síť, které padaly cca stejně často (strašák 2% a 2%, síť 1% a 0%) Setrvalý stav.

    Shrnuto a podtrženo, ubývá licencí, přibývá růží, fialový humus nahradil bývalé zlaté dekorace. Ještě jedna statistika je ale celkem zajímavá.

    Z 1350 žetonů jsem díky kolu štěstí získal 13 licencí na zlato, další 4 licence na zlato a 4800 přímo ve zlatě jsem získal otevřením 305 obyčejných truhel, které jsem získal z běžných otáček. Suma sumárum 38800 zlata z 1350 žetonů, kdo si to neumí přepočítat: jeden žeton = necelých 30 zlaťáků.
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
Sign In to comment.