Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Nelze vkládat dolary do spolku

danmegadanmega Komentářů: 68
upraveno 20.06.2017 v Technické problémy & bugy
Dnes nám přestalo fungovat vkládání peněz na konto spolku. Je možné zadat pouze částku v řádech stovek, většina z nás však přispívá kolem sta tisíc a takovou částku navolit např. po 500 dolarů je poněkud zdlouhavé. Ve spolku si nás na to stěžovalo víc, problém zřejmě nastal po dnešní aktualizaci.
Post edited by black-.-angel on
vedoucí spolku JZD hovnocuc

danmega @ cs 1

Komentáře

• Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 26.06.2013
    vo vlákne pre diskusiu na dnešnú aktualizáciu to už bolo spomenute.hanah to poslala k riešeniu.zatial musíte byť trpezlivý,na sk serveri to nerobí :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 26.06.2013
    Ahoj tato chyba je již nahlášená, jde vložit 9 999 dolarů a plusem zvýšit na 10 000 a výše. Vím, že to není žádná velká částka, ale aspoň to usnadní počítání při vkládání.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 26.06.2013
    Docela by mě zajímalo, jak se chystají aktualizace - že je to u každýho serveru jiný... čekala bych sadu souborů, který se pak prostě "jen přehrajou" na jednotlivý počítače, ale tohle spíš vypadá, jako by pro každou zemi byli jiní programátoři...
    Hloupý vlčátko

• Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 26.06.2013
    U nás väčšina členov vkladá príspevky jednorázovo za celý týždeň, to by sme sa uklikali pri takom vklade 100 000 a viac:D, to teda nezávidím
    Slovenský server ........................................Dadika @ sk1
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 26.06.2013
    ahoj ted jsem se přihlásil na farmu a ta chyba se dá obejít :) já jsem to skusil a nešlo to tak jsem držel šift a normálně to šlo
    simon0075
    server: CS 1
    Spolek: So what http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42111-So-what-(cs)-hledá-členy

Jaký je rozdíl mezi komunistou a obilím?

Žádný. Oboje se musí vymlátit, jinak umřeme hlady.
  • _vrtule (CZ1)_vrtule (CZ1) Komentářů: 409
    upraveno 26.06.2013
    Simone, prosím tě, kde si jako držel shift? To jsem moc nepochopila :)
    _vrtule @ cs 1
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 26.06.2013
    Trochu pomůže následující :-). Někam si napište částku kterou chcete vložit. Pak si ji zkopírujte a vložte do okénka pomocí CTRL + v . Ale to "V" je třeba rukou držet a zároveň zmáčknout pravou rukou "věnovat dolary". Při držení "véčka" políčko zhnědne a peníze vložit jdou :-)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 26.06.2013
    Ahoj, chyba by měla být opravena v další aktualizaci. :)
  • iriskaz2iriskaz2 Komentářů: 2
    upraveno 27.06.2013
    marpan napsal: »
    Trochu pomůže následující :-). Někam si napište částku kterou chcete vložit. Pak si ji zkopírujte a vložte do okénka pomocí CTRL + v . Ale to "V" je třeba rukou držet a zároveň zmáčknout pravou rukou "věnovat dolary". Při držení "véčka" políčko zhnědne a peníze vložit jdou :-)
    super, funguje to :-)
    iriskaz @ cs 1
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 27.06.2013
    marpan napsal: »

Tvou zásluhou je tentokrát aktualizace už naprosto bezchybná :D
    [SIGPIC][/SIGPIC] spolek Imagine
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 27.06.2013
  • SystemSystem Komentářů: 106,295
    upraveno 27.06.2013
    Moji milí farmáři,

mám pro vás skvělou zprávu. Byla provedená malá oprava, která nevyžadovala vypnutí serveru. Díky této opravě je opět možné věnovat více než 9.999 dolarů. Pokud vám to nepůjde hned, odhlaste se a přihlaste do hry nebo promažte cookies.
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 27.06.2013
    super konečně to jede :)
    simon0075
    server: CS 1
    Spolek: So what http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42111-So-what-(cs)-hledá-členy

Jaký je rozdíl mezi komunistou a obilím?

Žádný. Oboje se musí vymlátit, jinak umřeme hlady.
Tato diskuze je zavřená.