Domů Czech Otázky ke hře

Tajemná truhla

milynx (CZ1)milynx (CZ1) Komentářů: 5
upraveno 11.02.2017 v Otázky ke hře
nikdy nikdo o ni prý ještě neslyšel ale mě se jí povedlo koupit, ani nevím jak. Při dotazu na tech. podporu mi bylo sděleno, že jsem koupil tajemnou bednu. je možné, že jsem se ukliknul, při tom lagování se to stane, ale že hned zrovna za tolik zlata, no není to veselé? máte někdo podobné zkušenosti?
tak až se Vám ztratí zlatáky, můžete dopadnout stejně
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Lukman2Lukman2 Komentářů: 13
    upraveno 03.06.2013
    naštěstí se mi to nestalo.. a co v ní bylo?
  • milynx (CZ1)milynx (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 03.06.2013
    to právě nevím, já ani nezaregistroval, že jsem jí koupil to až tech. podpora mi to takto vysvětlila.
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 03.06.2013
    milynx napsal: »
    to právě nevím, já ani nezaregistroval, že jsem jí koupil to až tech. podpora mi to takto vysvětlila.

    za 20 tis zlata :D super, naozaj je to veselé :D dúfam, že sa táto akcia, ktorá mne a asi aj ďalším tisícom hráčov, žiaľ unikla, bude rýchlo opakovať :D
  • vojtuli (CZ1)vojtuli (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 03.06.2013
    to byla smůla tolik zlatých a nic z toho
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 28.02.2014
    Já bych se chtěl spíš zeptat, jaké máte zkušenosti s Tajemnou bednou z Prime day? Koupil ji už někdo? Co v ní bylo? Co třeba Brumbál?

    Mé zkušenosti s "klasickou" tajemnou bednou, která se objevuje ve hře při příjezdu Bennyho či jak se jmenuje ten týpek, jsou totiž neblahé. Nikdy tam nebyla "výhra" adekvátní zlaťákové sumě, kterou bedna stojí. Vždy jen superkmivo nebo obyč krmivo.
  • alenaopltova2alenaopltova2 Komentářů: 40
    upraveno 28.02.2014
    V oficiálním oznámení k poslední aktualizaci bylo napsáno toto: Prime Day: Tajemná bedna

    Doposud byly Tajemné bedny dostupné pouze v rámci speciální nabídky Bennyho Buddlera. Nyní je budete moci získat také jako speciální bonus k nakoupenému zlatu.
    Představujeme nový Prime Day: Tajemná bedna! Využijte tuto šanci a získejte nějaké tajemné bedny s odměnami!

    Takže pokud jsem to dobře pochopila, tak tu bednu dostaneš jako bonus při koupi zlata z obchodu ;-)

    A pak jsem narazila na to, že by se ti ta bedna měla objevit v inventáři, tak snad ji tam také najdeš :-)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 28.02.2014
    V oficiálním oznámení k poslední aktualizaci bylo napsáno toto: Prime Day: Tajemná bedna

    Doposud byly Tajemné bedny dostupné pouze v rámci speciální nabídky Bennyho Buddlera. Nyní je budete moci získat také jako speciální bonus k nakoupenému zlatu.
    Představujeme nový Prime Day: Tajemná bedna! Využijte tuto šanci a získejte nějaké tajemné bedny s odměnami!

    Takže pokud jsem to dobře pochopila, tak tu bednu dostaneš jako bonus při koupi zlata z obchodu ;-)

    A pak jsem narazila na to, že by se ti ta bedna měla objevit v inventáři, tak snad ji tam také najdeš :-)

    holka zlatá, to se nejspíš pleteš, potřebuju obsah :) ale vyzkoušej to a dej mi sem vědět :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 28.02.2014
    Proč by se měla plést? Jen replikuje oficiální oznámení.
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 01.03.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Proč by se měla plést? Jen replikuje oficiální oznámení.

    replikace oficiálního oznámení je mi k ničemu :D

    vyzkoušel to teda někdo nebo ne?
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 01.03.2014
    zdarec,já nezkoušel ani zkošet nebudu,protože to,co se tady děje od posledních aktualizací,už není o hře ,ale o "zlatkách"...
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 02.03.2014
    gba1 napsal: »
    zdarec,já nezkoušel ani zkošet nebudu,protože to,co se tady děje od posledních aktualizací,už není o hře ,ale o "zlatkách"...

