Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Ztráta kurzoru

ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
upraveno 28.06.2013 v Technické problémy & bugy
V poslední době se mi na Farmě objevil nový problémek. Stává se mi (zjistila jsem, že nejsem sama), že mi zmizí kurzor. Podle toho, kde se asi tak myš nachází, se mi označují místa, ale je to dost nepříjemná věc a protože nevidím, jak rychle se po ploše pohybuji, je někdy dost napínavé na žádáný předmět najet :)
Post edited by Ťufínek on
[SIGPIC][/SIGPIC] spolek Imagine

Komentáře

• _vrtule (CZ1)_vrtule (CZ1) Komentářů: 409
    upraveno 24.06.2013
    Hlásím se do klubu ztracených kurzorů :o
    _vrtule @ cs 1
  • SystemSystem Komentářů: 106,317
    upraveno 24.06.2013
    Ahoj,

můžu se zeptat, od kdy se to vyskytuje? Máte promazaný cache prohlížeče? Jaký máte prohlížeč?

Děkuji za doplnění.
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 24.06.2013
    Myslím, že od poslední aktualizace a jedu v Mozille.
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 24.06.2013
    Porhlížeč chrome,
    od poslední aktualizace
    cache promazané
    nejčastější výskyt u prodeje zboží a vyskočené tabulce spolku:)

Nějak mi to extra nevadí, protože mám v nastavení myši, že když zmáčknu Ctrl, tak se mi ukáže a většinou už pak zůstane viditelná:)
    upraveno 24.06.2013
    Ahoj Rose, já používám Google chrome, prohlížeč promazávám pravidelně. Poprvé se mi to objevilo (teda spíš mi to zmizelo:) ) minulý týden (nepamatuji si přesně kdy) a od té doby se mi to stalo asi 4x. Trvalo mi to max minutu a spraví se to i bez restartu hry.
    _vrtule @ cs 1
    upraveno 24.06.2013
    Masbetko, tobě to taky blbne? To nás tedy asi bude víc.

Ano, kurzor se objeví po chvíli "šmrdlání", ale u mě je to hodně často.
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 24.06.2013
    Ťufínku jo, taky, ale jak říkám, nějak mě nenapadlo to hlásit, páč jsem si myslela, že to je buď chyba mojeho počítače nebo nějaká drobná chybka jako byla s přeskakováním nabídek na farmě (jak pomalu nešlo zasít:D). Teď na to koukám, že je nás víc:) tak se taky přidávám, aby měla Rose dost informací♥♥

Jinej dotaz. Od stejného momentu - poslední aktualizace - se mi stává - hlavně u sklízení vajíček a polí - věcí, co mám v řadě u sebe - že je dám sklidit jako všechny najednou, že se hled po sklízení jedné dá sklidit druhá, třetí navazuje... atd atd, a rovnou při tom zase sázím/krmím. A občas, není to pravidlo, ale tak z 50% se mi stane, že když rozkliknu pole/kurník a zobrazí se mi kruhová nabídka, tak ta kruhová nabízka zmizí, jakmile se dosklízí další pole/kurník. Nemusí to být pole hned za tím polem, které jsem rozklikla, může to být kterékoliv. Prostě s vyskočením plodiny mi menu zmizí a musím ho rozkliknout znovu.
    Nijak mi to nepřišlo na mysl, není to žádná opravdová chyba, ale napadlo mě, že by to mohlo souviset:) ♥
    upraveno 24.06.2013
    Teď mi zrovna zmizel ten kurzor a stalo se mi to po přechodu na druhou farmičku ...
    _vrtule @ cs 1
    upraveno 28.06.2013
    Dneska se nedá hrát, kurzor si prostě postavil hlavu a nebude :(
  • Starec2Starec2 Komentářů: 21
    upraveno 08.08.2013
    Od aktualizácie, asi pred cca 3 týždňami, sa mi občas stráca kurzor myši. Robí mi to aspoň 1x denne. Je to len v okne hry. Stačí prejsť mimo okna a kurzor sa objaví. Nedá sa mi odsledovať v akých situáciách sa to stáva. Mám taký dojem, že keď sa mení šípka na ruku.
    Niekedy mi stačí myšou prudko pohýbať a niekedy musím "naslepo" prekliknúť na druhú farmu a všetko sa znormalizuje.

Vie niekto poradiť, čo s tým?
    Post edited by Starec2 on
    Starec @ sk 1
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 07.08.2013
    aj mne to robí a často sa mi schová pod farmu:)
  • Panatela2Panatela2 Komentářů: 23
    upraveno 08.08.2013
    taky se mi to občas stane
    Panatela @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.