Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Ulétly mi včely

hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
upraveno 24.01.2017 v Otázky ke hře
Toto vlákno je určené k diskuzi a pokládání otázek, prosím nezakládejte nové, bude smazáno . Děkuji za pochopení.
Tak hodně štěstí při jejich hledání. Budou nám vylétávat z polí.

Přikládám link na vlákno, kde je tato událost popsaná. Přeji vám hodně štěstí :)
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/105883/uletly-mi-vcely



edit: aktualizace odkazu, změna názvu vlákna (black-.-angel)

Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«136

Komentáře

  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 27.06.2013
    super,včielky máme radi len nech pribúdajú a nech sa darí.a vlastne prečo len z polí? zdá sa mi to príliš obmedzené hlavne keď väčšina má problém ich vyzbierať všetky,kedže hráči nemôžu sedieť pri kukurke celé dni a čakať kedy konečne priletí ďalšia včelička...
  • Lwiicheck (CZ1)Lwiicheck (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 27.06.2013
    Mě by zajímalo jestli je napopátý pokořím :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 27.06.2013
    A předtím se ti to nepovedlo? To by mě mrzelo...:(
    Já zatím pokaždý kromě když byly poprvé, protože jsem byla na farmě asi 14 dní a byla jsem nerozkoukané houdě, co nelezlo ani na fórum:D (Když si to představím, že jsem teď na fóru skoro víc, než na farmě:D :D) Každopádně mi z pšenice (ze 6 políček) vypadla jedna a pak ze zelí jedna:)
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 27.06.2013
    Ahoj já jsem sil pořád pšenici a z každého zběru min. 1 včelka divné že mně padají skoro pořád každé včelky jsem udělal a někomu nejde za celou akci ani jedna.
  • elizzabetta (CZ1)elizzabetta (CZ1) Komentářů: 160
    upraveno 27.06.2013
    Tak abych prispela co komu pada,tak muzu rict ze me padaji i z polnich kvetin :) Ale zatim sem je zvladla,za tu dobu co tu jsem, pouze jednou. :)
  • holub0072holub0072 Komentářů: 3
    upraveno 27.06.2013
    Jedna včelka mi vyletěla z kukuřice, ale nikde nemůžu najít informaci kolik jich mám a kolik jich má být celkem. Žluté auto jsem poklikla několikrát, ale jako úkol se mi to neobjevuje :-(
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.06.2013
    Klikni na auto, dole je obrázek včelínu, ty pochytaný včelky budou barevný, ty, co ještě musíš nasbírat jsou hnědý. ;-)
  • elizzabetta (CZ1)elizzabetta (CZ1) Komentářů: 160
    upraveno 27.06.2013
    Kdyz nejakou mas mela by se tam vybarvit do zluta misto hnede s otaznikem :)
  • AreidaAreida Komentářů: 12
    upraveno 27.06.2013
    ahoj

    já se dneska přiznám - přiletěl zázrak a rovnou ke mně na farmu.
    Náš spolek měl spuštěný projekt Vařila myšička kašičku, takže pšenice na noc. Ráno aniž bych věděla že jsou včelky, tak vypadly rovnou 2, potom kukuřice (hladovci slepice), pšenice, kukuřice. Výsledek 9 (slovy devět) včelek
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 27.06.2013
    ja som mala pozbierané všetky včielky okolo 17.30 .Väčšinou som dávala kukuricu.Pšenicu som mala len ráno a asi 2x kapustu,
  • farmár Pišta (SK1)farmár Pišta (SK1) Komentářů: 206
    upraveno 27.06.2013
    Ja som poobede po 2 zberoch pšenice a následne 2 kapusty mal 3 včielky, teraz mám 4. To na prvý deň stačí, vôbec som nedával kukuricu. Predpokladám, že tí, čo už majú hotovo, celý deň točili kukuricu.
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    upraveno 28.06.2013
    Půjde spíš o počet pokusů než o to co se pěstuje. Včera jsem posbírala na kukuřicích a zelí všechny včelky.
    Možná je pravděpodobnost včelky na pšenici vyšší, ale vzhledem k tomu, že se dá pěstovat 1x za 6hod na poli tak je to málo.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 28.06.2013
    Včera z pěti polí ráno ze pšenice jen 1 mrška, dneska ráno dokonce nula bodou... Jinak mám ostatní ze zelí...cca každý třetí sběr jedna. Kukuřici nesadím, tak nevím :)
  • tomkr3tomkr3 Komentářů: 445
    upraveno 28.06.2013
    já mám 9 včelek jen ze zelí a pšenice. Dneska ráno mi vyletěly ze pšenice 3 :)
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 28.06.2013
    já mám 4 včelky a všechny ze pšenice
  • čičinka27čičinka27 Komentářů: 7
    upraveno 01.08.2013
    Ahoj,
    vím, že včely se opakují po několikáté, ale tak malá pravděpodobnost vypadnutí tu ještě nebyla!! Za 10 hodin hraní mi nevypadla jediná včela!! A to včetně kompletní ranní sklizně!! Má to někdo také tak?
    Podotýkám, že akce byla nastavena na cca 70 hodin, takže nasbírat tímto tempem 10 včel je nereálné. :(

