Domů Czech Otázky ke hře

Zablokovaný účet

146

Komentáře

  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 17.11.2014
    Abych ti řekla pravdu,tohle je hra o farmaření,nelustruju tady hráče a opravdu jsem asi blbá,protože já opravdu hned napsala na podporu s těmi farmami co nám lidi nechali.Takže jsme nic neskrývali,asi to je dań za upřímnost.

    a jen dotaz, z podpory vam odsouhlasili na nich farmarit jen tak bez puvodniho majitele?
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 17.11.2014
    Nechápu, proč byl můj příspěvek odstraněný - mimo téma jsem nepsal...
    Snad zde necháte aspoň malý dodatek - pokud by zablokovali všechny farmy s více účtamna, tak tvůrci hry zbankrotujou.
    A blokace farem ve spolku barakuda proběhly jen díky tomu, že se "určitý konfident"
    tímto mstí v osobním sporu, celému spolku...
    Proto jsem ze spolku vystoupil.
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Ahoj,já hraji na Mezinárodním. Proč jste mi nenechali aspoň farlady na českém? Musíte mě úplně ničit,abych neměl ani jednu na českém? :( Já chci aspoň,ať mám farlady! :'(
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 17.11.2014
    Kimmi napsal: »
    a jen dotaz, z podpory vam odsouhlasili na nich farmarit jen tak bez puvodniho majitele?

    Ještě neodepsali,já psala po zablokování, bude mi 50,do této hry mě navezla kolegyně, farmu mi zakladala dospělá dcera,tudíž jsem vše nečetla a první kravín jsem druhý den zbořila,protože jsem tam neuměla dostat krávy.I když mě to neomlouvá , v té době mě nenapadlo, co s těmi farmami dělat,odhlásit se bez emailu nedali,tak jsme je ve spolku nechali.Jsou bloklé,takže s tím nic nenaděláme.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.11.2014
    Ahoj,já hraji na Mezinárodním. Proč jste mi nenechali aspoň farlady na českém? Musíte mě úplně ničit,abych neměl ani jednu na českém? :( Já chci aspoň,ať mám farlady! :'(

    Pokud jsi měl dvě farmy na CS, porušil jsi taky VOP. Někdo Tě nahlásil a support účty smazal. Nic neobvyklého.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.11.2014
    Fakt tady pláčete úplně zbytečně. Nikdo z fóra nemá tu moc vám farmy zablokovat. To může jedině podpora. Obracejte se, klidně i se svým týmem právníků, tam.
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Ale třeba farlady mi nechat mohli! To bych měl jednu na českém a 1 na mezinárodním-to trestné není.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2014
    Ale třeba farlady mi nechat mohli! To bych měl jednu na českém a 1 na mezinárodním-to trestné není.

    při zjištění multiaccount blokují, tuším, všechny farmy...
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Ach jo... A to mi blokli farlady navždy?
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2014
    Ach jo... A to mi blokli farlady navždy?

    Já nevím...a ani o tom nic zjistit nemůžu. Musíš sám napsat na support. My jsme moderátoři, máme na starosti fórum, hru vůbec...
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 17.11.2014
    Fakt tady pláčete úplně zbytečně. Nikdo z fóra nemá tu moc vám farmy zablokovat. To může jedině podpora. Obracejte se, klidně i se svým týmem právníků, tam.

    Alibismus - jedině podpora pokud podpoře někdo někoho nahlásí...a je jasné kdo asi.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.11.2014
    galapetr4 napsal: »
    ..a je jasné kdo asi.

    Tak to by mne zajímalo, kdo to nahlásil. Ty to víš?
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 17.11.2014
    marpan napsal: »
    Tak to by mne zajímalo, kdo to nahlásil. Ty to víš?

    Jistě šéfe
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Kdo? Teda?
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.11.2014
    galapetr4 napsal: »
    Jistě šéfe

    myslel jsem, že nám to prozradíš všem, ale klidně si to teda nechej pro sebe :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.11.2014
    marpan napsal: »
    Tak to by mne zajímalo, kdo to nahlásil. Ty to víš?

    "Podezřelých" je plné fórum. Takže je z čeho vybírat.
    Upřímně řečeno, divím se, že to někdo neudělal už dřív...
    Petře, až to zjistíš, dej mi vědět. Já mu pošlu dárkový koš...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.11.2014
    galapetr4 napsal: »
    Alibismus - jedině podpora pokud podpoře někdo někoho nahlásí...a je jasné kdo asi.

    Alibismus? Do dnešního dne jste na sebe neřekli, že máte několik farem. Jediné, co se vědělo, že abart se Samanthou jsou otec s dcerou. Že by je někdo zkusil dát k prověření na podporu, jestli jsou nahlášeni? Možné to je. Kdo to byl? Ví asi jen ten, kdo je nahlásil.

