Domů Czech Otázky ke hře

Hra na mobilu / tabletu

17

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lidus65 (CZ1) napsal(a):
    Četla jsem recenze na  prohlížeč Puffin Web,co má zajistit hraní na mobilu či tabletu.Šílený propadák po aktualizaci,všichni si tam na něj ztěžují.Tak tedy nevím,jestli je vhodný.Radši jsem to ani nezkoušela.Není ještě nějaký jiný?
    Tak možná vyzkoušej, než začneš soudit bez vlastní zkušenosti :D 

    Můžeš zkusit ještě Photon nebo Dolphin.
  • Vahorka (CZ1)Vahorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    lidus65 (CZ1) napsal(a):
    Četla jsem recenze na  prohlížeč Puffin Web,co má zajistit hraní na mobilu či tabletu.Šílený propadák po aktualizaci,všichni si tam na něj ztěžují.Tak tedy nevím,jestli je vhodný.Radši jsem to ani nezkoušela.Není ještě nějaký jiný?
    Běží mi to bez problémů, je to pomalejší než PC, ale záleží asi na androidu. Mám jen 4.1 . Na tvém místě bych to zkusila  ;)
  • lidus65 (CZ1)lidus65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    No dám na Vás a zkusím a pak předám zkušenost. Díky :-)
  • nikolqa.o (CZ1)nikolqa.o (CZ1) Komentářů: 21
    Ahoj, dnes jsem poprvé vyzkoušela hrát BigFarm na mobilu (Huawei P8). Mám sice 5" displey, ale hra se hrála příšerně. :s Rada "Hrajte na celou obrazovku" sklamala úplně. Nástrojové lišty umístěné po okrajích jsem měla přes půlku displaye, viděla jsem jen půlku obrazu a pohybovat se v tom opravdu nebylo lehké.

    Nejlepší by bylo, kdyby vyšla nějaké aplikace pro android, která by se normálně nainstalovala a byla přehlednější, než toto stávající řešení s prohlížečem Puffin.
  • Maydda (CZ1)Maydda (CZ1) Komentářů: 1
    Nevíte zda-li není něco na WP 8? (windows phone 8.2.1) internet explorer se mi používat nechce :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Maydda (CZ1) napsal(a):
    Nevíte zda-li není něco na WP 8? (windows phone 8.2.1) internet explorer se mi používat nechce :D
    Viz pár příspěvků zpět - ve Windowsech není flash podporován vůbec, tam hru nespustíš.
  • Pája68 (CZ1)Pája68 (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj,nevím jestli to sem můžu napsat ale zkusím to :),chtěla jsem si farmu dát do tabletu a vůbec se tam nemůžu přihlásit,hraju už po druhé,při prvním hraní se mi přístup zablokoval aji na pc,vytvořila jsem si nový email a začala hrát od znova ale na tabletu mi to pořád nejde,může mi někdo poradit co stím.Moc děkuji za pomoc
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pája68 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,nevím jestli to sem můžu napsat ale zkusím to :),chtěla jsem si farmu dát do tabletu a vůbec se tam nemůžu přihlásit,hraju už po druhé,při prvním hraní se mi přístup zablokoval aji na pc,vytvořila jsem si nový email a začala hrát od znova ale na tabletu mi to pořád nejde,může mi někdo poradit co stím.Moc děkuji za pomoc
    Ahoj, ohledně hry na tabletu se zkus mrknout sem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/145504/hrajte-big-farm-ať-jste-kdekoli.

    Co se týče tvých účtů, chápu tedy asi správně, že máš dva, což je v rozporu se smluvními podmínkami. Požádej tedy podporu o zrušení jednoho z nich.
  • Pája68 (CZ1)Pája68 (CZ1) Komentářů: 2
    Mám jen jeden,protože  z nějakého  neznámého důvodu jsem se po dvou letech nemohla přihlásit,tak jsem si založila nový na pc začala hrát úplně od začátku a na tabletu se stejnak nemůžu přihlásit,pořád mi to hlásí nesprávné heslo
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pája68 (CZ1) napsal(a):
    Mám jen jeden,protože  z nějakého  neznámého důvodu jsem se po dvou letech nemohla přihlásit,tak jsem si založila nový na pc začala hrát úplně od začátku a na tabletu se stejnak nemůžu přihlásit,pořád mi to hlásí nesprávné heslo
    Ujisti se, že máš správně vybraný server, z mobilního připojení to často háže zahraniční IP adresy. Vyber českou vlajku a server Česká republika 1.
  • AleK73 (CZ1)AleK73 (CZ1) Komentářů: 1
    Dobrý den používám Puffin na P9tce a docela to jde na to jednoduchou práci ale štve mě že se musím pořád přihlášet .... že si to nepamatuje moje udaje přitom tam je vše zaškrtlé aby si to pamatovalo děkuji za radu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    AleK73 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den používám Puffin na P9tce a docela to jde na to jednoduchou práci ale štve mě že se musím pořád přihlášet .... že si to nepamatuje moje udaje přitom tam je vše zaškrtlé aby si to pamatovalo děkuji za radu
    Ahoj, tak co jsem se informovala, u puffinu je to normální. Tento prohlížeč si nepamatuje žádná data z flashe.
  • rojanka (SK1)rojanka (SK1) Komentářů: 64
    Po pridaní hodín na farmu, bola odstránená možnosť otvoriť farmu na celú obrazovku. Momentálne bez tejto možnosti sa farma na mobile hrať nedá. Chcem sa opýtať, či sa s tým bude niečo robiť, alebo ako tento problém vyriešiť, aby to bolo opäť možné.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahoj. klikni na ikonku kde bola podpora. tam sa teraz dá zapnúť celá obrazovka.


