Domů Czech Otázky ke hře

Přihlášení - jak se dostat na původní účet

113

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lejdy2 (CZ1) napsal(a):
    1. Při opravě počítače se mi ztratila hra Big farm a nyní se mi hlásí jen jako začátečník. Jméno lejdy20734
    2. ***   heslo ***
    edit: smazání přihlašovacích údajů (black-.-angel)
    Ahoj, na přihlašovací stránce dávej pozor, abys měla správně zvolený server, tj. Česká republika 1. Pak je třeba mít přepnuto na záložku pro přihlášení, nikoli pro registraci, a tam vyplnit správné přihlašovací údaje. 

    A okamžitě radím změnit heslo, pokud ti tedy ještě z farmy něco zbylo a neřádí ti tam padesát dalších hráčů. NIKDY nikomu nesděluj heslo, natož ho vyvěšovat na fórum.. Předem upozorňuju, že pokud ti na účtu došlo k jakýmkoli ztrátám, není to vinou hry, ale pouze tvou vlastní, takže po podpoře žádné náhrady nežádej.
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Ahoj jeden muj člen dasa24 se nemuže dostat na farmu,ráno bylo vše v pořádku,pak ji to vyhodilo ,po hodině se konečně dostala,jen ji to přihlásilo na uplně jinou farmu nějakého user2 ,kde mohla normálně sklízet a dělat vše, ,neudělala nic jen se zase odhlasila a nejde ji dostat se sobě na farmu,ale jak je tohle možné,že se dostala uplně k někomu jinému,když se přihlašovala k sobě.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj stalo se mě to taky jak je to možné nevím ,ale jde to takto se zase přihlásit:))) v pravém rohu nahoře se musí odhlásit...vyskočí na ní znova si připojit tak kliknout a jmeno user2 musí vymazat a napsat jmeno svojí farmy a do hesla taky vymazat a dát heslo na svojí farmu a kliknout na přihlásit a měla by být na své farmě...snad jsem to napsala srozumitelně a držím palce
  • Bastilla (CZ1)Bastilla (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dobry den,mam hodne velky problem a to ten,že když se prihlasim,tak tam neni vubec moje farma a chce to po me abych si farmu znova od zacatku vybudovala.Coz mi prijde dost nefer....farmu jsem hrala dlouhou dobu a mela jsem ji dost vybavenou.Na me farme se nachazeli take i jine me farmy a investovala jsem do nich take penize.Co mam delat abych dostala svou puvodni farmu zpet.Dekuji Tina
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bastilla (CZ1) napsal(a):
    Dobry den,mam hodne velky problem a to ten,že když se prihlasim,tak tam neni vubec moje farma a chce to po me abych si farmu znova od zacatku vybudovala.Coz mi prijde dost nefer....farmu jsem hrala dlouhou dobu a mela jsem ji dost vybavenou.Na me farme se nachazeli take i jine me farmy a investovala jsem do nich take penize.Co mam delat abych dostala svou puvodni farmu zpet.Dekuji Tina
    Našla jsem neaktivní účet v 72. levelu, může to být ona? Kdy jsi naposledy byla ve hře?

    Na přihlašovací stránce si zvol českou vlajku a server Česká republika 1, pak vyber záložku pro přihlášení (ne registraci) a vyplň správné přihlašovací údaje.
  • Bastilla (CZ1)Bastilla (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Je to mozne ze to je prave muj ucet.....neustale me to odpojovalo a pote mi odesel notebook a delsi dobu jsem se nemohla pripojit.....Zkousim to ale nejde mi vubec najet ve hre na nastaveni...porad mi to ukazuje sipky ze mam kliknou na ukol.....ani odhlasit se nelze....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bastilla (CZ1) napsal(a):
    Je to mozne ze to je prave muj ucet.....neustale me to odpojovalo a pote mi odesel notebook a delsi dobu jsem se nemohla pripojit.....Zkousim to ale nejde mi vubec najet ve hre na nastaveni...porad mi to ukazuje sipky ze mam kliknou na ukol.....ani odhlasit se nelze....
    Takže jsi přihlášená? Nebo na nějaký ten nový účet a jsi v tutoriálu? Pokud máš tutoriál, tím musíš projít, nejde klikat mimo.
  • Bastilla (CZ1)Bastilla (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    vypada to spis jako nejaka verze jak mi ukazat kde co mam delat atd....nelze se ani odhlasit.....takze tim musim projit a dostanu se zpet na svou farmu?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bastilla (CZ1) napsal(a):
    vypada to spis jako nejaka verze jak mi ukazat kde co mam delat atd....nelze se ani odhlasit.....takze tim musim projit a dostanu se zpet na svou farmu?

    Uf, ne, musíš dokončit ten tutoriál. Pak se ti zpřístupní tlačítko pro odhlášení. Pak se přihlásíš na svůj původní účet se správným nastavením serveru. A ve finále požádáš podporu, ať zruší ten nově založený účet, protože tím porušuješ smluvní podmínky.
  • jirina1 (CZ1)jirina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    jsem jirina1(cz1 ) nasla jsem moji farmu jak se kni dostanu myslela ze semji stratila tak jedu od znova co mam delat chtela bych svoji drivejsi farmu spet je spolku Kaudy a spol. prosim opomoc dekuji 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jirina1 (CZ1) napsal(a):
    jsem jirina1(cz1 ) nasla jsem moji farmu jak se kni dostanu myslela ze semji stratila tak jedu od znova co mam delat chtela bych svoji drivejsi farmu spet je spolku Kaudy a spol. prosim opomoc dekuji 
    Upřímně moc nechápu, že jsi ji našla a pak ztratila...

