Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Redecorate your BigFarm

Refugee2Refugee2 Komentářů: 16
upraveno 11.08.2014 v Návody od hráčů
icon3.png

Redecorate your BigFarm
je malá ale šikovná aplikace, která vám pomůže jednoduše a efektivně uspořádat všechna výrobní zařízení, zpracovatelské budovy, domy i dekorace, které na své farmě máte.

Objevil jsem jí na anglickém fóru. Autorem je oAISAo @ en 1. Takže pokud se vám bude tahle aplikace líbit a pomůže vám nějakým způsobem vylepšit svou farmu - poděkování patří právě jemu.



_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

createlink.png
Redecorate your BigFarm najdete tady:
https://www.dropbox.com/s/nahbs5c20tj18c4/Redecorating4.swf

Aktualizovaná verze - teď je program rozšířen i o gurmánskou a květinovou farmu (mezi hlavní, gurmánskou a květinovou farmou přepínejte tlačítkem "Go to Main Farm x Go to Gourmet Farm x Go to Flower Farm").

Odkazy na předchozí verze:
http://bit.ly/10VbtTL
http://bit.ly/13iRIXe
http://bit.ly/18GDCx3

Odkaz na verzi ve francouzštině (bez květinové farmy):
http://bit.ly/ZteoRe


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

icon5.png

Zobrazí se vám okno, kde kliknete na "Download" a soubor si otevřete v prohlížeči (Otevřít pomocí: Firefox, Internet Explorer, Chrome, atd. - podle toho, jaký prohlížeč používáte).


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

insertimage.png

A ještě přidávám náhled - tak takhle to vypadá:

ea893f4bc4e76c1b4e8698d1cb235c0e.png
Post edited by Refugee2 on
«1

Komentáře

  • Ronney3Ronney3 Komentářů: 19
    upraveno 24.02.2013
    To vypadá dobře...
  • zzz13zzz13 Komentářů: 128
    upraveno 26.02.2013
    Refugee2 dakujem! super, mi to pomohlo urobit si na farme poriadok :-)
  • Vendapp (CZ1)Vendapp (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 26.02.2013
    no ale jak to uděláte , to si to nějak zkopírujete, vytisknete nebo jak? děkuji za radu
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 26.02.2013
    Já si vždycky udělám screenshot a pak nad ním dumám. Škoda, že to nejde schovat.

    Hanka
  • Refugee2Refugee2 Komentářů: 16
    upraveno 27.02.2013
    Tak před chvílí jsem trošku upravil svůj zakládající příspěvek... Především byly přidány nové aktuální odkazy, protože včera oAISAo vydal novou verzi prográmku, ve které si můžete kromě své hlavní farmy naplánovat i tu gurmánskou.

    Prográmek prostě je jaký je, takže s rozvržením objektů na farmě určitě pomůže, ale zrovna dokonalý taky není. Podle mě jsou momentálně asi jenom dva způsoby jak ho použít - buď si v něm uděláte nějaký ten plán a hned potom podle něj i upravíte farmu, nebo (jak už to napsala Hanka-skoumal2) si přichystáte plán farmy, vytvoříte screenshot a uložíte si ho jako obrázek, podle kterého pak můžete kdykoliv dělat na farmě úpravy.

    Bylo by určitě dobré, kdyby tenhle prográmek uměl ještě víc. Například vlastní nastavení - možnost vytvořit si svůj vlastní plán farmy, uložit ho a kdykoliv zase pokračovat a dělat v něm další úpravy, dále třeba přidat tlačítko, které by automaticky vytvořilo screenshot a uložilo jako jako obrázek do počítače. Nebo vylepšit posouvání objektů tak, aby byly vždy automaticky přichyceny k mřížce, mohla by se taky udělat i verze v češtině a tak dále... Takových připomínek a návrhů na vylepšení by se našlo ještě hodně. O těch, které jsem vypsal, oAISAo (tj. autor aplikace) určitě ví - na anglickém fóru k tomu probíhá dost obsáhlá diskuze. Ale dokud na tom dělá jen on sám, nezbývá než čekat, jestli se v příští aktualizaci něco nového neobjeví. Nebo taky jestli se nenajde ještě někdo jiný, kdo přijde s ještě něčím lepším. Do té doby to zkrátka je tak, jak to je. Můžeme být rádi, že oAISAo vytvořil alespoň tohle.
  • kakuk (CZ1)kakuk (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 27.02.2013
    Můžete poradit? Uvedený soubor jsem stáhl (nechal při stažení otevřít) a zůstala mě otevřená prázdná stránka. Používám operu. Zkoušel jsem to i přes IE a také nic. Děkuji.
  • Vendapp (CZ1)Vendapp (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 27.02.2013
    já nejdřív stáhla to add to my dropbox a do toho tu levou a funguje mi to

