Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Úspěchy - nezapočítání překročení množství v další úrovni

ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
upraveno 28.06.2017 v Technické problémy & bugy
Zdravím celou společnost.
Mám jeden dotaz. Při plnění úspěchů se při postupu do vyšších stupňů např. u kukuřice nebo vajec započítává všechno sklizené. Tzn., že pokud mi do splnění stupně chybí např. 25 ks vajec a já sklidím 350, rozdíl mi automaticky skáče do plnění dalšího stupně. Byla jsem nemile překvapena, když jsem sklidila 200 pytlů hnojiva a započetlo se mi pouhých 70 ks pro 1. stupeň. Do druhého už ani "ň". Žádných 130.
Je to tak v pořádku?:(
Post edited by black-.-angel on
[SIGPIC][/SIGPIC] spolek Imagine

Komentáře

• marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 24.07.2013
    Ahoj. Jak to myslíš, 200 pytlů? Tobě jde udělat tolik najednou? Přesněji řečeno, ty děláš toliko naráz? :)
  • Bludikov2Bludikov2 Komentářů: 33
    upraveno 24.07.2013
    marpan napsal: »
    Ahoj. Jak to myslíš, 200 pytlů? Tobě jde udělat tolik najednou? Přesněji řečeno, ty děláš toliko naráz? :)

Mám silo na trojku, vodárenskou věž na pětku a když dávám silo naplno,
    mám tam taky 200 pytlů hnojiva na stromy.
    Když hnojím, použiju na jabloň 5 a třešeň 15 pytlů hnojiva na stromy.
    Ty máš taky silo na 3, ale vodárenskou věž na jedna.
    Jaká číselná hodnota se tam zobrazuje tobě, pokud dáš silo naplno? Myslím, že také 200, jen hnojíš 8 nebo 9 pytli hnojiva na stromy.
    Bludikov @ cs 1
    upraveno 24.07.2013
    200 ano, jen mi přišlo nemožné nastřádat tolik hnoje :). nicméně to neřeší problém Ťufínky :). mělo by se to počítat jako vše ostatní - to znamená, se započtením do další úrovně. tak uvidíme, jestli se ještě někdo ozve se stejným problémem, kdo dělá taky v silu na max :)
    upraveno 24.07.2013

Teď mě napadlo, že možná mluvíte každý o jiném hnojivu, Marpan o hnojivu na pole,
    Ťufínek o hnojivu na stromy...
    Bludikov @ cs 1
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 24.07.2013
    200 ano, jen mi přišlo nemožné nastřádat tolik hnoje :). nicméně to neřeší problém Ťufínky :). mělo by se to počítat jako vše ostatní - to znamená, se započtením do další úrovně. tak uvidíme, jestli se ještě někdo ozve se stejným problémem, kdo dělá taky v silu na max :)

Ähoj, já běžně dělám 200 :D

ťufínku - taky se mi nepřipočetlo hnojivo do další části úkolu.

Jinak hnojivo je v silu a na pole je humus :)

Vodárenská věž nemá nic společného s množstvím výroby, to je závislé na vylepšení výrobny. Věž snižuje množství k zahájení produkce.
    upraveno 24.07.2013
    Mám taky neskutečné množství hnoje.
    Myslím, že je to dáno tou vodárenskou věží, když spotřebuješ polovinu hnojiva
    na každý ze stromů,potřebuješ ho pak méně často vyrábět
    a hnůj se ti tam pak hromadí
    Bludikov @ cs 1
    upraveno 24.07.2013
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 24.07.2013

tiež mi zaratalo tých 70 a ostane nie,takže zasa musím vyrobiť plný počet t.j.200 a potom ešte tých 10 aby mi to vlastne zostalo do dalšej urovne
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 192
    upraveno 24.07.2013
    nepripočíta to automaticky.

Buď majú chybu alebo to je zámer, aby sa zbieralo od nuly pri vyššom stupni
    zakladateľ spoločenstva ŠPIÓNI
  • perutyn (SK1)perutyn (SK1) Komentářů: 43
    upraveno 24.07.2013
    Je to zvláštne, ale ja tiež nemám problém s hnojom na hnojivo - tiež robievam dávku 200 úplne v pohode. Ale s humusom to už je problém. 3 jabloňové a 1 čerešňový sad mi jednoducho nestačia s lístím.
    Nezamieňa sa tu náhodou hnojivo zo sila s humusom z kompostéra?
    Inak stačí sa pozrieť koľko treba na prechod do ďalšej úrovne a nevyrábať plnú dávku - ale iba potrebné množstvo a bude po probléme.
    perutyn @ sk 1
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 24.07.2013
    Perutyne, kdybych věděla, že v plnění tohoto úspěchu to nebude fungovat stejně, jako v kukuřici a jiných, tak bych samozřejmě dala vyrobit jen potřebné množství :). Jinak budu ráda, pokud se vám (Marpane a Hannah) podaří zítra něco zjistit. Děkuju :)

Vrtulko a Marpane, co vy dva s tím hnojem pořád děláte, to je mi záhadou. Já už hnojím i za plotem a pořád ho mám hromadu. Musíte dát taky někdy nažrat zvířatům :D:D:D
    [SIGPIC][/SIGPIC] spolek Imagine
Tato diskuze je zavřená.