    Rozhodně to nejde tak, že dáš jméno a "zkuste ho zničit" - potřebuješ důkaz a jména dalších účtů, aby se tím podpora zabývala. U vás se k žádnému multiúčtu dodnes nikdo nikdy nepřiznal, takže si laskavě schovej to "víme, kdo za to může".

    A "nadávat" někomu za to, že jste sami porušili podmínky? Tak to fakt tleskám.
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Napsal jsem na podporu. Čekám kdy mi odepíšou. Jak dlouho jim to bude asi trvat?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.11.2014
    Napsal jsem na podporu. Čekám kdy mi odepíšou. Jak dlouho jim to bude asi trvat?

    Z mé zkušenosti tak 3-5 dní.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2014
    Napsal jsem na podporu. Čekám kdy mi odepíšou. Jak dlouho jim to bude asi trvat?

    Až přijde řada na tvůj ticket. Možná zítra...
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Coo? Podle mě tak 1 den,ani ne. :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 17.11.2014
    Coo? Podle mě tak 1 den,ani ne. :D

    psala jsem na podporu ve čtvrtek a pořád čekám, co s tím udělají, takže bych tak optimistická jako ty nebyla :D
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2014
    Coo? Podle mě tak 1 den,ani ne. :D

    Záleží kolik toho mají, teď tam snad nechodí hromadné žádosti, tak by to mohlo být dřív. Uvidíš, stejně i nic jiného než počkat nezbývá.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 17.11.2014
    Z mé zkušenosti tak 3-5 dní.

    no abartovi odepsali do 3 hodin;) a dneska ,což jsem se dost divila
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Tohle mi teď poslali na email:

    Dobrý den,

    vytvořili jsme nový ticket a tento bude zpracován ihned, jakmile to bude možné.

    K dispozici jsme Vám od pondělí do pátku mezi 10. a 18. hodinou (CET +1).

    Abychom mohli co nejrychleji zpracovat Váš e-mail, ujistěte se, že je v e-mailu napsáno jméno hry, hráče a webu, na kterém hrajete. Také nám, prosím, sdělte svůj hrací svět / instanci, ve které hrajete. Tyto informace najdete na přihlašovací stránce hry. Informace můžete doplnit tím, že odpovíte na tento e-mail.

    Pokud máte doplňující dotaz a/nebo další informace k problému, prosíme, vždy uveďte v předmětu číslo ticketu.

    Nechce se Vám čekat na odpověď? Pak se můžete s ostatními hráči sejít, diskutovat, nebo se ptát v našem oficiálním fóru:

    http://www.goodgamestudios.com/forums/

    Váš Goodgame Studios tým!
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 17.11.2014
    Abarte, já chci taky protekci! :D Já jim psala tuším ve čtvrtek nebo kdy, když mi zmizelo prakticky všechno krmivo (jen prasata měla co žrát), dnes mi tedy odpoledne napsali, že to prověří. Tak třeba k vánocům dostane mé zvířectvo pořádný nášup :D

    no ,myslím ,že protekci nemá,bloklý je pořád a odmítá ofotit doklady, z principu o ochraně osobních dat,aspoń něco takového žvatlal a mimochodem, s několika lidmi ze spolku si voláme i chodíme spolu na pivo a do divadla, aby si někddo nemyslel,že jsem třeba abart,což se někteří divili ,že jsme v kontaktu mezi sebou
  • Rošťák HonzíkRošťák Honzík Komentářů: 11
    upraveno 17.11.2014
    Mám jim poslat i screenshoty?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.11.2014
    Mám jim poslat i screenshoty?

    Čeho? "Tahle farma je moje a tahle taky?"

    Já myslím, že už jim někdo screeny poslal :D Neb to tu veřejně řekl :D
  • CentisiCentisi Komentářů: 19
    upraveno 17.11.2014
    Mám jim poslat i screenshoty?

    čím víc toho pošleš tím tobude jasnější a rychleji vyřízený...
    toco ti psali je klasický potvrzení že ticket přijali...
    Čeho? "Tahle farma je moje a tahle taky?"

    Já myslím, že už jim někdo screeny poslal :D Neb to tu veřejně řekl :D

    to asi jo,alejak znám lidi na podpoře ,tak se ho stejně za 3 dny zeptají na něco podobnýho a zase bude 3 dny čekat...a pořád dokola.Nejlepší tam vše poslat hned a je to ve finále rychlejší...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.11.2014
    Centisi napsal: »
    to asi jo,alejak znám lidi na podpoře ,tak se ho stejně za 3 dny zeptají na něco podobnýho a zase bude 3 dny čekat...a pořád dokola.Nejlepší tam vše poslat hned a je to ve finále rychlejší...

    Jenže Honzík jim nemá úplně co poslat - obě farmy jsou jeho, což je proti VOP. Nebo pokud už rozpolcenou osobnost považují za dvě osoby, to nevím... :D
Sign In to comment.