Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / 09.08.2016 / Režim návrhu a Těšte se na novinky"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539

Milí hráči,

zde můžete diskutovat o této aktualizaci. 


edit: úprava názvu vlákna (black-.-angel)

Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«13

Komentáře

  • farmár Pišta (SK1)farmár Pišta (SK1) Komentářů: 206
    upraveno 08.08.2016
    Nie je tam jedna farma navyše? A tá lochnesská príšerka tam čo robí?
    Aha, tak kvetinová farma je na tej mape dvakrát.

    Edit: Multiposting není dovolený. Pro přehlednost fóra prosím použij úpravy příspěvku přes ozubené kolečko v pravém horním rohu tvého komentáře. (Foxes)
    Post edited by Foxes on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Nie je tam jedna farma navyše? A tá lochnesská príšerka tam čo robí?
    Aha, tak kvetinová farma je na tej mape dvakrát.

    Edit: Multiposting není dovolený. Pro přehlednost fóra prosím použij úpravy příspěvku přes ozubené kolečko v pravém horním rohu tvého komentáře. (Foxes)
    Možná ano možná ne :)
  • farmár Pišta (SK1)farmár Pišta (SK1) Komentářů: 206
    upraveno 08.08.2016
    Možná ano, lebo naľavo uprostred a aj hore s prístavom je kvetinová farma. Alebo bude štvrtá farma (rovnako s obchodom ako tretia)?
    prídavok: Kedysi ste chceli prerobiť kvetinovú tak ako gurmánsku, tak asi teraz budú kvetinové dve, jedna stará a jedna nová. Aspoň v testovacej verzii. Potom možno bude len jedna, podľa ohlasov od hráčov, či chcú zmenu kvetinovej alebo nie. Aspoň si tak myslím.
  • Dana300 (CZ1)Dana300 (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Já tam teda vidím 3 farmy a koně a 2 farmy zamazané.
  • farmár Pišta (SK1)farmár Pišta (SK1) Komentářů: 206
    upraveno 08.08.2016
    Tak to si prišla neskoro, bolo treba čítať okolo 15.hodiny, teraz je už tá farma zamazaná, ale predtým vľavo uprostred bola tiež kvetinová (takže prvá chyba nájdená ešte deň pred spustením testovacieho servera - duplicitný odkaz na kvetinovú farmu, takže nebudú 2 kvetinové, ako som napísal vyššie).

    Zhrnutie: V testovacej verzii budú dostupné 3 stále farmy a okolie - zhora nadol: kvetinová (naľavo od nej konský ranč a baňa, napravo prístav, pod ňou skleník), hlavná (naľavo od nej garáž, napravo knižnica), gurmánska (vľavo dole letisko, vpravo veža s dekoráciami). Ostatné zamazané budú nedostupné a to: vľavo dole cukrová, napravo tropická (na nej je teraz silná búrka) a pod ňou vikingská. Vpravo hore v súčasnosti zakryté mrakmi v ostrej verzii pravdepodobne tiež niečo bude (zimné ostrovné farmy sú dve tuším, tak asi tá druhá). A naľavo uprostred išlo o chybu - duplicitný odkaz na kvetinovú.
    Post edited by farmár Pišta (SK1) on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Tak to si prišla neskoro, bolo treba čítať okolo 15.hodiny, teraz je už tá farma zamazaná, ale predtým vľavo uprostred bola tiež kvetinová (takže prvá chyba nájdená ešte deň pred spustením testovacieho servera - duplicitný odkaz na kvetinovú farmu, takže nebudú 2 kvetinové, ako som napísal vyššie).

    Zhrnutie: V testovacej verzii budú dostupné 3 stále farmy a okolie - zhora nadol: kvetinová (naľavo od nej konský ranč a baňa, napravo prístav, pod ňou skleník), hlavná (naľavo od nej garáž, napravo knižnica), gurmánska (vľavo dole letisko, vpravo veža s dekoráciami). Ostatné zamazané budú nedostupné a to: vľavo dole cukrová, napravo tropická (na nej je teraz silná búrka) a pod ňou vikingská. Vpravo hore v súčasnosti zakryté mrakmi v ostrej verzii pravdepodobne tiež niečo bude (zimné ostrovné farmy sú dve tuším, tak asi tá druhá). A naľavo uprostred išlo o chybu - duplicitný odkaz na kvetinovú.
    Ahoj,

    původní obrázek byl starší verzí. Nejedná se o dvě květinové farmy. :) 
    Test server nebude spuštěn zítra. Zatím s vámi chceme jen sdílet informace o co vlastně jde, abychom to na vás nenavalili vše najednou :).