    No já právě vyzkoušel tu klasickou bednu ve hře, ale škoda slov, proto jsem se ptal, jestli náhodou někdo neprubnul tu Primeday tajemnou bednu. Ale evidentně nikdo...
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 03.03.2014
    A co bys tak k tomu ještě kromě oficiálního oznámení chtěl vědět? Prostě naplníš nádobu, v meziskladu se ti objeví 10 (nebo kolik - nepamatuju si to) beden a ty si je, až budeš chtít, otevřeš. Hotovo.
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 03.03.2014
    tojejedno2 napsal: »
    A co bys tak k tomu ještě kromě oficiálního oznámení chtěl vědět? Prostě naplníš nádobu, v meziskladu se ti objeví 10 (nebo kolik - nepamatuju si to) beden a ty si je, až budeš chtít, otevřeš. Hotovo.

    Co asi? Chtěl bych vědět jestli se to vyplatí. Zatím to totiž vypadá na naprostou zbytečnost.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 04.03.2014
    Píšeš, že s tajemnou bednou máš už zkušenosti. Tak si je vynásob 10x, připočítej nutnost nákupu zlatek a máš odpověď na svou otázku. Nechápu, co víc ještě chceš vědět.
  • Alica07Alica07 Komentářů: 1
    upraveno 04.03.2014
    Chtela bych se na neco zeptat:Když ide o tie zlata a chcete si ich ve v te hre koupit, Tá karta nebo co to je vám príde domu nebo ibe v té hre???
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 04.03.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Píšeš, že s tajemnou bednou máš už zkušenosti. Tak si je vynásob 10x, připočítej nutnost nákupu zlatek a máš odpověď na svou otázku. Nechápu, co víc ještě chceš vědět.

    To je ale řešení! Že mě to hned nenapadlo. A proměnná bude Paní štěstěna :D
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 28.10.2014
    Doplnění informace pro ty, co se také zajímali o tajemnou bednu: seznam "cen" se rozšířil o nicneříkajících 10 nebo 30 certifikátů, 1 nebo 3 nářadí, je tam také hafo prvotřídních krmiv, hnojiv a humusů, někdy to vyhodí i 300 zlatek, někdy další tajemnou bednu (20 000 zlatek jsem neobjevil ani omylem), ale je tam i modrý traktor, májka a superhnojiva, superkmiva a superhumusy (s těmi se ale šetří). Každopádně na získání pergoly (kvůli tomu jsem to hrál) bylo potřeba 130 tisíc zlatek!
    Ano, čtete správně. Možná se mezi vámi najde nějaký klikař, který ji získá (získal) dřív, každopádně bez pořádného nákupu to nepůjde :D
    Na druhou stranu jsem nestíhal počítat seznam cen, které pak na mě vypadly, věnujte pozornost i množství bonusů na body zkušeností (vpravo nahoře) :D
    ibdDhkmeLt5p7H.jpg
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 28.10.2014
    Ready Teddy napsal: »
    Doplnění informace pro ty, co se také zajímali o tajemnou bednu: seznam "cen" se rozšířil o nicneříkajících 10 nebo 30 certifikátů, 1 nebo 3 nářadí, je tam také hafo prvotřídních krmiv, hnojiv a humusů, někdy to vyhodí i 300 zlatek, někdy další tajemnou bednu (20 000 zlatek jsem neobjevil ani omylem), ale je tam i modrý traktor, májka a superhnojiva, superkmiva a superhumusy (s těmi se ale šetří). Každopádně na získání pergoly (kvůli tomu jsem to hrál) bylo potřeba 130 tisíc zlatek!
    Ano, čtete správně. Možná se mezi vámi najde nějaký klikař, který ji získá (získal) dřív, každopádně bez pořádného nákupu to nepůjde :D
    Na druhou stranu jsem nestíhal počítat seznam cen, které pak na mě vypadly, věnujte pozornost i množství bonusů na body zkušeností (vpravo nahoře) :D
    ibdDhkmeLt5p7H.jpg

    Panebože Tedy, já ti v žádným případě nic nevyčítám ani nezávidím, ale ty jsi milionář? Protože jestli jo, já mám volnej kvartýr:D (Nebo teda si ho případně vyklidím:D)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 28.10.2014
    No, já jsem si vzal do hlavy, že si na farmu umístím všechny možné objekty, co jdou ve hře získat. Pergola mi ještě chyběla :D
    To víš, jdu "přes mrtvoly" :D

    Akorát budu muset přemluvit GGS, aby do hry vrátili Fontánu dobročinnosti, a to asi bude oříšek :D
    Přinejhorším jim pošlu sponzorský dar...
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 28.10.2014
    Ready Teddy napsal: »
    No, já jsem si vzal do hlavy, že si na farmu umístím všechny možné objekty, co jdou ve hře získat. Pergola mi ještě chyběla :D
    To víš, jdu "přes mrtvoly" :D

