Domů Technické problémy & bugy

Rozhozené informace v novinkách a popisu spolku farmářů

Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
upraveno 20.06.2017 v Technické problémy & bugy
Pri tejto aktualizácii sa rozhodili popisy spolkov v prehľade (popis i novinky). Niektorí to postrehli, ale mnoho spolkov to má stále rozhodené.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Slovenský server ........................................Dadika @ sk1
[SIGPIC][/SIGPIC]

Komentáře

• marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 04.06.2013
    Koukám, že z toho vznikly pěkné nesmysly :-D. Díky za upozornění ;-)
  • Maario.cMaario.c Komentářů: 2
    upraveno 04.06.2013
    V popisu našeho spolku se oběvilo //r a je to i v jiných spolcích. Máme si to editovat sami, nebo bude něco celoserverovýho?
    Maario.c @ cs 1
  • dejvo2dejvo2 Komentářů: 8
    upraveno 05.06.2013
    Ja len aby ste vedeli, že po každom update čo ste od pondelka urobili to rozhadzuje popis spolku. Tam kde má začať nový riadok to nahodí "\r" a nový riadok nedá. Nie je to nejaká závažná chyba, ale myslím žeby ste o tom mali vedieť :)
    tu je screen:
    http://upnito.sk/imggal.php?viewImage=3691e8a8e49e6d0b08c1d381f8605962

P.S.: to isté robí aj v správach, ale keďže dodržujem listové tajomstvo tak tie zverejnovať nebudem :)
    dejvo @ sk 1
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 05.06.2013
    Ale mi to právě opravit nejde !Spodní řádky šly ,ale ty vrchní mi zmiznou a zase se tam objeví ty spodní

"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi."
    Kurt Cobain
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 05.06.2013
    Nějak si teď dobře nedokáži představit jak Tvůj problém vypadá. Když potočím kolečkem myši, tak se mi ukáže veškerý text, at už opravený, či neopravený. Neopravený opravím a dám OK. Možná tam toho máš napsáného moc? Jinak fakt netuším.
  • Dur (CZ1)Dur (CZ1) Komentářů: 69
    upraveno 05.06.2013
    Jen doplním, před chvíli tu někdo psal, že to nejde editovat a téma bylo zamčeno, než jsem stihl zareagovat.
    Pokud máte pocit, že Vám popis skáče a nejde editovat, tak v tom textovém poli stiskněte ctrl+a, text by se měl zatmavit, dále pak ctrl+c. Dále si otevřete nějaký solidnější textový editor než je poznámkový blok, čili worpad, nebo stačí tady na fóru kliknout do pole pro rychlou odpověď, tam stiskněte ctrl+v, váš popis se tam zkopíroval, teď ho upravte podle potřeby a opět známkou kombinací ctrl+a,c a ctrl+v nakopírujte zpět :)
    Dur @ cs 1
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 05.06.2013
    Už se mi to povedlo,díky

"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi."
    Kurt Cobain
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 05.06.2013
    Len dúfam, že sa to nebude diať pri každej aktualizácii, pretože včera som to upravovala po tej pondeľkovej a dnes po tom krátkom výpadku to tam bolo znova.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Evaaaa (SK1)Evaaaa (SK1) Komentářů: 160
    upraveno 05.06.2013
    Přesně totéž se stalo mně. Včera jsem všechny nesmysly opravila a dnes se objevily znova.
    Kromě toho se mi objevily i v odeslané poště, když jsem si chtěla přečíst znova dopis, tak tam bylo v místě každého nového řádku vloženo /r. Vypadá to hrozně.
    Evaaaa @ sk 1
    Farm Swiss
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Starec2Starec2 Komentářů: 21
    upraveno 05.06.2013
    ja som to tento týždeň opravoval už 3x a štvrtý krát sa mi už nechce :), ani to sem písať, keď ma vždy odkážu na podporu a tí potom pýtajú také nehorázne hlúposti, že som sa rozhodol nepísať tu už o žiadnom bugu. :( a je ich dosť.
    Starec @ sk 1
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 07.06.2013
    Ďalšia údržba a popisky sú zas rozhádzané.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Evaaaa (SK1)Evaaaa (SK1) Komentářů: 160
    upraveno 07.06.2013
    Jestli to tak bude po každé opravě, tak tam ty nesmysly nechám, nebo upravím text tak, abych vůbec nepoužívala enter, protože právě místo něj se objevuje /r a zmizí řádkování
    Evaaaa @ sk 1
    Farm Swiss
    [SIGPIC][/SIGPIC]
Tato diskuze je zavřená.