Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

1951

Komentáře

  • harmonie (CZ1)harmonie (CZ1) Komentářů: 31
    To proklikávání mezi jednotlivými farmami a odbavování zákazníku je otravné. To aby člověk pořád jen překlikával. Pokud nechci třeba zaplatit 95 000 za nevím co, tak mi vykřičník svítí pořád a jak mám vědět, že to není upozornění, že už mám něco hotové. To je otrava. A navíc, jak si může přijít zákazník na gurmánskou farmu pro třešně?
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    black-.-angel napsal(a):
    Moc bych chtěla poděkovat všem hráčům, kteří se střemhlavě pustili do testování hry. Vaše zpětná vazba je pro nás naprosto zásadní, vždyť právě proto byl testovací server vám všem zpřístupněn :) Užívejte si hru a nad chybami mávněte rukou ;) Jsou tam, věděli jsme, že tam budou, takže by nás to nemělo překvapit :) Možná by bylo fajn si připomenout, že server je spuštěn pro testování a zkoumání některých změn a později i novinek, ne k budování nové farmy. Váš postup může být kdykoli ztracen, proto se na tuto farmu příliš neupínejte, abyste pak nebyli smutní. Já vám na to totiž pak budu moct povědět jen jedno: "Já vás varovala :)".
    Zkoumám, v klidu buduji a těším se na nevé věci, ale jakmile to celé spadne a budu muset začít znovu, už do toho znovu nepůjdu. Jednou stačilo.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 20.08.2016
    Tak to s tím trhem byla asi anomálie, teď už byla stejná zákaznice u obou trhů pořád.

    Jinak já ten vykřičník u mapy ignoruju. Mám ho tam často, i když nikde nic zrovna dokončeného není. Asi to prostě prudí pořád i bez důvodu. Řídím se časomírou.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    Monica1 (CZ1) napsal(a):

    Mám to takhle, nejde mi sklízet, vše jsem prodala. Včera to chvíli šlo, pak proběhla údržba a farma se zasekla. Ve stejném prohlížeči mi původní farma jde dobře (level 182). Zkoušela jsem chrome a firefox bez efektu. Pc jsem vyčistila. Mohu na mapu, gurmánskou, květinovou a koně, ale z důvodu levelu 1 jsou zamčené.
    chvalabohu, ze nie som sam :D; bohužiaľ musím nahlásiť, že sa mi takto zobrazuje testfarma aj dlho po spominanej údržbe( tiež som skušal iný prehliadač + vyčistiť, nepomohlo)
    Tak jsem prošel celou diskusim jestli tu najdu řešení tohoto deadlocku a nic. Jsem na tom stejně jako Monica a Leftflank. Já jsem to dokonce zkoušel na několika počítačích a i tak mám smůlu. Ta hra prostě nehraje. Nesklízí, nedává úkoly, nic. Pokud si to pamatuji dobře, tak mě kdysi tím začátkem provedla sada rychlých úkolů - zasej, skliď, postav, etc. Tady nenaskočily ani ty úkoly, je to celé mrtvé. Ať jsem zkusil co jsem chtěl na testu si nezahraji.
    Má to nějaké řešení? Pokud ne, neumřu, ale přeci jen jsem si to chtl osahat.....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.08.2016
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    mě se moc libí u chovu ten rozložení žrádel v kruhu je to využitelnější, nechápu ty vesnické dolary k čemu a jak je získat? 

    jinak se mi to moc nelíbí 
    Vesnické dolary jsou zatím obestřeny tajemstvím :) Až přijde ten správný čas, jistě se to dozvíte :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 21.08.2016
    Najdi rozdíl.
    Nebo taky: ,,Kde je vlajka?"




