Domů Czech Otázky ke hře

Sklady

akcirij (CZ1)akcirij (CZ1) Komentářů: 6
upraveno 14.02.2017 v Otázky ke hře
k cemu je mezisklad
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 25.06.2013
    Ahoj. Do meziskladu se Ti ukládají například vyhrané dekorace z akcí, jaká byla minulý týden. Tu si pak můžeš vložit na libovolnou farmu :-)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 17.01.2014
    Zdravím.
    Hraji na CZ i SK. Na obou farmách mám stodoly s levelem 5. Na SK je jejich kapacita 1700, na CZ je kapacita 1650.
    Proč ten rozdíl?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 17.01.2014
    8WHISKY8 napsal: »
    Zdravím.
    Hraji na CZ i SK. Na obou farmách mám stodoly s levelem 5. Na SK je jejich kapacita 1700, na CZ je kapacita 1650.
    Proč ten rozdíl?

    Ahoj, rozdíl bude pravděpodobně ve vylepšení hlavní budovy, ta také dává místo k uskladnění :)
  • Bidlo35Bidlo35 Komentářů: 1
    upraveno 11.02.2017
    Ahoj, omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale prolezl jsem skoro vše (možná jsem trochu stoupoidní...) ale nenašel jsem nikde, jak se dozvím, kolik čeho mám? Jestli někde existuje tabulka, nebo cokoli na co když kliknu, zjistím že mám 100 hnojiva, 200 jablek, atd.
    Kromě toho, když to chci prodat.
    Ale hlavně se mi jedná o hnojivo.
    Díky za rady a omlouvám své IQ, za tento dotaz, ale fakt jsem to nenašel.
    Dík
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 02.08.2014
    Podívej se do správy farmy, tam zjistíš vše :)
  • Bidlo35Bidlo35 Komentářů: 1
    upraveno 02.08.2014
    Díky,
    našel jsem, ale nevím to ohledně hnojiva. Snad na to příjdu.
    Ještě jednou díky
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 02.08.2014
    Hnojivo je na kartě "farmářské potřeby" :)
  • Sense12 (CZ1)Sense12 (CZ1) Komentářů: 13

    Prosím o info jak se dá zvětšit skladování plodin a výrobků. Stodola 2x je zvětšena na max. tj. 1600 skladového místa.

    Ve správě farmy je pak další volné místo já mám 2100 a moje hráčka pouze 2000.

    Jak si muze o dalších 100 jednotek zvětšit skladování plodin ve správě farmy?

    díky za zprávu.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já tedy když se podívám na tvou farmu, tak to úplně neodpovídá tomu, co tady píšeš...

    Kapacitu skladu navyšuješ vylepšením stodol a hlavní budovy.

    Ty máš hlavní budovu na 4. úrovni, zatímco ji můžeš mít na 7. úrovni (kromě možnosti skladování taky hlavní budova zkracuje veškeré časy výstavby na hlavní farmě). Stejně tak stodoly můžeš mít obě na čtyřce.

    Momentálně máš tedy kapacitu 1 200, ačkoli můžeš mít 1 500 (v případě výstavby modrých stodol dokonce 2 400).
  • akk7 (CZ1)akk7 (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj já jsem nováček můžu se tě zeptat kde najít stodolu?
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Na spodni liste mas stavarkou helmu,kdyz na ni kliknes ,je to zalozka s domkem a stodolou
  • Leonka S (CZ1)Leonka S (CZ1) Komentářů: 11
    Ahoj mám dotaz!To už jsou stodoly teď uplně k ničemu?Nebo se to upraví?Můžu ted sbírat všeho neomezeně a celkem mě to přestává bavit jen bezmyšlenkovitě klikat! :D Předem děkuji za odpověď!
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    jak si mohu navýšit limit osiva, který je třeba jen 1300, ale já potřebuji 2000, jinak mne to tam nepustí. Předem děkuji moc za radu. Viktoris z farmy Viktory
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    nevím co Tě kam nepustí, ale pokud je nějaké osivo něčím limitované je to velikostí stodoly - takže:

    zvětšit stodoly
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Díky moc za vysvětlení. Viktoris
  • hastrmann (CZ1)hastrmann (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Jak zvednu kapacitu skladů? Mám je na max a baráky také a stejně do nich dostanu jen 2850.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 05.03.2020
    hastrmann (CZ1) napsal(a):
    Jak zvednu kapacitu skladů? Mám je na max a baráky také a stejně do nich dostanu jen 2850.
    Ahoj
    Kapacita záleží na vylepšení stodol: lvl 8 má jedna stodola kapacitu 1 100, vylepšení hlavní budovy: lvl 10 sklad. kapacita 650 a vylepšení cestáře v garáži: lvl 8 sklad. kapacita 1 500.
    Takže podle toho co píšeš nemáš vylepšeného cestáře v garáži ( ten náklaďák)
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • hastrmann (CZ1)hastrmann (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Díky - jdu na to 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    hastrmann (CZ1) napsal(a):
    Díky - jdu na to 
    Promiň, zapomněla jsem. Ještě můžeš místo normálních postavit modré stodoly, za zlato. Tam je max. kapacita lvl 9: 4 000
Sign In to comment.