    Foxes 
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahojte. bude dnes aktualizácia? :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. bude dnes aktualizácia? :)
    Ahoj,

    stále se chystá, tým se chce ujistit, že proběhne v pořádku. V tuto chvíli nevím, zda bude update odložen.
  • moja5 (CZ1)moja5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Dobré odpoledne. Chtěl jsem se jen zeptat jak se dostanu na tu zkušební verzi kterou plánujete.. jen bych nerad aby se mi něco ztratilo na tomto serveru kde hraje každý.. To se dá nějak přepnout ten server zkušební (který jak píšete bude spuštěn zítra) a normální ? 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 10.08.2016
    moja5 (CZ1) napsal(a):
    Dobré odpoledne. Chtěl jsem se jen zeptat jak se dostanu na tu zkušební verzi kterou plánujete.. jen bych nerad aby se mi něco ztratilo na tomto serveru kde hraje každý.. To se dá nějak přepnout ten server zkušební (který jak píšete bude spuštěn zítra) a normální ? 
    Ahoj @moja5 (CZ1) ,

    testovací server je server, který je naprosto nezávislý na ostatních. Můžete ho pokládat za server jiné země. Pokud se nebudete chtít na něj zaregistrovat, tak nemusíte. 

    Netvrdíme, že test beta server bude spuštěn zítra, na to si ještě chvilku budeme muset počkat. 



    Post edited by Foxes on
  • zuzanate (CZ1)zuzanate (CZ1) Komentářů: 330
    upraveno 09.08.2016
    Jsem zvědavá, už jsi zapínám farmu a jdu zkoumat novinky a hledat chybičky :grin:
    Tohle se mi líbí 

    Čtvercové přemisťování super 
  • Martulka (SK1)Martulka (SK1) Komentářů: 3
    Ahoj, kedy sa má spustiť tá skúšobná verzia? :blush: Už sa neviem dočkať!
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    režim rozloženia a zobrazenie siluet za mňa palec hore. veľmi dobrá aktualizácia. ;)
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    musel som hladat to tlačitko na zobrazenie "tienov". ale vysledok sa mi páči.
    aj možnost zapnutia inventara pomôže.. nemusim preskakovat do krabicky.

  • bylanka (CZ1)bylanka (CZ1) Komentářů: 9
    Mě režim zobrazení nefunguje. I když dám všechny budovy i dekorace pryč, tak mi nejde odkliknout ikona HOTOVO. Takže mě to do režimu zobrazení nepustí.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 09.08.2016
    dokud nevyprázdníš mezi sklad tak ti to nepůjde zkoušela jsem to 
  • bylanka (CZ1)bylanka (CZ1) Komentářů: 9
    upraveno 12.08.2016
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    dokud nevyprázdníš mezi sklad tak ti to nepůjde zkoušela jsem to 

    Jaký mezisklad? To jako ten s ještě nepoužitými a neumístěnými dekoracemi? To nechci, budu je potřebovat. Znova jsem to udělala podle návodu. Budovy do skladu budov a dekorace do místního inventáře a nic. Stále to nereaguje.


    bylanka (CZ1) napsal(a):
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    dokud nevyprázdníš mezi sklad tak ti to nepůjde zkoušela jsem to 
    Jaký mezisklad? To jako ten s ještě nepoužitými a neumístěnými dekoracemi? To nechci, budu je potřebovat. Znova jsem to udělala podle návodu. Budovy do skladu budov a dekorace do místního inventáře a nic. Stále to nereaguje.


    Už jsem na to přišla!! Funguje to.


