Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Máte problémy s přihlášením na fórum?

black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
upraveno 30.01.2018 v Technické problémy & bugy
Zdravím naše milé farmářky a farmáře! :)

Jsme si vědomi toho, že někteří z vás stále bojují s problémy s přihlášením na fórum. Níže je proto uvedeno několik kroků, které by váš problém mohly vyřešit. Víte o někom, kdo se na fórum nemůže dostat? Dejte mu o tomto vlákně vědět, jistě to ocení ;)

Dosud se nepodařilo odhalit příčinu těchto problémů, zkuste však několik následujících kroků:

a) Než ve hře kliknete na ikonku pro vstup na fórum, smažte veškeré dočasné soubory z vašeho prohlížeče (návod zde). Během mazání nesmíte mít fórum v žádném okně či záložce otevřené.

b) Pokuste se přihlásit přímo ze hry nebo ručně zadáním adresy fóra (a nikoli skrze tlačítko ve hře), ujistěte se, že zadáváte správné přihlašovací údaje (server, email, heslo).

c) Zkuste si ve hře změnit heslo, počkejte chvilku a zkuste se na fórum přihlásit znovu. Pozor, vaše heslo nesmí obsahovat speciální znaky!

d) Herní heslo si můžete změnit i bez přihlášení do hry (přes tlačítko "Zapomenuté heslo" v pravém horním rohu na přihlašovací stránce) a pak se zkuste opět připojit na fórum.

e) Někteří hráči nám hlásili, že se jim na fórum daří přihlásit za použití jejich úplně prvního hesla (toho, které použili při registraci do hry). Samozřejmě ne každý si toto heslo pamatuje a rovněž nemůžeme zaručit, že tato cesta bude fungovat.

f) Pokud žádný z uvedených kroků nevyřeší potíže s přihlášením, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu a nezapomeňte uvést bližší podrobnosti při pokusech o přihlášení (co nefunguje, jakou zprávu systém píše, jaký prohlížeč a operační systém používáte).

Držíme palce, aby vás výše popsané kroky opět dovedly zpět do fórařského života :star: 

Zároveň děkujeme za vaši trpělivost při dlouhotrvajících potížích s přihlášením a zejména nalezením příčiny těchto problémů a efektivního řešení.

Váš CM & BM tým


edit 30.1.2018:
Podívejte se prosím také do TOHOTO oznámení, pro přispívání na fórum je nově třeba mít ověřenou emailovou adresu.
Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.