Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

chyba pri "pristi sklizen"

reborning2reborning2 Komentářů: 54
upraveno 09.06.2013 v Technické problémy & bugy
Pri navsteve farme cudzieho hraca a naslednom prechode na vlastnu farmu ukazuje "uroda pripravena k sklizni" so zelenou fajkou aj napriek tomu ze na vlastnych farmach nemam nic hotove a posiela ma na miesta kde je hotova uroda u toho hraca, ktoreho profil som navstivil :)
Post edited by reborning2 on
reborning @ cs 1

Komentáře

• skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 06.06.2013
    Mně se to stalo taky a navíc mi to při přechodu na gurmánskou nebo květinovou farmu otevřelo okno s nabídkou staveb.

Hanka
    skoumal @ cs 1
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 07.06.2013
    neviem čo sa deje ale po dnešnej oprave sa mi ukazovateľ zberu zbláznil.kapustu ukazuje na gurmáne kozie mlieko na hlavnej čerešne na kvetinkovej a pri tom ani jedno z toho sa ešte nemá zberať.snad sa to upokojí pondelok po aktualizácii.
  • kakuk (CZ1)kakuk (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 07.06.2013
    Já jsem učinil takovýto poznatek: Pokud jsem na hlavní farmě, vše je v pořádku (ukazatel sklizně v daný čas zezelená pro každou farmu). Jsem-li na gurmánské či květinové zahradě, ukazatel sklizně nezezelená, jen se počítadlo vynuluje.
    kakuk @ cs 1
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 07.06.2013
    už sa to unormálnilo :) ukazuje to čo má.dúfam že to vydrží
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 09.06.2013
    ahoj mám gurmánskou farmu a hlavní farmu ted jsem přešel z gurmánské na hlavní farmu a na ukazateli příští sklizně ke gurmánské farmě se mi ukazovalo křehké těsto s fajfkou (že je to připraveno ke sklizni) ale já nemám pekárnu a to mělo platit pro restauraci ve které byla ke sklizni omeleta.
    takže je to dost matoucí a to se mi děje čatěji a s ruznymi produkty a navíc se to stalo ještě v jiné formě takto to ukazovalo a to v té restauraci nebylo nic hotové
    simon0075
    server: CS 1
    Spolek: So what http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42111-So-what-(cs)-hledá-členy

Jaký je rozdíl mezi komunistou a obilím?

Žádný. Oboje se musí vymlátit, jinak umřeme hlady.
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 09.06.2013
    simon00752 napsal: »
    ahoj mám gurmánskou farmu a hlavní farmu ted jsem přešel z gurmánské na hlavní farmu a na ukazateli příští sklizně ke gurmánské farmě se mi ukazovalo křehké těsto s fajfkou (že je to připraveno ke sklizni) ale já nemám pekárnu a to mělo platit pro restauraci ve které byla ke sklizni omeleta.
    takže je to dost matoucí a to se mi děje čatěji a s ruznymi produkty a navíc se to stalo ještě v jiné formě takto to ukazovalo a to v té restauraci nebylo nic hotové
    Jo, to je selkem normální, já myslím, že se tomu časem mouchy vychytají.Většinou se to spraví po prvním nebo druhém "efpětování":)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 20.06.2017
    Ahojte, všimla som si jednej chybičky na ukazateli zberu vpravo a to:
    na kvetinovej farme, keď sa blíži zber medu, tak na ukazateli je zobrazený vosk, ale počet zodpovedá medu

Post edited by black-.-angel on
    Slovenský server ........................................Dadika @ sk1
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 03.08.2013
  • Ice Queen2Ice Queen2 Komentářů: 130
    upraveno 03.08.2013
    LOki-- jak ty to děláš, že mě dycinky předběhneš? dneskaj sem nad tým uvažovala, že to semkaj písnu,bo sem tu nic takého nanašla, až teraz,jako novinku.
    Ty čárky sou aj dyž se přihlásím na Farmu,mosím dycinyk projít šecky F a potem nastane chyba- enem čárka.

Ešče je aj chyba... dyž zezelená F, tož nepoznáš, co dozrálo bo je tam enem .. připraveno ke sklizni...hmmm :-(

Tož díkes Loki, žes votevřela další vlákno:D a furt se nevomlouvej, dyk většinou máš pravdu a nic nespamuješ :D
     s dobrou náladou jde všechno líp...,hurá do farmaření

....................................
  • HančaP (CZ1)HančaP (CZ1) Komentářů: 245
    upraveno 03.08.2013
    Mně to dělá taky,ale tahle prkotina mně nevadí.
    Je mně jedno jestli je tam čárka a nebo fajfka,když oboje značí hotovou výrobu.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 03.08.2013
    Dělá to i mně,asi tu chybu mají všichni.
    Ale nevadí mně to,i tak jsem za tu boční lištu ráda.
    [SIGPIC][/SIGPIC] sk 1
  • Ice Queen2Ice Queen2 Komentářů: 130
    upraveno 03.08.2013
    Byla sem na F... ted čárka na K+G a napsalo " Aktuálne neprobíhá produkce"
    a přitom bylo hotovo :
    K .. mísírna, palírna včelín
    G... kozí chlév
    dyž sem přešla z F na K, stále byl G jen s čárkou a stejnou hláškou(viz výše)
    HančaP2 napsal: »
    Mně to dělá taky,ale tahle prkotina mně nevadí.
    Je mně jedno jestli je tam čárka a nebo fajfka,když oboje značí hotovou výrobu.

máš pravdu, je to prkotina,ale pokavad někdo je začátečník a založí si G a vyskytně se mu tato chyba, neví, že má hotovo,dyž myší přejede k čárce a vyletí mu hláška (viz.výše) tak na G. nepůjde.Přitom tam si moře vydělat prašule na chod F.

ináč sem taky vděčná za lištu :D
     s dobrou náladou jde všechno líp...,hurá do farmaření

....................................
Tato diskuze je zavřená.