Domů Czech Otázky ke hře

Testovací server

Semir741 (SK1)Semir741 (SK1) SK1 Komentářů: 2
upraveno 09.01.2017 v Otázky ke hře
Ahoj. Bude beta server v Slovenskom jazyku? 
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Semir741 (SK1) napsal(a):
    Ahoj. Bude beta server v Slovenskom jazyku? 
    Ahoj @Semir741 (SK1)

    test server bude fungovat jako mezinárodní server. To znamená, že nejdříve si vybereš jazyk a následně si zvolíš server (v tomto případě testovací). :)

    Foxes
  • Semir741 (SK1)Semir741 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    Vďaka za info
  • pída97 (CZ1)pída97 (CZ1) Komentářů: 3
    ahoj mam dotaz kdy bude testovací farma  :) 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pída97 (CZ1) napsal(a):
    ahoj mam dotaz kdy bude testovací farma  :) 
    Ohledně znovuotevření testovacího serveru se jako vždy dozvíš v oficiálním oznámení. V dohledné době však prozatím plánováno není.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj všem.
    Nevím jestli jste si všimli ale od poslední aktualizace je znovu přístupný testovací server.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem.
    Nevím jestli jste si všimli ale od poslední aktualizace je znovu přístupný testovací server.
    Ahoj. A co se na něm testuje?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem.
    Nevím jestli jste si všimli ale od poslední aktualizace je znovu přístupný testovací server.
    Ahoj. A co se na něm testuje?
    Ahoj.
    Zatím je tam co bylo ale ve farmářských novinách je, že se chystá trh, kde se budou měnit ryby za produkty a výrobky a myslím i něco s rybařením na moři. Nepamatuji si to ale přesně.Jen jsem tam nakoukla.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 08.08.2017
    pexi (CZ1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem.
    Nevím jestli jste si všimli ale od poslední aktualizace je znovu přístupný testovací server.
    Ahoj. A co se na něm testuje?
    Ahoj.
    Zatím je tam co bylo ale ve farmářských novinách je, že se chystá trh, kde se budou měnit ryby za produkty a výrobky a myslím i něco s rybařením na moři. Nepamatuji si to ale přesně.Jen jsem tam nakoukla.
    Dík.
    No doufám, že ten mořský lov ***, protože to je věc, která se jim opravdu povedla. I s TP - rybolovem.

    edit: příště slušně! (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Ahojte, ako je možné že tak málo spolkov je na testovacom serveri? Ani jedného som nenašla kde sú českí alebo slovenskí hráči a ani nový spolok sa nedá založiť..totiž kde som bola už nikto nehrá,takže som ich opustila...
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahojte, ako je možné že tak málo spolkov je na testovacom serveri? Ani jedného som nenašla kde sú českí alebo slovenskí hráči a ani nový spolok sa nedá založiť..totiž kde som bola už nikto nehrá,takže som ich opustila...
    Je dost práce na běžné farmě. Já osobně se nešla ani mrknout.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.08.2017
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahojte, ako je možné že tak málo spolkov je na testovacom serveri? Ani jedného som nenašla kde sú českí alebo slovenskí hráči a ani nový spolok sa nedá založiť..totiž kde som bola už nikto nehrá,takže som ich opustila...
    Zkus tam najít mě. Ne že by spolek byl aktivní, ale já jsem. Kdybys našla jiný aktivní spolek českých hráčů, klidně dej vědět a přesunu se. PS: jsem natolik aktivní, že se tam, když test běží, jednou za den dva ukážu, víc ne :)
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    ok..dakujem
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 07.08.2017
    Zjistil jsem zajímavou chybu - při hledání v žebříčku spolků je problém najít české spolky - víte proč? Ony tam nejsou! Vůbec se tam nezobrazují! Když se podívate na nějaký český spolek, klidně svůj, v žebříčku spolků nebude, a když budete hledat podle čísla pořadí spolků, bude na jeho místě spolek cizí, úplně jiný! Pak není divu, že hráči mají problém najít české spolky. Čili jediná šance, jak najít český spolek je hledat podle hráče a z jeho profilu už se dostanete i do jeho spolku.

    Testováno na dvou spolcích: Ztracený a Československo, ani jeden nelze v hledání spolků najít, ale najdete je, pokud půjdete podle hráčů - Mineas, rial
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Testserver blbne. Nevím, co tam kdo může dělat, když tam nic nového neběží,ale teď se mi během 30 minut 4x odhlásil, a vždy, když jsem se vrátil, obnovil se stav hry do okamžiku, kdy jsem do ní vstoupil předtím... Napočtvrté opravdu nemám nervy tam něco dělat, když jsem si prakticky jistý, že vše, co udělám, zase za pár minut zmizí. Tak doporučuji tam vůbec nelézt, než si s tím přestanou hrát.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zjistil jsem zajímavou chybu - při hledání v žebříčku spolků je problém najít české spolky - víte proč? Ony tam nejsou! Vůbec se tam nezobrazují! Když se podívate na nějaký český spolek, klidně svůj, v žebříčku spolků nebude, a když budete hledat podle čísla pořadí spolků, bude na jeho místě spolek cizí, úplně jiný! Pak není divu, že hráči mají problém najít české spolky. Čili jediná šance, jak najít český spolek je hledat podle hráče a z jeho profilu už se dostanete i do jeho spolku.

    Testováno na dvou spolcích: Ztracený a Československo, ani jeden nelze v hledání spolků najít, ale najdete je, pokud půjdete podle hráčů - Mineas, rial
    Tak to tedy dobré ráno :D Když jsou všichni ve spolku více než 30 dní neaktivní, z žebříčku zmizí. Jakmile se někdo ze spolku přihlásí, opět se v žebříčku objeví. Úplně stejně to funguje na všech normálních serverech.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Testserver blbne. Nevím, co tam kdo může dělat, když tam nic nového neběží,ale teď se mi během 30 minut 4x odhlásil, a vždy, když jsem se vrátil, obnovil se stav hry do okamžiku, kdy jsem do ní vstoupil předtím... Napočtvrté opravdu nemám nervy tam něco dělat, když jsem si prakticky jistý, že vše, co udělám, zase za pár minut zmizí. Tak doporučuji tam vůbec nelézt, než si s tím přestanou hrát.
    Toto je vlákno k dotazům ohledně testovacího serveru, ne k hlášení chyb. Příště využij toto vlákno:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/130389/diskuze-k-testovacimu-serveru#latest.
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte, kedy bude spustený test server?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    ahojte, kedy bude spustený test server?
    Nevíme.
Sign In to comment.