Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

11251

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Právě, zatím to u každého (ne)funguje trochu jinak. Dobrou zprávou je, že příčina již byla nalezena a opravena, tou méně dobrou, že implementace opravy do hry může trvat i několik týdnů :smiley: 
  • bzuzanka (CZ1)bzuzanka (CZ1) Komentářů: 31
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    U nás je to jak kdy. Někdy jdou zalévat jen ti online (ti jdou vždy), ale jindy zaleju i ostatní, nebo jen některé ostatní. :)
    Na běžné farmě se zaléváním není problém, jen na testovací. Máme problém všichni. Tak právě nevím, jestli je to náhoda, že můýu Zalít stromek jen zelené tečce :-)
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    mi teďka šlo zeleným a žlutým... zbytku ne
  • bzuzanka (CZ1)bzuzanka (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 24.08.2016
    mi teďka šlo zeleným a žlutým... zbytku ne

    mně ani bílejm :-) puntíkům

    edit: sloučení příspěvků, příště prosím použij funkci Upravit kliknutím na ozubené kolečko vpravo u příspěvku (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 23.08.2016
    Loď mě baví. Doteď jsem ji měl zeleně (čas do návratu) ať už v přístavu byla nebo ne. Teď pro změnu mám i po odeslání pořád zas červeně čas do vyplutí, i když v přístavu už není. Loď se zkrátka podle nálady rozhodne, že ji tu máme, nebo nemáme, bez ohledu na to, kde vlastně je :)

    A mám pocit, že obchodník u trhu mě ošidil. Měl jsem 10 hnojiva. Jdu na gurmánskou a obchodník něco nabízí za 1000. Beru všema deseti a dostávám hnojivo (10). Spokojeně se vracím na hlavní a chvíli pěstuju kukuřici. Vzápětí obchodník zas přijde se záhadnou nabídkou za 1000. Zaplesám a kupuju. Mám 30 hnojiva, fajn, sklidím třešně, můžu je znovu začít pěstovat. A nemůžu, hra hodí chybu. //Co to?// Zkusím se odhlásit a přihlásit a ejhle, hnojiva jen 20. Teď je otázka, jestli se ten 2. obchodník objevil chybně jako duplicita prvního, a tedy jsem od něj vlastně nic nekoupil, nebo mi vzal prachy a nic nedal, nebo hnojivo zmizlo jinde... Ale nepotěšilo to. No, naštěstí už hnojivo vyrábím, ráno bude... Divný obchodník!
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.08.2016
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Loď mě baví. Doteď jsem ji měl zeleně (čas do návratu) ať už v přístavu byla nebo ne. Teď pro změnu mám i po odeslání pořád zas červeně čas do vyplutí, i když v přístavu už není. Loď se zkrátka podle nálady rozhodne, že ji tu máme, nebo nemáme, bez ohledu na to, kde vlastně je :)

    A mám pocit, že obchodník u trhu mě ošidil. Měl jsem 10 hnojiva. Jdu na gurmánskou a obchodník něco nabízí za 1000. Beru všema deseti a dostávám hnojivo (10). Spokojeně se vracím na hlavní a chvíli pěstuju kukuřici. Vzápětí obchodník zas přijde se záhadnou nabídkou za 1000. Zaplesám a kupuju. Mám 30 hnojiva, fajn, sklidím třešně, můžu je znovu začít pěstovat. A nemůžu, hra hodí chybu. //Co to?// Zkusím se odhlásit a přihlásit a ejhle, hnojiva jen 20. Teď je otázka, jestli se ten 2. obchodník objevil chybně jako duplicita prvního, a tedy jsem od něj vlastně nic nekoupil, nebo mi vzal prachy a nic nedal, nebo hnojivo zmizlo jinde... Ale nepotěšilo to. No, naštěstí už hnojivo vyrábím, ráno bude... Divný obchodník!
    Je to trochu šméčko, co si budem povídat :D 

    Mě zas trochu nebaví, že na gurmě chce pořád jen třešně, to si jako myslí, že mám takovou nadúrodu? :smiley:
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    Nevím, jestli to tu už někdo psal, ale mně se špatně zobrazují bonusy za nakládku lodi. Už včera jsem si všimla, že bych mohla za naložení 4 slotů získat přes 200 podkov. Šla jsem trénovat koníka a podkovy nikde. Dnes jsem si dala pozor a udělala tenhle obrázek. Po naložení dvou slotů se objevil bonus za 4 sloty. (Je to chyba zobrazování odměn, protože na serveru CZ je bonus s podkovami až po naložení celé lodi.)

