Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Problém se sklízením - kapacita skladu

masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
upraveno 28.06.2017 v Technické problémy & bugy
Prohledala jsem celé fórum a nenašla jsem to nikde, ale pokud to tu už je, tak se omlouvám:)

Nejde mi sklidit mísírna, pokud množství tekutého hnojiva ve skladu je takové, že by po sklizení přesahovalo jeho množství maximální možný počet. Už se s tím potýkám týden a je to skutečně tak. Žádná chybová ani jiná hláška nenabíhá. Prostě se to jen odmítne sklidit. Mísírnou proběhne "teploměr" do 100%, ale potom mísírna opět stojí, jako bych na ni neklikla. Chci se zeptat, zda to má někdo také tak nebo jsem to jen já, a tudíž mám asi napsat na podporu:)
Post edited by black-.-angel on

Komentáře

• SystemSystem Komentářů: 106,314
    upraveno 13.06.2013
    Ahoj Masbetko,

děkuji za nahlášení. Zjišťuji, zda už máme tento problém zadaný k opravě. Ozvu se, až budu vědět více.
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 13.06.2013
    Díky, Rose, jsi zlatá. Koukala jsem teď i na En fórum, ale nevím, jak moc mi to pomohlo, nenašla jsem nic ani pomocí vyhledávání, ani pomocí brouzdání:)
    Nijak zvlášť velká a důležitá chybka to není, to vůbec ne, ale já mám takovou tu paranoiu, když mi něco nejde:)
    upraveno 13.06.2013
    Ahoj Masbetko,

potřebovala bych k tobě teď na chviličku testovat. Můžu? Nic ti neubude. Neboj. Pak budu vědět více.
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 13.06.2013
    Rose napsal: »
    Ahoj Masbetko,

potřebovala bych k tobě teď na chviličku testovat. Můžu? Nic ti neubude. Neboj. Pak budu vědět více.
    Jé, promiň, já byla pryč. Klidně jsi mohla a klidně i můžeš. Já jsem tu dneska sice online, ale u počítače nesedím:)
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 18.06.2013
    Mám rovnaký problém. Nemôžem pozbierať tekuté hnojivo, pretože po pozbieraní by som presiahla maximálny počet v sklade - t.j. 1400 ks. Bol už tento problém nahlásený a bude sa s tým niečo robiť ? Vďaka za odpoveď :). S.
    Stanka75 @ sk 1
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 18.06.2013
    Stanka752 napsal: »
    Mám rovnaký problém. Nemôžem pozbierať tekuté hnojivo, pretože po pozbieraní by som presiahla maximálny počet v sklade - t.j. 1400 ks. Bol už tento problém nahlásený a bude sa s tým niečo robiť ? Vďaka za odpoveď :). S.

Ahoj, problém se sklízením tekutého hnojiva je již nahlášený a pracuje se na odstranění této chyby. Tekuté hnojivo se při sklizni musí zatím vejít do limitu velikosti tvého skladu. :)
    upraveno 18.06.2013
    Ahoj,

ano, přesně, jak píše hanah, pracuje se na problému. Je to nahlášeno a hledá se vhodné řešení. Prosíme o trpělivost.
Tato diskuze je zavřená.