    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 10.08.2016
    tak tentokrát se mi aktualizace moc líbí, možnost zobrazení mřížky je super a přestavba farmy je o dost jednodušší... až mě to láká vyzkoušet nové kombinace a svou oblíbenou farmu překopat :lol:


    btw lištičko @Foxes , to máš za zády šéfa na kontrole? :wink::lol:
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahojte,

    to jsem velice ráda, že se aktualizace líbí :)

    @R.Rose (CZ1)  máš na mysli můj podpis?  B)

  • zuzanate (CZ1)zuzanate (CZ1) Komentářů: 330
    Zatím líbí, snad se nebude sekat
  • szotkojana (CZ1)szotkojana (CZ1) Komentářů: 14
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    dokud nevyprázdníš mezi sklad tak ti to nepůjde zkoušela jsem to 
    Jaký mezisklad? To jako ten s ještě nepoužitými a neumístěnými dekoracemi? To nechci, budu je potřebovat. Znova jsem to udělala podle návodu. Budovy do skladu budov a dekorace do místního inventáře a nic. Stále to nereaguje.

    Už jsem na to přišla!! Funguje to.
    Ahoj mohu vědět jak ?Mě to taky pořád nejde
  • zuzanate (CZ1)zuzanate (CZ1) Komentářů: 330
    upraveno 11.08.2016
    Zajímavý je turnaj na koňském rani
    Post edited by zuzanate (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    szotkojana (CZ1) napsal(a):
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    dokud nevyprázdníš mezi sklad tak ti to nepůjde zkoušela jsem to 
    Jaký mezisklad? To jako ten s ještě nepoužitými a neumístěnými dekoracemi? To nechci, budu je potřebovat. Znova jsem to udělala podle návodu. Budovy do skladu budov a dekorace do místního inventáře a nic. Stále to nereaguje.

    Už jsem na to přišla!! Funguje to.
    Ahoj mohu vědět jak ?Mě to taky pořád nejde
    Ahoj.
    Pokud chceš přestavovat farmu v režimu návrhu tak si odkládáš budovy do meziskladu. A pokud zase mezisklad  nevyprázdníš tak ti to tlačítko hotovo nebude fungovat a nemůžeš farmu přestavit.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    MALINKÁ PŘIPOMÍNKA..mohla by být někam do lišty vrácena možnost otočit objekt?Na dočasné jsem neměla dostatek zaměstnanců a tak nešla zobrazit nabídka otočení nad objektem,a na liště už tato možnost není..nebo mi něco uniklo?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 10.08.2016
    lutanela (CZ1) napsal(a):
    MALINKÁ PŘIPOMÍNKA..mohla by být někam do lišty vrácena možnost otočit objekt?Na dočasné jsem neměla dostatek zaměstnanců a tak nešla zobrazit nabídka otočení nad objektem,a na liště už tato možnost není..nebo mi něco uniklo?
    Ahoj.
    Neuniklo, místo toho je tam režim návrhu. Ale jinak objektem pokud na něj klikneš a přesouváš nebo dáváš stavit můžeš otáčet šipkami na klávesnici. Ale na liště by to mohlo být to je fakt.
  • szotkojana (CZ1)szotkojana (CZ1) Komentářů: 14
    pexi (CZ1) napsal(a):
    szotkojana (CZ1) napsal(a):
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    dokud nevyprázdníš mezi sklad tak ti to nepůjde zkoušela jsem to 
    Jaký mezisklad? To jako ten s ještě nepoužitými a neumístěnými dekoracemi? To nechci, budu je potřebovat. Znova jsem to udělala podle návodu. Budovy do skladu budov a dekorace do místního inventáře a nic. Stále to nereaguje.

    Už jsem na to přišla!! Funguje to.
    Ahoj mohu vědět jak ?Mě to taky pořád nejde
    Ahoj.
    Pokud chceš přestavovat farmu v režimu návrhu tak si odkládáš budovy do meziskladu. A pokud zase mezisklad  nevyprázdníš tak ti to tlačítko hotovo nebude fungovat a nemůžeš farmu přestavit.
    Právě,že mezisklad mám prázdný a pořád to nejde
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    szotkojana (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    szotkojana (CZ1) napsal(a):
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    bylanka (CZ1) napsal(a):
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    dokud nevyprázdníš mezi sklad tak ti to nepůjde zkoušela jsem to 
    Jaký mezisklad? To jako ten s ještě nepoužitými a neumístěnými dekoracemi? To nechci, budu je potřebovat. Znova jsem to udělala podle návodu. Budovy do skladu budov a dekorace do místního inventáře a nic. Stále to nereaguje.

