Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí hráči a farmáři,

toto je místo pro sdílení vašich zkušeností s test serverem. Oficiální fórum pro test server najdete ZDE, které je pouze v angličtině. Oficiální oznámení o test serveru najdete ZDE a ZDE.

Jsme si vědomi toho, že někteří z vás anglicky nemluví, proto jsme pro vás vytvořili alespoň tuto diskuzi na českém a slovenském fóru.

Upozornění:
1. Toto není místo pro nahlašování bugů na test serveru, od toho je anglické fórum. Nemáme tolik pracovní síly, abychom to zvládli nahlašovat z každého fóra.  
2. Na stížnosti o mizení či smazání předmětů, měny a čehokoli jiného na test serveru nebude brán zřetel. Byli jste upozorněni předem, že se to může stát.


Přesto doufáme, že si test server užijete a podělíte se zde se svými přáteli a komunitou o zážitky :).


edit: doplnění odkazu na fórum pro testovací server (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1351

Komentáře

  • siska7 (CZ1)siska7 (CZ1) Komentářů: 3
    ano jesm rad ze se neco bude dit a mate zajem se nam venovat dekuji siska7
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak zatím tam není moc českých hráčů, nebo se to alespoň na první pohled zdá, nemohl jsem najít český spolek. Ale jinak uspořádání mapy a nástrojů i farem je dost odlišné a člověk si na něj rychle zvykne. Po krátkém rozkoukání mi přijde příjemnější a i vizuálně zajímavější než to klasické. Rozvoj farmy jde děsně rychle a úkoly jsou tradiční (alespoň zatím), tam jsem si změny nevšiml. Většina skutečně zajímavých prvků je zatím jen naznačena a musím si je teprve postupně odemknout :)

    Ale první dojem je: líbí se mi to. Budu se tam minimálně občas na chvilku vyskytovat, zvědavý na další postup a vývoj.
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 17.08.2016
    taky musím konstatovat, že grafika je příjemnější, intuitivnější a mapa se mi moc líbí :smile:
    jen úkol na koupi zlaťáků je vtipný (už vím, že mi tam bude strašit navěky) :lol:
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Taky se mi to celkově líbí víc... 
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    jen úkol na koupi zlaťáků je vtipný (už vím, že mi tam bude strašit navěky) :lol:
    tak přesně to jsem si řekla taky... :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No co to, dekorace v houští jsou tam jinak :D To teda :-1: A za ten úkol na nákup zlatých taky :-1:
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    zdá se mi to, nebo se stále zvyšuje čas potřebný k povýšení domku na vyšší lvl? nejdřív to ukazovalo, že to bude trvat asi 30 minut a teď už je to 1:20...
  • MamkaChampion (CZ1)MamkaChampion (CZ1) Komentářů: 18
    ta mapa se mi taky moc líbí a koňský ranč vypadá zajímavě uvidíme jaké tam budou další novinky
  • berydana (CZ1)berydana (CZ1) Komentářů: 14
    Vcelku ucházející,ikdyž moc změn jsem nezaznamenala,jenom pár přemístění a nějaké vesnické dolary,ale netuším co to je :).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    zdá se mi to, nebo se stále zvyšuje čas potřebný k povýšení domku na vyšší lvl? nejdřív to ukazovalo, že to bude trvat asi 30 minut a teď už je to 1:20...
    Vždycky každý další level domku vyžadoval delší čas, jestli tě tedy správně chápu...
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    black-.-angel napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    zdá se mi to, nebo se stále zvyšuje čas potřebný k povýšení domku na vyšší lvl? nejdřív to ukazovalo, že to bude trvat asi 30 minut a teď už je to 1:20...
    Vždycky každý další level domku vyžadoval delší čas, jestli tě tedy správně chápu...
    to je jasné, ale já píšu o postupu z 1. na 2. lvl..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    zdá se mi to, nebo se stále zvyšuje čas potřebný k povýšení domku na vyšší lvl? nejdřív to ukazovalo, že to bude trvat asi 30 minut a teď už je to 1:20...
    Vždycky každý další level domku vyžadoval delší čas, jestli tě tedy správně chápu...
    to je jasné, ale já píšu o postupu z 1. na 2. lvl..
    Ok, nahlásím, díky :)
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 17.08.2016
    Mám dotaz. Máte někdo zakoupený vzhled pro psí boudu? Já jsem si ho zakoupila a změnila a po odhlášení zmizel a není ani zakoupený. Máte někdo stejnou zkušenost? Nebo jsem někde udělala chybu?

    Tak jsem to zkusila znovu koupit a změnit a opravdu po odhlášení nebo i najetí to celkové mapy vzhled zmizí a není ani zakoupený