    Akorát budu muset přemluvit GGS, aby do hry vrátili Fontánu dobročinnosti, a to asi bude oříšek :D
    Přinejhorším jim pošlu sponzorský dar...
    No jako já jsem to samozřejmě chtěla taky, ale asi jsem míň musitelná, než jsem si myslela:D (což jako není urážka na tebe, spíš jen úleva pro mě:D), jak řikám, kromě toho, že mi do toho nic není, ti jenom přeju, že jsi tu pergolu konečně dostal, protože tvůj smysl pro "chci všechno, co jde" zcela chápu, jen jsem na to moc chudý (a navíc lakomý) student:D)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 28.10.2014
    Neboj, počkej si, až budeš vydělávat a ono to taky půjde :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 28.10.2014
    Ready Teddy napsal: »
    Neboj, počkej si, až budeš vydělávat a ono to taky půjde :D

    Jestli nebudu na pracáku, tak doufám, že už na farmu nebudu mít pro práci čas:D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 28.10.2014
    masbetka napsal: »
    Jestli nebudu na pracáku, tak doufám, že už na farmu nebudu mít pro práci čas:D

    seš workoholik? :D to já zas doufám, že i s prací budu mít na farmu čas.. i když kdo ví, co bude za těch pár let (teda pokud mě ze školy nevyrazí :D)

    nevím, jestli bych tolik reálných peněz dala do hry, ale zas na druhou stranu, když to dám do alkoholu nebo čokolády, tak je to taky v podstatě k ničemu :D a read teddy aspoň můžeš koukat na pěknou dekoraci, já max na nějaký čokoládový obal :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 28.10.2014
    Elis359 napsal: »
    seš workoholik? :D to já zas doufám, že i s prací budu mít na farmu čas.. i když kdo ví, co bude za těch pár let (teda pokud mě ze školy nevyrazí :D)

    nevím, jestli bych tolik reálných peněz dala do hry, ale zas na druhou stranu, když to dám do alkoholu nebo čokolády, tak je to taky v podstatě k ničemu :D a read teddy aspoň můžeš koukat na pěknou dekoraci, já max na nějaký čokoládový obal :D

    Nevím, spíš doufám, že budu mít peníze na to, že když budu mít po práci, budu si moct dělat co chci, kde chci, s kým chci a jak chci. I když, co já vím, samozřejmě... :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.10.2014
    No, méďo.. včera jsem ti sice řekla, že nejsi ma*or, ale teď už si vážně skoro myslím, že blázen tak trošku jo :D Ale samozřejmě ti mooooc gratuluju :):) A až budeš psát GGS o tu fontánu dobročinnosti, nezapomeň je poprosit i o tu čtvrtou farmu, jinak to vážně nikam nenaskládáš :D

    Já třeba jsem totální workoholik, ani sem nebudu psát, čím vším se zaměstnávám - jednak na sebe nemusím prásknout všechno a jednak byste nechápali, kdy vlastně spím :D (já to sama úplně nevím :D)... ale ať by stav mého finančního konta byl jakýkoli, myslím, že nikdy by stejně nešla ani koruna do kupování zlatek. Holt každý to máme jinak :)
  • mikulačkamikulačka Komentářů: 1
    upraveno 29.03.2015
    Ahojky, farmáři
    Co je to tajemná truhla?
    Co v ní je.
    Post edited by mikulačka on
  • samsula (CZ1)samsula (CZ1) CZ1 Komentářů: 94
    upraveno 29.03.2015
    Jsou v ní různé dárky :), krmení, body, voda, dekorky, dolary, někdy i zlatky
    mikulačka napsal: »
    Ahojky, farmáři
    Co je to tajemná truhla?
    Co v ní je.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 29.03.2015
    mikulačka napsal: »
    Ahojky, farmáři
    Co je to tajemná truhla?
    Co v ní je.


    ...prostě ji otevři a je to, jsou v ní věci, které ti pomůžou, žádné škodící
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.03.2015
    mikulačka napsal: »
    Ahojky, farmáři
    Co je to tajemná truhla?
    Co v ní je.

    Tajemnou truhlu můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování.

    Odměny v ní jsou různé, já tam např. měla bonus na body zkušeností, body zkušeností, vodu, certifikáty, nářadí, dolary, zlaťáky, zlatou licenci, žetony, dekoraci (májku), prvotřídní a super- humusy, hnojiva, krmiva pro slepice, prasata, krávy, pak semena růží, tajemné truhly...
Sign In to comment.