    Už jsem na to přišla!! Funguje to.
    Ahoj mohu vědět jak ?Mě to taky pořád nejde
    Ahoj.
    Pokud chceš přestavovat farmu v režimu návrhu tak si odkládáš budovy do meziskladu. A pokud zase mezisklad  nevyprázdníš tak ti to tlačítko hotovo nebude fungovat a nemůžeš farmu přestavit.
    Právě,že mezisklad mám prázdný a pořád to nejde
    A co ti to píše? 
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Foxes napsal(a):
    moja5 (CZ1) napsal(a):
    Dobré odpoledne. Chtěl jsem se jen zeptat jak se dostanu na tu zkušební verzi kterou plánujete.. jen bych nerad aby se mi něco ztratilo na tomto serveru kde hraje každý.. To se dá nějak přepnout ten server zkušební (který jak píšete bude spuštěn zítra) a normální ? 
    Ahoj @moja5 (CZ1) ,

    testovací server je server, který je naprosto nezávislý na ostatních. Můžete ho pokládat za server jiné země. Pokud se nebudete chtít na něj zaregistrovat, tak nemusíte. 

    Netvrdíme, že test beta server bude spuštěn zítra, na to si ještě chvilku budeme muset počkat. 



    Mohu se zeptat, ráda bych věděla, jestli na testovací server budu muset odejít se svou farmou a pokud ano, jestli se budu moct kdykoli vrátit?? Dík za odpověď.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    moja5 (CZ1) napsal(a):
    Dobré odpoledne. Chtěl jsem se jen zeptat jak se dostanu na tu zkušební verzi kterou plánujete.. jen bych nerad aby se mi něco ztratilo na tomto serveru kde hraje každý.. To se dá nějak přepnout ten server zkušební (který jak píšete bude spuštěn zítra) a normální ? 
    Ahoj @moja5 (CZ1) ,

    testovací server je server, který je naprosto nezávislý na ostatních. Můžete ho pokládat za server jiné země. Pokud se nebudete chtít na něj zaregistrovat, tak nemusíte. 

    Netvrdíme, že test beta server bude spuštěn zítra, na to si ještě chvilku budeme muset počkat. 



    Mohu se zeptat, ráda bych věděla, jestli na testovací server budu muset odejít se svou farmou a pokud ano, jestli se budu moct kdykoli vrátit?? Dík za odpověď.
    Ahoj.
    Já si myslím, že když je to bráno jako server jiné země (prostě jiný než náš cz1) tak když se na testovací server zaregistruješ tak začínáš od začátku s novou farmou a svoji tady na CZ budeš pořád mít a budeš na ní normálně moct hrát.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    moja5 (CZ1) napsal(a):
    Dobré odpoledne. Chtěl jsem se jen zeptat jak se dostanu na tu zkušební verzi kterou plánujete.. jen bych nerad aby se mi něco ztratilo na tomto serveru kde hraje každý.. To se dá nějak přepnout ten server zkušební (který jak píšete bude spuštěn zítra) a normální ? 
    Ahoj @moja5 (CZ1) ,

    testovací server je server, který je naprosto nezávislý na ostatních. Můžete ho pokládat za server jiné země. Pokud se nebudete chtít na něj zaregistrovat, tak nemusíte. 

    Netvrdíme, že test beta server bude spuštěn zítra, na to si ještě chvilku budeme muset počkat. 



    Mohu se zeptat, ráda bych věděla, jestli na testovací server budu muset odejít se svou farmou a pokud ano, jestli se budu moct kdykoli vrátit?? Dík za odpověď.
    Jak říká Pexi a testovací server nebude s tvým momentálním účtem mít nic společného. Prakticky si vytvoříš další, nový účet na jiném serveru. Na svůj nynější se budeš moci kdykoli přihlásit bez problémů.
Sign In to comment.