    mám to tedy nainstalované v goglu
  • kakuk (CZ1)kakuk (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 27.02.2013
    sykorkaiva napsal: »
    já nejdřív stáhla to add to my dropbox a do toho tu levou a funguje mi to

    mám to tedy nainstalované v goglu

    To jsi vyplnila jméno, příjmení,mail a jaké heslo (to ze hry?)
  • Vendapp (CZ1)Vendapp (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 27.02.2013
    ne to je samostatná aplikace slouží i na jiné věci takže zaregistrovat jak chceš a pak v tom otevřeš big farm ten program
  • kakuk (CZ1)kakuk (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 01.03.2013
    sykorkaiva napsal: »
    ne to je samostatná aplikace slouží i na jiné věci takže zaregistrovat jak chceš a pak v tom otevřeš big farm ten program
    Díky za pomoc.
  • iveta01iveta01 Komentářů: 1
    upraveno 03.03.2013
    jo jste bezva
  • Alena Syslová2Alena Syslová2 Komentářů: 1
    upraveno 05.03.2013
    Tato hra je fakt skvělá
  • michi3michi3 Komentářů: 2
    upraveno 18.03.2013
    To je hodně dobré - byla jsem skeptická, ale obě farmy jsem si předělala tak, že se tam vešla ještě jedna dekorace. V reálu je to dobrý, ale hůř vidět a navíc tě tlačí čas - bez dekorací přijdeš na mizinu. super. jednička s hvězdičkou.
  • Kakujda (CZ1)Kakujda (CZ1) Komentářů: 9
    upraveno 23.03.2013
    Opravdu skvělé, lépe se nad tím přemýšlí :-D, nepřekáží v náhledu věci do výšky :-D
    Díky moc.
  • abcdeabcde Komentářů: 1
    upraveno 23.03.2013
    ahojky mne neda odmnenu na kazdy 5den preco ? A HAPRUJE MI nepusti ma do hry !!! ???ako to ??????
  • Slovan26 (SK1)Slovan26 (SK1) SK1 Komentářů: 19
    upraveno 04.04.2013
    Ahoj. Môžete mi prosím poradiť? Skúsil som ten program a čakal som, že to usporiada všetky budovy samé, aby som si podľa toho mohol prerobiť svoju farmu. Ale nenaučil som sa ovládanie toho programu a skúšal som ozaj skoro všetko. Takže otázka znie: ukladá to budovy samé, alebo si ich musím uložiť a navrhnúť uloženie sám? A ak to ukladá budovy samé, tak poprosím o malú radu k tomu, akým spôsobom to mám urobiť. Vďaka
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    upraveno 04.04.2013
    Ahoj. Neukladá to samé, rozloženie si navrhuješ sám, aby si nemusel presúvať zbytočne farmu a našiel voľné políčka.Peknú hru.
  • Slovan26 (SK1)Slovan26 (SK1) SK1 Komentářů: 19
    upraveno 04.04.2013
    Škoda. Aj tak díky
  • foncvis2foncvis2 Komentářů: 3
    upraveno 03.05.2013
    Ahoj, ten program se mi dost líbí :-). Ještě by mohli udělat objekty i pro květinovou farmu :-). Nevíte někdo, prosím, jakou funkci má ta malá šipka vlevo nahoře? (play or pause) díky F
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.05.2013
    Ahoj, jsem si celkem jistá, že je to na vypnutí tý příšerný hudby, co se z toho line:D
  • foncvis2foncvis2 Komentářů: 3
    upraveno 03.05.2013
    Jeee, vidíš, to mě vůbec nenapadlo :-D. Já si zvuk nezapinam:-). Moc děkuju:-)
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.05.2013
    Jsem ráda, když můžu mopoct. Ségra si to právě stáhla, už je to asi měsíc, pustila to, a nemohly jsme 5 minut přijít na to, co to je za příšernej zvuk, protože jsme měly zapnuté jiné aplikace a podobně, a že zrovna u takovýho programu je "hudba" mě nenapadlo.:D
  • olympia (SK1)olympia (SK1) Komentářů: 232
    upraveno 03.05.2013
    hi, ja som na to prisla aj bez tejto aplikacie....tak neviem..... nie je to vyvinute len pre zapadniarov, ktori nevedia, co a ako bez toho, aby nasli niekde nejaky navod????? iba moj nazor, kazdopadne to urcite pomoze tym, co si nevedia poradit sami....
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.05.2013
