Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Žádosti o vstup do spolku - aktualizace

bowlerbowler Komentářů: 3
upraveno 28.06.2013 v Technické problémy & bugy
Proč zůstávají žádosti o vstup do spolku "viset" v okně žádostí i po vstupu farmáře do jinýho spolku? To by se mohlo opravit. Teď jich tam máme pět a minmálně 3 už jsou v jiným spolku :-( děkuji
Post edited by bowler on
bowler @ cs 1

Komentáře

• Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 26.06.2013
    žiadosti o vstup do spolku môže vedúci spolku priebežne mazať.
    Slovenský server ........................................Dadika @ sk1
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • bowlerbowler Komentářů: 3
    upraveno 26.06.2013
    Dadika2 napsal: »
    žiadosti o vstup do spolku môže vedúci spolku priebežne mazať.

Mazat je nemůžeš, pouze přijmout nebo odmítnout a potom ti přijde výhružná pošta :-)
    Jde o to, že je to pravděpodobně chyba ve hře, tak by se mohla opravit ...
    bowler @ cs 1
  • HančaP (CZ1)HančaP (CZ1) Komentářů: 245
    upraveno 26.06.2013
    Když to jde zrušit odmítnutím,tak to podle mně není chyba ve hře.
    Tak je odmítni a máš to vyčištěné a máš po problému.:-)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 26.06.2013
    ale tým že žiadosť odmietneš tak je vymazaná zo zoznamu žiadostí,nie som si ista či príde o tom informácia aj druhej strane.myslím že nie to by nemalo zmysel,načo by im to chodilo aj tak si každý posiela žiadosti do viacerých spolkov.ja osobne sa snažím slušne napísať,že nemáme zaujem o toho hráča alebo len odmietnem a ešte mi nikto neposlal výhražnu správu na moje odmietnutie.skor vulgárnosti chodia od takých od ktorých to nečakám,napr.pozvem niekoho do spolku a odpíše niečo typu:čo ti j.. ty dem.. vyj..!to nechápem,niektorí ludia nevedia napísať,nie dakujem neprosím...
  • BubunkaBubunka Komentářů: 17
    upraveno 26.06.2013
    mike napsal: »
    ale tým že žiadosť odmietneš tak je vymazaná zo zoznamu žiadostí,nie som si ista či príde o tom informácia aj druhej strane.myslím že nie to by nemalo zmysel,načo by im to chodilo aj tak si každý posiela žiadosti do viacerých spolkov.ja osobne sa snažím slušne napísať,že nemáme zaujem o toho hráča alebo len odmietnem a ešte mi nikto neposlal výhražnu správu na moje odmietnutie.skor vulgárnosti chodia od takých od ktorých to nečakám,napr.pozvem niekoho do spolku a odpíše niečo typu:čo ti j.. ty dem.. vyj..!to nechápem,niektorí ludia nevedia napísať,nie dakujem neprosím...

jo jo...chodí odpověď i tomu, kdo žádost do spolku poslal. Mě chodily odpovědi - tedy zamítnutí ještě asi 2 měsíce po tom, co jsem už byla ve spolku :D Odmítat nemusí jen vedoucí spolku, ale i zástupce. Taky musíme odmítat, když máme jedno volné místo a přihlásí se jich 5. Lepší hned odmítnout, aby mohli hledat hráči jiný spolek, než doufat :D
    Bubunka @ cs 1
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 28.06.2013
    Potíž je, že do spolků s vyšší úrovní se hlásí nováčci ve hře, tyto spolky obyčejně hledají hráče s levelem 25 a víc.
    Hope2 @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.