Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Nepřipsání dekorace z události

mupajs (CZ1)mupajs (CZ1) Komentářů: 16
upraveno 20.06.2017 v Technické problémy & bugy
Přibližně ve 20:25 jsem dokončil misi Bylo-nebylo. Po kliknutí na stan vidím nápis Hotovo! u odměny nápis Vlastníš!, ovšem jaksi nevlastním. Věž není ani v meziskladu, ani mezi dekoracemi na farmách.
Post edited by black-.-angel on
mupajs @ cs 1

Komentáře

• Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 06.06.2013
    odhlas sa a prihlás v inventari potom bude vežička prekrásna :)
  • mupajs (CZ1)mupajs (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 06.06.2013
    Napadlo mě to taky, povedlo se to až na počtvrté. Jinak dík za radu.
    mupajs @ cs 1
  • jáprvní (CZ1)jáprvní (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 12.08.2013
    Ahoj, včera večer jsem dokončila akci hurá do přírody, ale odměna nešla vyzvednout a ani dnes vodopád v meziskladu není. Chtěla jsem napsat na support, ale dotaz nejde odeslat - tvrdí mi, že můj mail na seznamu je neplatný. Prosím, co mám dělat?
    Post edited by jáprvní (CZ1) on
    jáprvní @ cs 1
  • SystemSystem Komentářů: 106,314
    upraveno 12.08.2013
    Ahoj,

dívala jsem se na tvůj mezisklad a máš ho plný dekorací z událostí. Máš tam i vodopád. Jdi prosím do záložky, která je uprostřed dole a je to záložka vlevo. Potom si najeď na záložku mezisklad - 2. zleva. Tam najdeš i svůj vodopád.

S pozdravem
  • jáprvní (CZ1)jáprvní (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 12.08.2013
    Ahoj Rose, já netvrdím, že mám mezisklad prázdný, ale nepřibyl v něm vodopád, který jsem měla dostat včera. Ten, co tam je, tam mám už dlouho. A vhledem k tomu, že jsem slovo mezisklad použila ve svém prvním dotazu, trochu napovídá, že asi budu vědět, co to je :-) Dekorace tam mám schované, protože zatím nevím, na kterou z farem je použiju. Taky jsem vymazala mezipaměť, restartovala a opětovně se několikrát přihlásila. Prosím teda znova o prověření problému. Mockrát děkuji
    jáprvní @ cs 1
  • nella8nella8 Komentářů: 0
    upraveno 31.08.2013
    chyby - straty v hre
    Po splnení uloh som nedostala pripisane dolare a piknikovu oblast.
    Chyba mi 70 tis. za 243 NB a 100 tis. za 290 NB,spolu 170tis. dolarov.
    Stánok so zmrzlinou som dostala...

21.8. som nedostala piknikovu oblasť za 392 NB... Tu moju som si kupila. v hre. Pocitala som, ze mi ju dalo do skladu , ale nic tam nebolo... Prosim o preverenie a napravu! Dakujem!
    Nella8
    Post edited by nella8 on
    nella8 @ sk 1
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 31.08.2013
    A dívala jsi se do položky "mezisklad"? Tam se všechny vyhrané dekorace umisťují. Ne tam kde obvykle dekoračky máš.
Tato diskuze je zavřená.