  • Jenniya (SK1)Jenniya (SK1) Komentářů: 2
    Mne trochu prekáža, že funkcie poskytujúce výhody (organický trh, loď, Lesterova tajná skrýš, bane a kôň) sú oddelene, nemám ich všetky poruke keď potrebujem, ale musím preklikávať medzi farmami, aj keď keď niektoré, napr. kvetinová a gurmánska ešte nie sú dostupné.
    Inak som spokojná, páči sa mi, že na pestovanie jabĺk či čerešní stačí iba jedno hnojivo (ak som si teda dobre všimla).
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jenniya (SK1) napsal(a):
    Mne trochu prekáža, že funkcie poskytujúce výhody (organický trh, loď, Lesterova tajná skrýš, bane a kôň) sú oddelene, nemám ich všetky poruke keď potrebujem, ale musím preklikávať medzi farmami, aj keď keď niektoré, napr. kvetinová a gurmánska ešte nie sú dostupné.
    Inak som spokojná, páči sa mi, že na pestovanie jabĺk či čerešní stačí iba jedno hnojivo (ak som si teda dobre všimla).
    Ahoj.
    Na jablka 10x hnojivo a na třešně 30xhnojivo jako na normálních farmách. Aspoň u mě to tak je.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 24.08.2016
    Jenniya (SK1) napsal(a):
    Mne trochu prekáža, že funkcie poskytujúce výhody (organický trh, loď, Lesterova tajná skrýš, bane a kôň) sú oddelene, nemám ich všetky poruke keď potrebujem, ale musím preklikávať medzi farmami, aj keď keď niektoré, napr. kvetinová a gurmánska ešte nie sú dostupné.
    Trh máš všude, kde jsi - dostaneš se do něj přes své spodní menu. Lesterova skrýš je efektem také v trhu, do té se denně opravdu nechodí. Důl je zrovnatak návštěva jednou za 48 hodin pokud ne méně často, tak netřeba mít jej všude. Kůň má samostatnou "farmu" (ranč) tak je jasné, že jinde být nemůže. Jediný problém je ta loď, to je nepraktická komplikace i pro mě, ale dá se s tím žít. Zvykneš si. Nebyl by to takový problém, kdyby loď správně ukazovala, jestli přijíždí nebo odjíždí. Jelikož to teď blbne, musím ji kontrolovat častěji, abych se nesekl a neodplula mi prázdná.

    Jinak nespěchejte na postup po úrovních. Budete zklamaní - ostrovní farma ještě neběží. Jsem na 30. a letiště nereaguje :)
  • niki.6 (CZ1)niki.6 (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj, já mám jen takovou drobnost .... zadala jsem dolování v dole, ale přitom tam mám u toho značku koně, jako že trénuji koně :)).
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 24.08.2016
    niki.6 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, já mám jen takovou drobnost .... zadala jsem dolování v dole, ale přitom tam mám u toho značku koně, jako že trénuji koně :)).
    Ona ta signalizace co se kde vyrábí nebo těží celkově blbne, a když ti to ukáže alespoň správný čas, je to úspěch :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Malletka (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli to tu už někdo psal, ale mně se špatně zobrazují bonusy za nakládku lodi. Už včera jsem si všimla, že bych mohla za naložení 4 slotů získat přes 200 podkov. Šla jsem trénovat koníka a podkovy nikde. Dnes jsem si dala pozor a udělala tenhle obrázek. Po naložení dvou slotů se objevil bonus za 4 sloty. (Je to chyba zobrazování odměn, protože na serveru CZ je bonus s podkovami až po naložení celé lodi.)

    Ahoj, zobrazení odměn je tam jen prohozeno, ale dostáváš je správně. Všimni si, že odměny, které jsou zobrazeny pro naplnění 4 slotů, jsou barevné, tedy dosáhla jsi na ně, zatímco ty u dvou slotů jsou stále šedé, ty získáš až po naložení všech 4 slotů.
  • st44 (SK1)st44 (SK1) SK1 Komentářů: 6
    upraveno 24.08.2016
    Ahojte, neviem načo som obetoval stotisic zlata za vodojem, ked aj tak mi odratava po 10 krmiva aj hnoja ? To sa nehanbite takto zdierat ludi?
    Prosim odpovedat.

