Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kolo štěstí

29

Komentáře

  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 25.12.2013
    Mně padají s železnou pravidelností slunečnice.....ale občas i modré dekorace :)
  • dandulin4dandulin4 Komentářů: 16
    upraveno 25.12.2013
    me padají i peníze, 6tis. i 120tis. je to milé, jinak jen krmení
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 25.12.2013
    Mne v jackpote tiež len slnečnice alebo ruže. :-)
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 26.12.2013
    Tak mě už padl jednou strašák a dvakrát dětské hřiště a to jsem šla hrát jackpot dohromady asi 6x. Ale kolegyně z Polska má taky pořád smůlu. Ale je to o náhodě a štěstí. Žetony mi padají někdy z pole a někdy i dokonce 5x z kola štěstí.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 26.12.2013
    Mě z jackpotu zatím vypadly 3x růže a 1x slunečnice. Ale třeba přítel si vytočil hřiště, tak asi padá i něco jinýho. Ale potěší vědomí, že ty kytky nepadaj jen mě, ale i jiným... :-D (pardon, škodolibá radost, taky radost, ta pramení od srdce... :D)
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 30.12.2013
    Mně ted padl žeton při zbourání houští na gurmánské farmě. ;) a to neprobíhalo kolo štěstí
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 30.12.2013
    simon00752 napsal: »
    Mně ted padl žeton při zbourání houští na gurmánské farmě. ;) a to neprobíhalo kolo štěstí
    aj mne minule po zbúraní húštin vypadli slnečnice, v poslednej dobe z toho padajú zaujímavé veci :-D
  • Agent0733Agent0733 Komentářů: 11
    upraveno 30.12.2013
    Já točil jackpott jen jednou a vyhrál jsem povolení k těžbě zlata.
  • DEEENYY2DEEENYY2 Komentářů: 74
    upraveno 30.12.2013
    4roba42 napsal: »
    Chci se zeptat padlo někomu v kole žetony nebo animace a v jackpotu mi padá jen slunečnice nebo růže už jsem hrál jackpot asi 3x a pořád padá to samé

    Mne dokonce vypadla licence na těžbu zlata :-D Pak strašák - dekorace, dále slunečnice, růže... :-o))
  • Anky4Anky4 Komentářů: 16
    upraveno 30.12.2013
    Jednou se mi stalo, že jsem si vytočila žetony několikrát, do toho asi 2x dekorace a udělalo mě to 8 otáček takže jsem šla na jackpot a to byl strašák! Takže se mi dařilo, od té doby si žetony šetřím na jackpot a tam mě padají už taky jenom semena, ale pořád věřím... :-)
  • Smetanito2Smetanito2 Komentářů: 1
    upraveno 02.01.2014
    mě z jackpotu vypadlo 2xruže a 1x stromový dum
  • VsudybudVsudybud Komentářů: 14
    upraveno 02.01.2014
    V kole štěstí mi většinou padají blbosti - zelí, obilí, krmivo apod. Někdy se zadařilo a vypadlo i 500 000 dolarů. V jackpotu se mi nedařilo, jen jednou vypadla dekorace, co za něco sála - klouzačka.
    A žetony jsem si vytočila několikrát, nejvíc po jednom, ale i tak je to dobré. Jen jednou jsem si vytočila 4 žetony.
  • vek3vek3 Komentářů: 2
    upraveno 03.01.2014
    ahoj ,nevíte někdo jak často jezdí kolo štěstí ?
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 03.01.2014
    ahoj náhodně
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 03.01.2014
    jacob0303 napsal: »
    Hm,když tam je to auto stim kolem štěstí tak mám vždy jen jeden žeton:-(Ani jsem nevěděl že se dají ty žetony sbírat s polí zvířat s jablek atd:-|

