Domů Technické problémy & bugy

Zobrazení nesprávného jména v seznamu členů spolku

Starec2Starec2 Komentářů: 21
upraveno 20.06.2017 v Technické problémy & bugy
Už 2x za ostatný týždeň sa mi stalo, že v zozname členov môjho spolku sa mi namiesto hráča vypísal spolok "JRD 361". :rolleyes:;) Po odhlásení a prihlásení do hry sa už neobjavuje.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Starec @ sk 1

Komentáře

• SystemSystem Komentářů: 106,349
    upraveno 27.05.2013
    Ahoj,

děkujeme za oznámení. Pokud se problém neopakuje častěji, může se jednat o chybu flashe.

Kdyby se opakoval častěji, kontaktuj prosím podporu: support.goodgamestudios.com
  • Starec2Starec2 Komentářů: 21
    upraveno 27.05.2013
    nevidím dôvod, prečo mám ja kontaktovať podporu a otravovať sa s vyplňovaním formulára. Alebo sa tu zavádza nová móda?: Keď zistíš problém, tak neotravuj na fóre a rieš si to s podporou sám.

Ak zadám zobraziť zoznam členov spolku, na server hry sa vyšle správa, ktoré premenné sa majú načítať a zobraziť. Neviem, ako to môže ovplyvniť flash.

Neviem, či za takýchto podmienok má zmysel tu uviesť bug, na ktorom môže hráč zarobiť doláre.
    Starec @ sk 1
  • SystemSystem Komentářů: 106,349
    upraveno 28.05.2013
    Ahoj,

pokud se jedná o bug, který je ojedinělý, nebo ještě nahlášený, je běžné posílat na support popis problému. Neboť technicky se špatně pracuje s chybami přes fórum. Formou podpory se problém, pokud ho chceš vyřešit, dá řešit mnohem rychleji. To je ten důvod. Na fóru tu chybu tady navíc nikdo bohužel neopraví.
Tato diskuze je zavřená.