  • Motylek2 (CZ1)Motylek2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    ahoj na testovacim servru mi nejde dodelat kravin jak je to mozne ??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    st44 (SK1) napsal(a):
    Ahojte, neviem načo som obetoval tisicku zlata za vodojem, ked aj tak mi odratava po 10 krmiva aj hnoja ? To sa nehanbite takto zdierat ludi?
    Prosim odpovedat.
    Prosím respektovat to, že bylo řečeno, že na testovacím serveru budou chyby. Věž "funguje", bere sice 10 jednotek krimva/hnojiva na produkci, ale po aktualizaci stránky ti to 1 kus vrátí, takže reálně bere jen 9.

    Motylek2 (CZ1) napsal(a):
    ahoj na testovacim servru mi nejde dodelat kravin jak je to mozne ??
    Jako že se zasekl čas, nebo nejdou přiřadit pracovníci? Co znamená "dodělat"? Zkoušel/'a jsi pro opravu něco udělat, minimálně aspoň aktualizovat stránku?
  • st44 (SK1)st44 (SK1) SK1 Komentářů: 6
    upraveno 24.08.2016
    No ale to ste mali dat vediet vopred, ze vodojem nebude fungovat na 100 percent. Takze je to moja chyba, ze som minul 100 € na nic. Ale vy ste v tom nevinne vsak?

    No co ziadna odpoved ? Len ked sme zacvakali do vrecka vsak?

    edit: sloučení příspěvků, multiposty nejsou povoleny (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    st44 (SK1) napsal(a):
    No ale to ste mali dat vediet vopred, ze vodojem nebude fungovat na 100 percent. Takze je to moja chyba, ze som minul 100 € na nic. Ale vy ste v tom nevinne vsak?

    No co ziadna odpoved ? Len ked sme zacvakali do vrecka vsak?

    edit: sloučení příspěvků, multiposty nejsou povoleny (black-.-angel)
    Prosím, mírni trochu tón svých příspěvků. Předem jsme upozorňovali, že se na testovacím serveru budou vyskytovat chyby. Opravdu předem konkrétní chyby známy nebyly, ty jsou opravovány až na základě zpětné vazby od hráčů. Zároveň jsme doporučovali zlaté nekupovat, protože nejen o ně, ale o celý postup na testovací farmě můžete kdykoli přijít. Pokud ses přesto rozhodl zlaté koupit, bylo to tvé rozhodnutí.
  • st44 (SK1)st44 (SK1) SK1 Komentářů: 6
    Takze sa to nebude ani opravovat ?
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    st44 (SK1) napsal(a):
    No ale to ste mali dat vediet vopred, ze vodojem nebude fungovat na 100 percent. Takze je to moja chyba, ze som minul 100 € na nic. Ale vy ste v tom nevinne vsak?

    No co ziadna odpoved ? Len ked sme zacvakali do vrecka vsak?
    httpmedia1webgardenczimagesmedia157bdbf9879d4apnguvodpng

    Vrážet do testu reál prašule ?
    Stačí číst oficiální oznámení a taky úvodní okno - to jen aby ses nedivil ještě víc

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.08.2016
    st44 (SK1) napsal(a):
    Takze sa to nebude ani opravovat ?
    Chyby se průběžně opravovat budou. Ale ber prosím na vědomí, že to je testovací server ke zkoušení novinek a jiného rozhraní, ne k budování farmy, od toho jsou běžné servery.

    A jak jsem psala výše, vodárenská věž bere ve výsledku správně.
  • berydana (CZ1)berydana (CZ1) Komentářů: 14
    Zdá se mi to,nebo sbírkové předměty padají velice málo.Máme problémy nasbírat i nepatrné množství předmětů.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 25.08.2016
    berydana (CZ1) napsal(a):
    Zdá se mi to,nebo sbírkové předměty padají velice málo.Máme problémy nasbírat i nepatrné množství předmětů.
    Neřekl bych. Test běží týden a tohle množství předmětů mi při hře cca 1-2 hoďky denně nepřijde nijak malé:


    Nemáme se spouštěním projektů ve spolku problém. Akorát v nich není moc smysl, když jde o test, tak se nikam neženeme :)
    Ale pokud máte s něčím z toho problém, možná můžete zkusit víc používat krmiva pro rychlou produkci u kravínů a vepřínů, třeba větší četnost sklizní pomůže...
  • bylanka (CZ1)bylanka (CZ1) Komentářů: 9
    black-.-angel napsal(a):
    st44 (SK1) napsal(a):
    Takze sa to nebude ani opravovat ?
    Chyby se průběžně opravovat budou. Ale ber prosím na vědomí, že to je testovací server ke zkoušení novinek a jiného rozhraní, ne k budování farmy, od toho jsou běžné servery.