    Našla jsem ve hře účet jirina1 na úrovni 41, beze spolku. Žádný spolek s uvedeným názvem ani neexistuje. Pokud jsi ve hře dlouho nebyla, je pravděpodobné, že byl rozpuštěn.

    Na účet se přihlásíš výběrem serveru Česká republika 1 na přihlašovací stránce a na kartě pro přihlašování (nikoli registraci) vyplníš správné přihlašovací údaje.
  • soňulíí (CZ1)soňulíí (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Nevím co se stalo..úplně mi zmizel účet. Když se přihlásím naběhne mě Farma úplně od začátku k budování..měla jsem již vybudovanou farmu 134 kategorie..koupila jsem včera zlaťáky ..a najednou..je vše pryč..nějak to nepobírám..nevím kam se obrátit...Soňulíí,, spolek Kanar 
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 12.01.2018
    soňulíí (CZ1) napsal(a):
    Nevím co se stalo..úplně mi zmizel účet. Když se přihlásím naběhne mě Farma úplně od začátku k budování..měla jsem již vybudovanou farmu 134 kategorie..koupila jsem včera zlaťáky ..a najednou..je vše pryč..nějak to nepobírám..nevím kam se obrátit...Soňulíí,, spolek Kanar 
    farmu pořad maš zkontroluj přihlašeni a nezakladaj 1000 vlaken:-)
  • soňulíí (CZ1)soňulíí (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To jsem udělala i přes historii v PC..dostávám se stále na začátek
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 12.01.2018
    klikni na přihlašeni a ne registrace + čr
  • soňulíí (CZ1)soňulíí (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To dělám..měla jsem uložené automatické přihlášení..nic..prostě mám farmu 1
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 12.01.2018
    klikni odhlasit se a pak znovu přihlašeni a odklikni pamatovat heslo a zkontroluj zda nemas tam test-server
  • soňulíí (CZ1)soňulíí (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To jsem udělala..nic..i PC jsem restartovala

  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 12.01.2018
    tak ješte nech  si poslat nove heslo na email nebo přečti si vlakno

    Přihlášení - jak se dostat na původní účet


  • soňulíí (CZ1)soňulíí (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Jsem zpět..díky.za trpělivost..byly to nervy..
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    slava:-)) a kde byla chyba?
  • soňulíí (CZ1)soňulíí (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dala jsem test -servar..pak znovu ČR..pak jsem se přihlásila,,a načetlo se to..hurá..díky moc za podporu..:-))
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    nz:-))
  • Petronila (CZ1)Petronila (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Dobrý den,jsem registrovaná ve farmářské firmě na 71. pozici jako Petronila. Včera večer vše zmizelo a já pod jmenem Petronila začala znovu od nuly a nemám nic,ale ve spolku stále jsem, jen nevím,jak zpět,vždy když se přihlásím,skončím na začátku,prosím o radu jsem zoufalá s pozdravem Horáková
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Petronila (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,jsem registrovaná ve farmářské firmě na 71. pozici jako Petronila. Včera večer vše zmizelo a já pod jmenem Petronila začala znovu od nuly a nemám nic,ale ve spolku stále jsem, jen nevím,jak zpět,vždy když se přihlásím,skončím na začátku,prosím o radu jsem zoufalá s pozdravem Horáková
    Ahoj, na přihlašovací stránce si zvol českou vlajku a server Česká republika 1. Pak na záložce pro přihlášení (nikoli pro registraci) vyplň správné přihlašovací údaje.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Nezaložila sis náhodou omylem novou farmu , ale na jiném serveru ?
  • Petronila (CZ1)Petronila (CZ1) CZ1 Komentářů: 8

    Děkuji za rady,už jsem zpět,nevím co jsem s tím provedla,dofám,že už se neztratím,znovu bych začínat už nechtěla


  • Evka52 (CZ1)Evka52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj, moc prosím o pomoc. Omylem jsem se zaregistrovala pod názvem Evka52Farmer a nemohu se dostat na mou farmu Evka52, v našem spolku Návrat do mládí. Už čtyři dny s tím bojuji. Když se přihlásím na big.farm, hned mě to hodí na novou farmu, kterou nechci. Děkuji za pomoc Eva
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.03.2018
    Evka52 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, moc prosím o pomoc. Omylem jsem se zaregistrovala pod názvem Evka52Farmer a nemohu se dostat na mou farmu Evka52, v našem spolku Návrat do mládí. Už čtyři dny s tím bojuji. Když se přihlásím na big.farm, hned mě to hodí na novou farmu, kterou nechci. Děkuji za pomoc Eva
    Ahoj, sice nevím, jak se dá omylem zaregistrovat pod podobným smysluplným jménem, ale dobře. Raději připomínám, že každý hráč může mít na jednou serveru pouze jeden účet.

    Pro přihlášení původní farmy je třeba se z té nové nejprve odhlásit tlačítkem v pravém horním rohu, pak už jen na přihlašovací stránce vyplnit správné údaje. Pokud se přihlašovací stránka nenačte, bude třeba smazat cookies. Podrobněji v tomto návodu: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/174815/prihlaseni-do-hry-navod.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Evka52 (CZ1)Evka52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Už jsem se přihlásila. Bez Tebe bych to nedokázala. Ještě jednou moc děkuji.
Sign In to comment.