Domů Technické problémy & bugy

3. stodola v meziskladu

ELISBELISJA (CZ1)ELISBELISJA (CZ1) Komentářů: 63
upraveno 20.06.2017 v Technické problémy & bugy
Ahojky,
mám už pár dnů problém, který potřebuju vyřešit. V meziskladu se mi objevila stodola v úrovni 3, sama mám na farmě postaveny dvě stodoly v úrovni 2. Co s tím ? Postavit jako třetí nejde - píše mi to, že jsem dosáhla limitu.
Minulý týdenn jsem se obracela na podporu, že mám už přes týden v liště úkol mít na farmě aspoń jednu stodolu v úrovni 2, já mám však OBĚ DVĚ v úrovni 2 a úkol tam trčí pořád. Z podpory mi napsali, že to předali vývojářům .....
S úterní aktualizací to jistě nesouvisí, tajně jsem doufala, že to problém vyřeší.
Má strach jednu původní stodolu z farmy zbourat a tu novou z meziskladu tam postavit.
Poradíte mi někdo ?
Mám pořád úkol v liště a "skoro tři" stodoly .....:(
Díky moc.
Elis
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
ELISBELISJA @ cs 1

Komentáře

• hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 23.05.2013
    Ahoj, tvůj problém jsem předala.
  • SystemSystem Komentářů: 106,349
    upraveno 23.05.2013
    Ahoj ELISBELISJA,

tvůj problém řešíme. Bohužel zatím se nám to nepodařilo, jak jsme chtěli. Je možné, že teď občas budeme muset na účet a některé počty budou jiné, než, když jsi účet opouštěla. Vše však vrátíme do původního stavu. Neměj starost.

Prosíme o trpělivost.

Přeji hezký den
  • ELISBELISJA (CZ1)ELISBELISJA (CZ1) Komentářů: 63
    upraveno 23.05.2013
    Rose napsal: »
    Ahoj ELISBELISJA,

tvůj problém řešíme. Bohužel zatím se nám to nepodařilo, jak jsme chtěli. Je možné, že teď občas budeme muset na účet a některé počty budou jiné, než, když jsi účet opouštěla. Vše však vrátíme do původního stavu. Neměj starost.

Prosíme o trpělivost.

Přeji hezký den

Ahoj,
    díky za info. Že se mi farma zbláznila, jsem už zjistila .....
    Pak mi dej vědět, díky. Snad to nebude mít vliv na táborou hru .... Aspoň krmivo mi vraťte, ať mám z čeho mlít ..... :-(

čauky
    Elis
    ELISBELISJA @ cs 1
    upraveno 24.05.2013
    Ahoj,
    díky za info. Že se mi farma zbláznila, jsem už zjistila .....
    Pak mi dej vědět, díky. Snad to nebude mít vliv na táborou hru .... Aspoň krmivo mi vraťte, ať mám z čeho mlít ..... :-(

čauky
    Elis

Ahoj Elis,

vrátili jsme ti věci do stodoly, ať můžeš hospodařit. Až budu vědět o problému více, ozvu se.
    upraveno 24.05.2013
    Ahoj Elis,

vrátili jsme ti věci do stodoly, ať můžeš hospodařit. Až budu vědět o problému více, ozvu se.

Ahoj Rose,
    dík moc za zprávu, už jsem z toho od včerejška hoooodně nešťastná, nebylo z čeho mlít krmení :-((.
    Jak stihnu hru nevím, škoda, ale snažím se, bohužel prostoje byly moc velké.
    Ale mám dobré pomocníky ....
    Přesto všechno díky moc Tobě i hanah.

Elis (v zastoupení)
    ELISBELISJA @ cs 1
    upraveno 30.05.2013
    Ahoj Rose,
    ještě pořád pro mne nemáš další info ?
    Já mám pořád v meziskladu tu třetí stodolu v úrovni 3 a te´d i výhru - střední vodopád.
    Dík moc za info.
    Elis
    ELISBELISJA @ cs 1
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 30.05.2013
    ELISBELISJA napsal: »
    Ahoj Rose,
    ještě pořád pro mne nemáš další info ?
    Já mám pořád v meziskladu tu třetí stodolu v úrovni 3 a te´d i výhru - střední vodopád.
    Dík moc za info.
    Elis
    Ahoj, pokud jsi vodopád získala, tak si ho postav na farmu :) Pozor, jakmile ho dáš na farmu, nemůžeš ho už stěhovat. Tu stodolu Rose ztr připomenu :)
    upraveno 30.05.2013
    hanah napsal: »
    Ahoj, pokud jsi vodopád získala, tak si ho postav na farmu :) Pozor, jakmile ho dáš na farmu, nemůžeš ho už stěhovat. Tu stodolu Rose ztr připomenu :)

Jasně hanah, ten vodopád jsem jen zmiňovala, aby mi třeba po nějaké úpravě nezmizel. Stavět ho nikam ještě nechci, čekám si na květinovou farmu :-).
    Za připomenutí stodoly díky !
    Ahoj
    Elis
    ELISBELISJA @ cs 1
    upraveno 31.05.2013
    Ahoj ELISBELISJA,

podařilo se mi pro tebe splnit úkol, abys měla stodolu na třetí úrovni. To znamená, že už ti tam nevisí žádné chybné úlohy. Tu stodolu v meziskladu tam však budeš muset mít, neboť nemáme možnost ji odstranit. Postavit si ji také nemůžeš, neboť je povoleno mít pouze dvě stodoly a hra ti to nedovolí ji ze skladu umístit. Proto tu stodolu, prosím, v tom meziskladu ignoruj. Stejně tam ničemu nevadí.

Přeji hezký den!
    upraveno 31.05.2013
    Ahoj ELISBELISJA,

podařilo se mi pro tebe splnit úkol, abys měla stodolu na třetí úrovni. To znamená, že už ti tam nevisí žádné chybné úlohy. Tu stodolu v meziskladu tam však budeš muset mít, neboť nemáme možnost ji odstranit. Postavit si ji také nemůžeš, neboť je povoleno mít pouze dvě stodoly a hra ti to nedovolí ji ze skladu umístit. Proto tu stodolu, prosím, v tom meziskladu ignoruj. Stejně tam ničemu nevadí.

Přeji hezký den!

Ahoj Rose,
    díky moc za info, už jsem to na farmě zaznamenala (zmizel úkol z lišty, stodola je OK ) a v meziskladu ji budu důsledně ingnorovat !!! :-)

Díky za pomoc a přeji hezký den !!!

Elis (v zastoupení)
    ELISBELISJA @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.