    Žetony se sbírat nedají, občas náhodně odněkud vypadnou. Dnes na mě jeden vyskočil z houští při bourání, divila jsem se dost. :D
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 04.01.2014
    Jo, občas vypadnou, mně dvakrát z mlýna. Ale na kolo štěstí jsem definitivně zanevřela po včerejším točení. Tak ubohé výsledky jsem ještě nezažila. Vždycky chvíli žetony schraňuji a pak dokoupím do osmi za zlato, abych mohla točit jackpot. Pořád jsem doufala, že by mohla padnout třeba ta houpačka, ta je nádherná. Ale za tuhle investici zlata dostat třikrát !!! jen po dvou tisících doláčů, jeden (zhola k ničemu) velký okrasný strom, trochu kukuřice a zelí a v jackpotu jeden (zhola neužitečný) rybníček se 22 body spokojenosti, to mě teda vyškolilo. Mám level 74 a pro zlatky daleko lepší využití než tenhle "adrenalin". Škoda, že se dosud nepostavené dekorace z meziskadu nedají někomu darovat, na nízkém levelu by někoho potěšily.
    Sbohem, kolo štěstí, už ti nenaletím. Raději poctivá dřina na akcích, tam jsou pěkné dekorace, i když ta houpačka a strašák bohžel ne.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 04.01.2014
    Kolo štěstí je zrádné, nákup zlaťáků v akci na žetony v Prime Day též. Jde o peníze, myslím si, že by to mělo být lépe ošetřeno. Připisuje se dvakrát, po té odečte. Koupila jsem si za 250Kč, připsáno 2x, v pořádku. Přejdu z hlavní farmy na gurmánskou, vypadne z pole žeton, připsán nikde. Zřejmě chyba v programu. Před nedávnem připsané dolary 2x, po chvíly odečteno. Jen co jsem postřehla a mohu se jen "domnívat" co se děje, co unikne. Nechci kritizovat, jen upozorňnuji na nesrovnalosti a chyby v této hře. Nerada to píši, omlouvám se.
    Tak1Player
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 04.01.2014
    Ahoj já včera získal 2 krát jackpotové točení jednou za našetřené žetony a jednou za vytočené žetony (super štěstí) a potom sem točil a byl sem nemile překvapen na poprvé rybníček a na podruhé slunečnice. :/
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 04.01.2014
    Při minulém Kole mi vypadly žetony navíc, takže nakonec byl i jackpot - pergola s +72.

    Pro simona - za slunečnice buď rád, jsou z nich aspoň tintily! :D
  • vek3vek3 Komentářů: 2
    upraveno 04.01.2014
    díky za odpověď
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 04.01.2014
    Slunečnice bych celkem brala.
    Taky se mi podařilo v minulosti dvakrát vytočit další žetony. I sem tam nějakou dobrou věc, která mě jakž takž smířila i s nákupem těch chybějících žetonů za zlato. Nebyl to zas tak strašný propad. Ale včera to bylo fakt otřesné a to nejsem sama, kdo si na toto aktuální kolo stěžuje, že padají bezcenné věci. Třeba si řekli, že štědrosti už bylo dost o svátcích.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 04.01.2014
    Tak mi zrovna z pole vypadl žeton. Zatočila jsem si a vytočila si krmivo - kdyby se kolo zastavilo o obrázek dál, mohla jsem točit ještě jednou :-)

    Jen jednou se mi podařilo vytočit si odměnu... je to sranda. A když jsem byla nováček, tak jsem si vytočila půl mega a to byla radost :-)
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 04.01.2014
    mi za celou dobu co se objevuje kolo štěstí vypadly 3 žetony od té doby nic
  • kika283kika283 Komentářů: 22
    upraveno 05.01.2014
    Tady kika28 mě jednou padlo v kole jeden žeton a bylo to super ,je to o náhodě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.01.2014
    Tak pokud se nepletu, žetony vypadávají jen během návštěvy toho kolotočáře :)
  • stacy 10 (CZ1)stacy 10 (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 27.01.2014
    U kola stesti je treba pevne nervy a sebekazen, pokud nekupujete za zlate, po kazde navsteve vam jeden zustane. Pockejte si 8 tydnu holenkove a spadnou vam samy. Je to doba a nekdy se snad to cekani ani nevyplati, kdyz je stesti vyleti neco z pole, jinak se opravdu obrnit trpelivosti a nepodlehnout a 8 tydnu se poradne vlece achjo.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 27.01.2014
    Jo, jo, zrovna teď jsem to nasbírala a pustila se do točení. A zase růže :D mně z toho prémiového točení vždycky vypadnou růže nebo slunečnice :D a přitom bych tak moc chtěla něco trvalejšího :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.01.2014
    Jojo, růže a slunečnice - to znám. :D A přece jsem si při poslední návštěvě po zatočení přála, aby to bývalo bylo něco z toho. Zlatá dekorace rybníček, spokojenost +22. Hmmm, co s tím? :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 27.01.2014
    Jo, to uznávám, to je taky na prd :D a ty zlaté licence ne a ne vypadnout :D
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 27.01.2014
    konečne som si nazbierala 8žetónov, medzitým vytočila ďalších 11žetónov a hurá na jackpot :) prvýkrát slnečnica (ako inak :D), druhýkrát licencia :) síce som ofrflala aj tú, ale stále lepšie ako ďalšia slnečnica :D
Sign In to comment.