    No promiň, já sama jsem tu aplikaci sice nevyužila, ale cítím se hodně uražena za všechny, kdo si chtějí jejím prostřednictvím pomoci. Věř tomu nebo ne, dokážeme si poradit sami, ale pokud to jde jednodušeji, bez neustálého zkoušení, kreslení na papír nebo složitého počítání, doopravdy nechápu, proč by ti, kteří to chtějí využít, měli být méněcenní, méně samostatní nebo méně inteligentní. Uvědom si, prosím, že tuto hru hrají i do značné míry (ač je nechci urazit:) ) malé děti. Kterým může rozplánování si pozemku ušetřit tolik kliknutí. Nebo lidé, kteří nemají tak dokonale vyvinuté schopnosti architektonické, jako máš ty. Tato aplikace jim klidně může sloužit, aniž by se museli zodpovídat z přečinů, ze kterých je obviňuješ. Navíc musím říct, že pokud například plánuješ koupit další pozemek, můžeš si naplánováním uspořádání farmy velmi zjednodušit život, protože podle toho, co tam potřebuješ, můžeš předem dokoupit a uskladnit dekorace, takže pak můžeš jet rovnou z čista, hned po zakoupení pozemku. Samozřejmě ale největší užitek skýtá to, že vidíš půdorys a tudíž ti ve výhledu nezaclání tu vysoký mlýn, tu první patro hlavní budovy nebo například některé z prostornějších dekorací. Pokud se o sebe dokážeš postarat sám, je to jedině dobře, ale myslím si, že bys neměla soudit druhé podle toho, zda tuto aplikaci využijí nebo ne.
    Jinak ti přeji pohodovou hru.:)
  • Refugee2Refugee2 Komentářů: 16
    upraveno 13.05.2013
    V úvodním příspěvku jsem aktualizoval odkazy. Konečně tam najdete odkaz na verzi i s květinovou farmou...
  • MirkaciMirkaci Komentářů: 3
    upraveno 30.05.2013
    ahojte, já to nějak nechápu, jak v tom začít pracovat?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 31.05.2013
    Ahoj Mirkaci, v úvodním příspěvku tohoto vlákna máš odkaz na stažení prográmku. Když ho pak otevřeš, v pravo nahoře se dá přepínat, o jakou farmu máš zájem (hlavní/main, gurmánskou/gourmet, květinovou/flower).
    Přes větší půlku obrazovky máš políčka expanze, abys programu ukázala, kterou plochu už máš zakoupenou (stačí vždycky kliknout na slůvko "expand".
    V pravé části jsou pak nachystaný budovy. Program samozřejmě neví, co máš ty nasvé farmě, takže mu to musíš říct. Popisky jsou opět anglicky, takže pokud ti tento jazyk není povědomej, použij překladač, nebo mi klidně ve hře pošli zprávu, a já ti pošlu potřebnej slovníček. Když klikneš na nějakou budovu, objeví se ti vpravo v prázdným bílým poli, pak s ním můžeš libovolně hýbat a zkoušet, kde na farmě bude zaujímat nejhezčí polohu (nebo bude místo nejlíp využito). jsou tam i políčka pro změnu rotace a koš (pro případ, že chceš budovu na farmu dát naopak orientovanou nebo ses uklikla a vzala sis z nabídky např. druhej jablečnej sad, ale máš na farmě jen jeden. Tak druhej jednoduše odhodíš do koše.
    No a až budeš mít v Redecorating Farm vizi, jak by měla tvá farma vypadat, tak to podle ní přeskládáš na farmě reálné. Do té doby si ji můžeš nechat takovou, jaká je, aby hezky prosperovala, zatímco budeš zkoumat, co kam dát.
    Doufám, že sem to popsala srozumitelně, kdyžtak se klidně ptej, vím, že vysvětlování mi moc nejde. :D
  • Breberka77 (CZ1)Breberka77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    upraveno 31.05.2013
    ahoj, tedy vůbec jsi to nenapsala nesrozumitelně, dokonce to bylo tak srozumitelné, že to donutilo i mě to vyzkoušet ;) ... jen malej dotaz: nedaří si mi "rotovat"; je v tom nějaký skrytý fígl nebo je to prostě rukama? :D


    pardoooon, bylo to rukama :D:D:D
  • vrtak3vrtak3 Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2013
    Škoda, že tam není ještě tlačítko pro lenochy a nematematiky "Poskládej za mě" :)
  • [Odstraněný uživatel][Odstraněný uživatel] Komentářů: 171
    upraveno 10.06.2013
    kdyby tu byl like, jako na FB, už ho tu máš :D:D

    jsem stejnýho názoru :D
Sign In to comment.