    P.S.: I na prvním obrázku je vlajka.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť :smiley:
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 21.08.2016
    Neviditelná vlajka -- ked splnite úlohu alegorický voz- získate /NEVIDITELNU/ vlajku 3. výročie BigFarn . ked ju umiestnite na stožiar všetko zmizne je nevidditelné -- vymeníš naspät  a stožiar sa obnový -čiže zase bug.. ako s observatótiom.. uložíš na farmu maš len prazdne štvorčeky a "zblbne" spokojnost. 
    otvoril som konečne gurmánku a odteraz mi svieti na minimape trvale výkričník. aj ked nemam nič hotove.
    bud s časomierou lode je neopravený - mal som ráno 4 hod. do príjazdu - idem na lod a spokojne stála v prístave.
    P.S.: gurmanka - uvodne ulohy -4. časť bug so zobrazením / zadaním ulohy nie je opravený - /umiestni na farmu 1 ozdobny predmet / umiestni na farmu 1 OZDOBNY predmet - spravne má byť DOM. (to iste je aj na normálnej farme pri začínajucich hračoch)
    P.P.S.: ukazovatel času konskeho ranča ukazuje čas bane. az pri prechode na kene sa cas opraví na kratší - cvičiaceho kona.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 21.08.2016
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    Neviditelná vlajka -- ked splnite úlohu alegorický voz- získate /NEVIDITELNU/ vlajku 3. výročie BigFarn . ked ju umiestnite na stožiar všetko zmizne je nevidditelné -- vymeníš naspät  a stožiar sa obnový -čiže zase bug.. ako s observatótiom.. uložíš na farmu maš len prazdne štvorčeky a "zblbne" spokojnost. 
    otvoril som konečne gurmánku a odteraz mi svieti na minimape trvale výkričník. aj ked nemam nič hotove.
    bud s časomierou lode je neopravený - mal som ráno 4 hod. do príjazdu - idem na lod a spokojne stála v prístave.
    P.S.: gurmanka - uvodne ulohy -4. časť bug so zobrazením / zadaním ulohy nie je opravený - /umiestni na farmu 1 ozdobny predmet / umiestni na farmu 1 OZDOBNY predmet - spravne má byť DOM. (to iste je aj na normálnej farme pri začínajucich hračoch)
    P.P.S.: ukazovatel času konskeho ranča ukazuje čas bane. az pri prechode na kene sa cas opraví na kratší - cvičiaceho kona.
    Koukni nahoru můj obrázek. :smiley:
    black-.-angel napsal(a):
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť :smiley:
    Hm, dobrý no. Raději bych uvítala takové výstavistě, kde bude celá plejáda těch vlajek. Prostor na to je. Třeba na poušti. :smiley:
  • vladimůra (CZ1)vladimůra (CZ1) Komentářů: 2
    Dobrý den, dostala jsem se na testovací farmu ale bohužel jsem se ztratila z mé hlavní farmy kterou hraji rok a nemohu se tam dostat zpět. Psala jsem  všude a nic nefunguje, může mi někdo poradit jak zpátky, předem moc děkuji Vlaďka
  • jilll (CZ1)jilll (CZ1) Komentářů: 5
    ahoj, získala jsem na test serveru odměnu observatoř pluto a po umístění na farmu se nezobrazí jsou tam jen čtverečky
  • Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    jilll (CZ1) napsal(a):
    ahoj, získala jsem na test serveru odměnu observatoř pluto a po umístění na farmu se nezobrazí jsou tam jen čtverečky
    ahoj, mě se to tam objevilo taky. Nešlo by s tím něco udělat?
  • jilll (CZ1)jilll (CZ1) Komentářů: 5
    Anggee (CZ1) napsal(a):
    jilll (CZ1) napsal(a):
    ahoj, získala jsem na test serveru odměnu observatoř pluto a po umístění na farmu se nezobrazí jsou tam jen čtverečky
    ahoj, mě se to tam objevilo taky. Nešlo by s tím něco udělat?
    nepomohl ani reset
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.08.2016
    vladimůra (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, dostala jsem se na testovací farmu ale bohužel jsem se ztratila z mé hlavní farmy kterou hraji rok a nemohu se tam dostat zpět. Psala jsem  všude a nic nefunguje, může mi někdo poradit jak zpátky, předem moc děkuji Vlaďka
    Už tomu asi nerozumím, napřed jsi psala, že je to druhá farma, pak že farma manžela a teď že testovací? Odpověď jsi nicméně už dostala jak na fóru, tak soukromě. Smaž cookies.

    S observatoří (a dalšími některými dekoracemi) nic dělat nejde, je to bug, který je třeba opravit. Stejně tak vlajka z tříletého výročí.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • JaneXL (CZ1)JaneXL (CZ1) Komentářů: 17
    Dobrý den, nejde mi načíst testovací farma. Přesněji začne se načítat (objevi se klasické hlášky) a pak pě to hodí zase na přihlášení,s tím že místo testovacího serveru je tam naslaveny CZ. Zkoušela sem to na více PC (doma a u rodiču) ale výsledek stejný. Nevím co dělám špatně, nebo má ještě někdo tento problém? Děkuji
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    JaneXL (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, nejde mi načíst testovací farma. Přesněji začne se načítat (objevi se klasické hlášky) a pak pě to hodí zase na přihlášení,s tím že místo testovacího serveru je tam naslaveny CZ. Zkoušela sem to na více PC (doma a u rodiču) ale výsledek stejný. Nevím co dělám špatně, nebo má ještě někdo tento problém? Děkuji
    nezkoušíš to v anonymním okně?
  • JaneXL (CZ1)JaneXL (CZ1) Komentářů: 17
    JaneXL (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, nejde mi načíst testovací farma. Přesněji začne se načítat (objevi se klasické hlášky) a pak pě to hodí zase na přihlášení,s tím že místo testovacího serveru je tam naslaveny CZ. Zkoušela sem to na více PC (doma a u rodiču) ale výsledek stejný. Nevím co dělám špatně, nebo má ještě někdo tento problém? Děkuji
    nezkoušíš to v anonymním okně?