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    AnnaElla (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz. Máte někdo zakoupený vzhled pro psí boudu? Já jsem si ho zakoupila a změnila a po odhlášení zmizel a není ani zakoupený. Máte někdo stejnou zkušenost? Nebo jsem někde udělala chybu?
    Eviduji stejný problém, díky za nahlášení :)
  • berydana (CZ1)berydana (CZ1) Komentářů: 14
    AnnaElla (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem to zkusila znovu koupit a změnit a opravdu po odhlášení nebo i najetí to celkové mapy vzhled zmizí a není ani zakoupený
    zkusila jsem to a mám stejný problém.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    splnili ste ulohu- 1. suťaž a začni stavat traktor?
    mne zo stranky uloh preplo  (cez zelenú šípku) /3x skušane/ na hlavnu chatku-  do garáža som musel ist ručne.
  • Danova (CZ1)Danova (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj, poradí mi někdo , jak se dostanu na test server, nějak jsem to nenašla, díky za odpověď
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    danixie (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, poradí mi někdo , jak se dostanu na test server, nějak jsem to nenašla, díky za odpověď
    Ahoj.
    Podívej se tady. https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3139978/#Comment_3139978
  • Danova (CZ1)Danova (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Děkuji moc:-)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    black-.-angel napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    zdá se mi to, nebo se stále zvyšuje čas potřebný k povýšení domku na vyšší lvl? nejdřív to ukazovalo, že to bude trvat asi 30 minut a teď už je to 1:20...
    Vždycky každý další level domku vyžadoval delší čas, jestli tě tedy správně chápu...
    to je jasné, ale já píšu o postupu z 1. na 2. lvl..
    Ok, nahlásím, díky :)
    ha ha... už to bude trvat 4:20 :lol: nevím, jestli je to navýšením počtu domů nebo koupí pozemků nebo dosaženým lvl... jak to máte vy ostatní? (pořád mluvím o navýšení domku z 1. na 2. lvl)
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    u všech 3 domků co zatím mám mi to píše 4:20.. :)

  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    zdá se mi to, nebo se stále zvyšuje čas potřebný k povýšení domku na vyšší lvl? nejdřív to ukazovalo, že to bude trvat asi 30 minut a teď už je to 1:20...
    Vždycky každý další level domku vyžadoval delší čas, jestli tě tedy správně chápu...
    to je jasné, ale já píšu o postupu z 1. na 2. lvl..
    Ok, nahlásím, díky :)
    ha ha... už to bude trvat 4:20 :lol: nevím, jestli je to navýšením počtu domů nebo koupí pozemků nebo dosaženým lvl... jak to máte vy ostatní? (pořád mluvím o navýšení domku z 1. na 2. lvl)
    Taky se mi to zvyšuje. Nejprve 30 minut a teď už 1 hodina. Protože jsi to tady psala, zaměřila jsem se na to a zvyšuje se to podle toho jak se zvyšuje dosažená úroveň. Já mám pořád dva domky, takže zvýšením počtu domků to není. Je to zvýšením úrovně.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    no nevím já jsem na 10 levelu a svítí mi 4:20.... a do 10 levelu jsem domek nemohla zvyšovat...
    jinak je ještě někdo komu když chce postavit dekorku balíky sena, tak mu to napíše nedostatek zlatých? (přitom jsem chtěla stavět za dolary)
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Přihlásila jsem se na test server, zadala jiné údaje jen e-mail stejný, jak píší a hlásí mi to, že tento e-malil už existuje. Co s tím dělat? Vždyť psali, že meil má  být stejný.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Přihlásila jsem se na test server, zadala jiné údaje jen e-mail stejný, jak píší a hlásí mi to, že tento e-malil už existuje. Co s tím dělat? Vždyť psali, že meil má  být stejný.
    a máš určitě překliknuto na test server? případně zkontroluj mejla, zda si třeba nestihla kliknout vícekrát...
  • berydana (CZ1)berydana (CZ1) Komentářů: 14
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Přihlásila jsem se na test server, zadala jiné údaje jen e-mail stejný, jak píší a hlásí mi to, že tento e-malil už existuje. Co s tím dělat? Vždyť psali, že meil má  být stejný.
    musíš zadat i stejné jméno a stejné heslo jako máš na cz serveru né jiné.
  • nadnika (CZ1)nadnika (CZ1) Komentářů: 39
    tak se mi na testovacím serveru zasekl odpočet stavby. Zahájila jsem stavbu kurníku a teď mi tam svítí zeleně 00:00:00, jako že je hotovo, ale nejde s tím nic dělat, ani odhlásit a znova přihlásit, nic...nemůžu tak postupovat dál ve hře :-(
  • MamkaChampion (CZ1)MamkaChampion (CZ1) Komentářů: 18
    berydana (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Přihlásila jsem se na test server, zadala jiné údaje jen e-mail stejný, jak píší a hlásí mi to, že tento e-malil už existuje. Co s tím dělat? Vždyť psali, že meil má  být stejný.
    musíš zadat i stejné jméno a stejné heslo jako máš na cz serveru né jiné.
    já mám jiné jméno a stejny e-mail a šlo mi přihlásit
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    ahoj a já jsem si napsala o uvítací dárek na test serveru a pak šla na email si ho vyzvednout a odklikla že jako uvítací dárek dostanu dolary a zlaťáky a nic jsem nedostala
  • berydana (CZ1)berydana (CZ1) Komentářů: 14
    berydana (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Přihlásila jsem se na test server, zadala jiné údaje jen e-mail stejný, jak píší a hlásí mi to, že tento e-malil už existuje. Co s tím dělat? Vždyť psali, že meil má  být stejný.
    musíš zadat i stejné jméno a stejné heslo jako máš na cz serveru né jiné.
    já mám jiné jméno a stejny e-mail a šlo mi přihlásit
    tak to nevím,tam píší vše stejné,aby ti mohli přijít odměny na tvůj cz účet,když dáš jiné jméno tak kam ti to pak připíší?
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    všechno jsem udělala, tak jak píšou, když kliknu na uvodní přihlašovací stránce na test server, tak naskočí stránka, kde je pořád napsáno  český1, tak už nevim, jestli je to tím nebo ne, že mi to na ten testovací nenaskočí
Sign In to comment.