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    A podpora byla přesunuta do nastavení, pokud by někdo hledal.
  • Thorseven (CZ1)Thorseven (CZ1) Komentářů: 2
    Stáhl jsem si aplikaci "Big Farm" z Google Play a nikde jsem nenašel možnost propojení s účtem na PC. Je to vůbec možné? Pakliže ne, nevidím důvod aplikaci používat, jelikož od začátku se mi začínat fakt nechce....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Thorseven (CZ1) napsal(a):
    Stáhl jsem si aplikaci "Big Farm" z Google Play a nikde jsem nenašel možnost propojení s účtem na PC. Je to vůbec možné? Pakliže ne, nevidím důvod aplikaci používat, jelikož od začátku se mi začínat fakt nechce....
    Ne, není, jedná se o úplně jinou hru.
  • beruska1979 (CZ1)beruska1979 (CZ1) Komentářů: 2
    zajima me proc nejde spojit hru v mobilu s poc,aby bylo stejne lvl jak u hranio v mobilu tak v hrani na pc.hra je to stejna prece,
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    zajima me proc nejde spojit hru v mobilu s poc,aby bylo stejne lvl jak u hranio v mobilu tak v hrani na pc.hra je to stejna prece,
    Hra Mobile Harvest je něco úplně jiného. Pokud chceš hrát klasickou prohlížečovou Big Farm na mobilu, podívej se do tohoto návodu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/145504/hrajte-big-farm-ať-jste-kdekoli.
  • beruska1979 (CZ1)beruska1979 (CZ1) Komentářů: 2
    big farm mobile mne prijde uplne stejne jak tady ta prohlizecova hra.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    big farm mobile mne prijde uplne stejne jak tady ta prohlizecova hra.
    Je to ale jiná hra, tečka.
  • Gussepko123 (SK1)Gussepko123 (SK1) Komentářů: 1
    Chcem sa spytat k uz mam účet a chcem sa prihlasit na hru lenze cez telefón ako sa to robi? 
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    ahoj, hra BF na PC a mobilna verzia  su dve odlisne hry. existujuci ucet tu v ziadnom pripade nemozes prihlasit na mobilnej verzii v telefone. tam si musis vytvorit uplne novy ucet a zacat od zaciatku - ako  kvazi v ktorejkolvek novej hre.... 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Chcem sa spytat k uz mam účet a chcem sa prihlasit na hru lenze cez telefón ako sa to robi? 
    Ahoj, podívej se do tohoto návodu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/145504/hrajte-big-farm-ať-jste-kdekoli.
  • Lenča84 (CZ1)Lenča84 (CZ1) Komentářů: 3
    Dobrý den.
    Chci se zeptat zda můžu hrát BF přes mobil.
    Nikde jsem nenašel stránku kde by se dalo prihlásit.
    Vždy hraji od 1 kola.
    Existuje něco takového? Diky za odpověd. Lenča84
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    Lenča84 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den.
    Chci se zeptat zda můžu hrát BF přes mobil.
    Nikde jsem nenašel stránku kde by se dalo prihlásit.
    Vždy hraji od 1 kola.
    Existuje něco takového? Diky za odpověd. Lenča84

    Ahoj, koukni sem
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/145504/hrajte-big-farm-ať-jste-kdekoli
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    ahojky ano přes mobil se dá hrát,ale musí si nainstalovat prohlížeč puffin,jedu tam normálně od svého levelu co mám na hře :blush:
  • jana0611 (CZ1)jana0611 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahojky,mám prohlížeč nainstalovaný a je to bezva.... :)
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Před rokem jsem si stáhl tu aplikaci pro Android do mobilu.
    Zezačátku šla, i když se to šíleně sekalo.
    Pak to několikrát aktualizovalo, a teť už to nejde hrát.
    Odinstalovat a nainstalovat znovu nepomohlo.
    Mám Samsung Galaxi operační sistém Android.
    Dá se stáhnout ta starší verze, kde šlo zobrazit přes celou obrazovku, přiblížit, oddálit a přejíždět, i překlikávat farmy?
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 08.07.2018
    bigfarm mobile harvest momentálne nemá oficiálne fórum, ale majú facebookovú stránku, tak by si mohol byť úspešnejší ak nasmeruješ otázky tam https://www.facebook.com/BigfarmMobile/



Sign In to comment.