    u rodičů ano, mamka taky hraje a ma tam automatické přihlašování, tak jito nechci rušit. Ale doma ne, Klasicky v mozile,vždy sem se z jedne odhlasila a jen překlikla server a hodilo mě to do spravé,ač mám rozdílné hesla..ale pak byla aktualizace na hlavní (myslím a nevim jestli tosouvisí)  a na testovací se nemůžu dostat
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    V anonymním okně to zlobí.... takže tam to bude tím.. a doma zkus tím pádem promazat cookies v prohlížeči zda to nepomůže...
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Na farmě nejde stavět:
     
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 21.08.2016
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Tak teď jsem mrkla sem: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/129889/aktualizace-test-server-16-08-2016

    A mám malý dotaz. Kdy něco dostanu? Nebo se už rozdávalo a já u toho nebyla?

    podívej se do emailu já už dostala něco :-)

    mám neviditelnou obsrvatoř a neviditelnou narozeninovou vlajku na test serveru :-D asi skřítci :-D a taky občas nedostávám dolary od sousedu u trhu za to co jim prodám


    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @evahocky (CZ1) Všechny tyto chyby už zde byly hlášeny :(
  • Mária Klimová (SK1)Mária Klimová (SK1) SK1 Komentářů: 25
    upraveno 21.08.2016
    nemôžem splniť úlohu "vylepšenie jazdeckej arény " na 2. úroveň - opakovane mi dáva takúto hlášku:

    Poloha budovy nie je momentálne k dispozícii.

    Support-Info:
    Command: PBEditorUpgradeObjectResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1471792523
    Zone: 99
    PID:3108
     Rovnaké hlášky mi to dáva aj pri snahe vylepšiť ostatné arény.
  • dada1964 (SK1)dada1964 (SK1) Komentářů: 33
    ako dlho pojde testovací server..
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    dada1964 (SK1) napsal(a):
    ako dlho pojde testovací server..
    Týden? Měsíc? Nikdo neví.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 26.08.2016
    black-.-angel napsal(a):
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť   :D
    Jen doplním drobnost:
    Pokud si vyměníte vlajku na květinové farmě za neviditelnou vlajku 3 roky BF
    ale květinovou farmu ještě nemáte otevřenou - vlajku pak nezměníte ;)
    Po kliknutí na inventář se otevírá jen okno o koupi květinové farmy od 40 lvl

    Edit - upřesnění:
    Vlajka nejde vyměnit ani pomocí kruhové nabídky, není na co kliknout (když je ta vlajka neviditelná),
    protože ani kurzor na nic nereaguje tj. jako by tam ta vlajka vůbec nebyla.

    httpmedia0webgardenczimagesmedia057c024c8b9f6epngkvetinova-vlajkapng
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • jilll (CZ1)jilll (CZ1) Komentářů: 5
    mám dotaz , co jsou vesnické dolary a jak je dostanu ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jilll (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz , co jsou vesnické dolary a jak je dostanu ?
    Ahoj. To myslím ještě nikdo neví.
  • Mária Klimová (SK1)Mária Klimová (SK1) SK1 Komentářů: 25
    upraveno 21.08.2016
    1.dostala som vlajku 3.výročia BigFarm- mám ju v sklade ale po umiestnení na plochu sa neobjavuje
    2. keď mi spadne hra  po opätovnom zapnutí mi nenabehne súťaž, ktorú  som práve hrala
    3. Občas sa mi niektorý z kupujúcich zasekne pri stánku- - preberá nohami ale neodchádza až kým hru nereštartujem

    Post edited by Mária Klimová (SK1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dostala som vlajku 3.výročia BigFarm- mám ju v sklade ale po umiestnení na plochu sa neobjavuje
    Ahoj.
    O tady té chybě se už ví.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dada1964 (SK1) napsal(a):
    ako dlho pojde testovací server..
    Dost možná už bude napořád ;) Ale postup tam může být kdykoli zresetován.

    pexi (CZ1) napsal(a):
    jilll (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz , co jsou vesnické dolary a jak je dostanu ?
    Ahoj. To myslím ještě nikdo neví.
    Ale jo, ví, jenomže nepoví :) Počkejte si, až přijde ten správný čas :)
Sign In to comment.