    A jak jsem psala výše, vodárenská věž bere ve výsledku správně.
    Mám vodárenskou věž 1 ůrovně a stejně mi bere 10 krmiva u slepic. Ostatní ještě musím zkontrolovat. A loď je stále zelená.
    Mám ještě jeden malý problém. Rozdělení trhu způsobilo, že stánečky jsou malé. Pokud mi tam stojí 3 sousedi, tak mám velký problém tam myší najet.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    U dílny a vodárenské věži by se opravdu mělo jednat pouze o grafickou chybu. Vše se srovná aktualizací stránky.

    Další podnět ke zlepšení byl už také hlášen ;)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    st44 (SK1) napsal(a):
    No ale to ste mali dat vediet vopred, ze vodojem nebude fungovat na 100 percent. Takze je to moja chyba, ze som minul 100 € na nic. Ale vy ste v tom nevinne vsak?

    No co ziadna odpoved ? Len ked sme zacvakali do vrecka vsak?

    edit: sloučení příspěvků, multiposty nejsou povoleny (black-.-angel)

    Mno - proč na testování kupuješ zlato? Za test se i v životě platí a ne, abys platil za to, že můžeš testovat.
    Zvlášť, když se psalo, že o vše příjdeš - časem.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2016
    Jů, podívejte, na koho na testserveru nezapomněli :smiley: 



    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť   :D
    Jen doplním drobnost:
    Pokud si vyměníte vlajku na květinové farmě za neviditelnou vlajku 3 roky BF
    ale květinovou farmu ještě nemáte otevřenou - vlajku pak nezměníte ;)
    Po kliknutí na inventář se otevírá jen okno o koupi květinové farmy od 40 lvl
    Při sestavování seznamu bugů jsem narazila na toto... Vlajku lze změnit přímo přes kruhovou nabídku po kliknutí na vlajku, vůbec není třeba chodit do inventáře.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2016
    Tak, konečně jsem se jednu noc vykašlala na testfórum a věnovala se taky vašim potřebám :)

    Seznam chyb, které byly hlášeny zde na fóru, byl aktualizován. Snažila jsem se to aspoň nějak seskupit, ale to víte, takové množství chyb nějak rozumně rozčlenit, aby to bylo přehledné, taky úplně nejde :D 

    Takže bych vás všechny ráda poprosila, než sem budete psát o nějaké chybě, nejprve si projděte seznam, zda už chyba nebyla hlášena. Seznam bude průběžně s každou další chybou aktualizován, slibuju :) Najdete ho na https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3140743/#Comment_3140743.
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    Jedna vtipná chyba. Včera večer z mého nicku Malletka hra udělala Mausoleum. Bylo to v chatovacím okně (viz obrázek, nahoře správně Malletka, v okně Mausoleum) a ve vložených předmětech u Kino se vším všudy. Po aktualizaci stránky se to opravilo. Čekala bych kdejakou chybu, ale tohle mě fakt dostalo a pobavilo :-D

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 26.08.2016
    black-.-angel napsal(a):

    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť   :D
    Jen doplním drobnost:
    Pokud si vyměníte vlajku na květinové farmě za neviditelnou vlajku 3 roky BF
    ale květinovou farmu ještě nemáte otevřenou - vlajku pak nezměníte ;)
    Po kliknutí na inventář se otevírá jen okno o koupi květinové farmy od 40 lvl
    Při sestavování seznamu bugů jsem narazila na toto... Vlajku lze změnit přímo přes kruhovou nabídku po kliknutí na vlajku, vůbec není třeba chodit do inventáře.
    black ...
    "Pokud si vyměníte vlajku na květinové farmě za neviditelnou vlajku 3 roky BF
    ale květinovou farmu ještě nemáte otevřenou - vlajku pak nezměníte"

    ... klidně si to na květince prubni, ono tam totiž není na co kliknout - když je ta vlajka neviditelná,
    ani kurzor na nic nereaguje (jinak bych si jí samozřejmě už dávno vyměnila z kruhové nabídky) ;)

    httpmedia0webgardenczimagesmedia057c024c8b9f6epngkvetinova-vlajkapng
Sign In to comment.