Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

chyba v prehľade členov spolku - NB

Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
upraveno 28.06.2017 v Technické problémy & bugy
toto mi dnes urobil nejaký škriatok :) prehádzal členov v spolku a dal im úplne iné levely ake majú v skutočnosti.stava sa mi to pravidelne a znovu prihlasovanie tomu síce pmôže ale objavuje sa mi to tak 2 x do týždňa
Post edited by black-.-angel on

Komentáře

• tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.08.2013
    Mike: Jde o chybu, která vznikla se zavedením nálepkových bodů. V některých případech (např. po podívání se na žebříček seřazený "podle NB") se systém ztotožní s "levelem" podle nálepkových bodů (což je zpravidla mnohem menší číslo, než má hráč jako opravdový level) a začne ho předhazovat v přehledu spolku. Najednou má hráč s levelem 65 psán level 12, protože podle NB dosáhl úrovně 12.
    tojejedno @ cs 1
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 08.08.2013
    dík,to ma nenapadlo.asi vtedy to aj začalo...
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.08.2013
    Já už to někde zmiňovala, ale žádná reakce. :) holt si musíme neustále aktualizovat farmy :D
    tojejedno @ cs 1
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 08.08.2013
    ešte čo by sme chceli ved to je len detail :)len ma vždy skoro priskočí že či nahodou niekto zo spolku neodišiel ked to je ine ako zvykne......
Tato diskuze je zavřená.