Domů Technické problémy & bugy

mysteriózna veža - nelze koupit dekoraci

muchapukmuchapuk Komentářů: 1
upraveno 20.06.2017 v Technické problémy & bugy
ahoj, niekoľkokrát som klikol na ponuku kúpiť,ale nepodarilo sa mi
kúpil som si kvôli tomu zlato a keďže som sa nemohol dostať na stránku,klikol som na zatvoriť okno
nefunguje to
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
muchapuk @ sk 1

Komentáře

• SystemSystem Komentářů: 106,349
    upraveno 10.06.2013
    Mám úplne stejnou zkušenost, zkusil jsem se znovu přihlásit, nabídka se zase objevila ale koupit se ta vež nedá :-( :-(
  • IceLeoIceLeo Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2013
    Ahoj, ja mam modobni problem, zial som bol odcestovani a nestihol som poslednu ulohu,dalo mi to ponuku kupit vezu a neda sa nic ine ako zavriet bez toho aby sa dala kupit. Skusal som to niekolko krat a nic... Dokonca mi da moznost pri kazdom prihlaseni (skusal som to asi 50x) na poslednu moznost kupit vezicku. Vieme s tim nieco urobit ? Dakujem IceLeo a Terezocka
    IceLeo @ cs 1
  • pirankapiranka Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2013
    Ahoj dnes jsem si koupil zlatáky,abych si mohl koupit věž,dodělal jsem 4 ůkoly a věž koupit NEJDE.Poradí mě někdo!!!!Prosím,prosím.
    piranka @ cs 1
    upraveno 10.06.2013
    Milí hráči,

moc se omlouváme za tyto nepříjemnosti. Z důvodu, že nebylo možné si koupit v některých případech věžičku, bude možno si ji po aktualizaci dnes koupit v těch případech, kde jste ji nemohli získat.

S pozdravem

Rose
  • BrianesBrianes Komentářů: 48
    upraveno 10.06.2013
    Já si věž koupit nechci. Ale pokaždé když spustím hru tak se mi tahle nabídka ukáže. Už snad 10x. A já to pokaždé zruším, ono se mě to zeptá jestli jsem si vážně jistá (že je to poslední možnost a už si potom věž nebudu moct koupit) a já si jistá jsem :) A takto je to pořád dokola, někdy česky, někdy německy. Hádám,že to není normální, nebo ?
    Brianes @ cs 1
    upraveno 10.06.2013
    Po té co jsem zavřel německou nabídku s naprosto nesmyslnou cenou ( už po proběhlé aktualizaci ), už se žádná další neobjevila. Bohužel ani ta slibovaná :-( A já bych si věž koupit chtěl ..... tak ješte doufám :-)
  • sunnysun7sunnysun7 Komentářů: 2
    upraveno 10.06.2013
    aj ja by som si chcela kúpiť vežičku za nejaké zostatkové zlatky.....nakoľko mi v poslednej úlohe chýbalo len nejakých 400 svetlušiek, myslela som, že to pôjde....ale nie za 1234567 zlatých..... :-( bude ešte normálna ponuka????
    sunnysun7 @ sk 1
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 10.06.2013
    sunnysun7 napsal: »
    aj ja by som si chcela kúpiť vežičku za nejaké zostatkové zlatky.....nakoľko mi v poslednej úlohe chýbalo len nejakých 400 svetlušiek, myslela som, že to pôjde....ale nie za 1234567 zlatých..... :-( bude ešte normálna ponuka????

Rose už vzniklý problém řeší, až bude vědět, co se stalo, ozve se všem ;-)
  • pirankapiranka Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2013
    ahoj kde si mám koupit věžičku,když mě byla nabídnuta za cca. 2600 zlatáků,z důvodu snížení,že jsem dokončil 4 kolo a k vůli tomu jsem dokupoval zlatáky za peníze a nic se neděje.Tak to je hra?Nebo jde jen o peníze.
    piranka @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.