    P.S. Mám těsně před postupem do 71. levelu, z dosavadních akcí na včely mi nenapadaly snad jen jednou úplně poprvé.... tak teď to bude podruhé :(
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 01.08.2013
    tady je odpověd k problému se včelami...
    Tento problém se řeší vždy, když se spustí akce včely. Někomu jich padá dostatek, někomu málo. Jednou akci stihnete, někdy ne. Big Farm je pouze hra. Je to hra bezplatná. Akce Ulétly mi včely je bezplatná, je to o štěstí, stejně, jako když jdete někam soutěžit, nebo si koupíte los. Nevíte, zda vyhrajete. stejné je to se včelkami: nevíte, zda je stihnete nebo ne. Pokud je stihnete, dostanete odměnu. Nemusíte proto vynakládat žádné úsilí ani zlato, pokud nechcete. Stačí doufat, že vše vyjde a dostanete jich dostatek a smířit se s tím, že to nemusí vyjít vždy. Stejně, jako když si koupíte los a nemusíte vyhrát nic.
  • Radek0Radek0 Komentářů: 43
    upraveno 09.09.2013
    Já jsem to pochopil, ale ty včelky budou vyskakoval náhodně nebo např. když sklidím pole kukuřice tak my vyskočí kukuřice + 1 včelka, pak sklidím další pole kukuřice a dostanu opět kukuřici + 1 včelku nebo to bude náhodně. Děkuji za odpověď.
  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 09.09.2013
    Radek0 napsal: »
    Já jsem to pochopil, ale ty včelky budou vyskakoval náhodně nebo např. když sklidím pole kukuřice tak my vyskočí kukuřice + 1 včelka, pak sklidím další pole kukuřice a dostanu opět kukuřici + 1 včelku nebo to bude náhodně. Děkuji za odpověď.

    Včelky vypadávají zcela náhodně
  • Mária Klimová (SK1)Mária Klimová (SK1) SK1 Komentářů: 25
    upraveno 09.09.2013
    Ahoj! Nehrám to prvý krát ale doteraz netuším kde sa nachádza info kolko tých včiel mám nájsť a kolko som ich už našla. Vdaka za odpoved :)))
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 09.09.2013
    Když klikneš na auto za plotem, objeví se ti tabulka - v ní je nakreslený úl. Na něm je 10 obrysů včelek - máš najít 10 včelek. Když nějakou najdeš, zobrazí se ti na úlu jako vybarvená včelka. Cílem tedy je mít 10 vybarvených včelek :)
  • ploki33ploki33 Komentářů: 1
    upraveno 09.09.2013
    ahoj akde najdu ty vcely kdyz jsem za ne nechtene utratila vsechny sve pracne nasporene zlataky? vubec jsem je nechtela kupovat,ale bohuzel vzdy pomackam co se da
  • zpetr (CZ1)zpetr (CZ1) Komentářů: 112
    upraveno 09.09.2013
    Desidia2 napsal: »
    Hned první zpráva v tomto vláknu,tam se určitě dozvíš co potřebuješ.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?18750-V%C4%8Delky

    no pokud jsi již za včelky utratila zlaťáky, tak jsi asi již úkol splnila, tudíž nenajdeš včelky, ale odměnu za tuto soutěž, tj. semena růží a superhumus. Viz první zpráva v tomto vláknu :)
  • friendm2friendm2 Komentářů: 1
    upraveno 10.09.2013
    Ráno po celkové sklizni polí,sadů,kurníků a vepřínů ani jedna včela .To tedy nevím co by se ještě dalo sklidit aby vylétla. Mám pocit ,že tady něco nehraje :(
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 10.09.2013
    včelky lítaj pouze z polí, ale chce to prostě štěstí ;-) nejvíc se mi třeba osvědčilo točit kukuřici (aspoň se měly slípky dobře :-D)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 10.09.2013
    friendm2 napsal: »
    Ráno po celkové sklizni polí,sadů,kurníků a vepřínů ani jedna včela .To tedy nevím co by se ještě dalo sklidit aby vylétla. Mám pocit ,že tady něco nehraje :(

    Máš to navíc napsáno v infu o akci, přímo v broukovi, kde včelky najdeš :). Takže si nemusíš pak zbytečně dělat nervy, že Ti nepadá nic z chovů a sadů a podobně a soustředit se jen na pole :). Ale to by lidi museli nejdřív číst pořádně vždy, než se začnou čílit :)...
  • FarmerDesirFarmerDesir Komentářů: 45
    upraveno 10.09.2013
    Já jsem si taky všechno poctivě přečetla a přesto jsem si omylem koupila včeličku :( Nedalo by se s tím něco udělat, aby se to nekoupilo hned na kliknutí? Všude jinde se musí kliknout minimálně dvakrát. Ale to je asi spíš dotaz na podporu co.
  • Anky4Anky4 Komentářů: 16
    upraveno 10.09.2013
    Tak se mi podařilo už chytit všechny za tak krátkou dobu (vždycky jsem na ně měla smůlu) :-) Jinak mám zkušenost že ráno po sklizni pšenice jich létalo nejvíce :-)
  • Zdenis7Zdenis7 Komentářů: 327
    upraveno 10.09.2013
    Anky4 napsal: »
    Tak se mi podařilo už chytit všechny za tak krátkou dobu (vždycky jsem na ně měla smůlu) :-) Jinak mám zkušenost že ráno po sklizni pšenice jich létalo nejvíce :-)
    JJ, stím souhlasím,i mě brzy ráno po sklizni pšenice hodně padaly.
  • Holešov (CZ1)Holešov (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 09.11.2013
    Prosim,poradte mi,kde zjistím kolik mám včel.
    Post edited by Holešov (CZ1) on
Sign In to comment.