MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Spolok Prieskumníci (sk)

Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
upraveno 14.03.2014 v SK server
Ahoj. Sme úplne nový spolok, hráme na serveri sk1 a v priebehu budúceho týždňa plánujeme prijať 6 - 8 nových členov. Ak farmárčiš rád a chceš sa denne podieľať na spoločných projektoch a prieskumoch a získať tak aj množstvo výhod pre vlastnú farmu, neváhaj a pošli správu na Stanka75. Odpoviem každému :).
Post edited by Stanka752 on
Stanka75 @ sk 1

Komentáře

• liloja (SK1)liloja (SK1) Komentářů: 184SK1
    upraveno 21.01.2013
    Ahoj.Hrajem každý deň,som na urovni 34 a rada by som sa pridala k vášmu spolku
    liloja @ sk 1
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 23.01.2013
    ahoj. Chcela som Ti poslať pozvánku, ale už si v spolku Nadácia, tak nech sa darí :)
    Stanka75 @ sk 1
  • wendy1wendy1 Komentářů: 4
    upraveno 23.01.2013
    Ahoj Stanka, mozem vediet ake su pravidla vo Vasom spolku? Hladam aj ja nejaky normalny spolok, kde sa rada pripojim, ale nenasilnou formou, ze musim... :D
    wendy1 @ sk 1
    upraveno 28.01.2013
    Ahoj wendy1. Náš spolok sa denne zapája do spoločných projektov a prieskumov :). Forma zapájania nie je násilná, každý hrá vtedy, keď môže, ale členovia spolku sa podieľajú na prieskumoch (finančne) rovnakým dielom. Môžem Ti poslať pozvánku, pridáš sa a uvidíš, či chceš ostať alebo nie :). Stanka.
    Stanka75 @ sk 1
  • turosik773turosik773 Komentářů: 1
    upraveno 28.01.2013
    Stanka752 rada by som sa stala clenkou vazho spolku
    turosik77 @ sk 1
    upraveno 02.02.2013
    2 nové miesta v perfektne zohratom spolku. Ak si aktívny hráč, level min. 28, pošli žiadosť alebo správu :). Stanka.
    Stanka75 @ sk 1
    upraveno 10.02.2013
    Ahoj. Si aktívny hráč nad lev. 30 a chceš sa pridať do úspešného a výborne zohratého spoločenstva ? Alebo si v spoločenstve, kde nenapredujete a členovia nie sú aktívni ? Pošli správu a veľmi radi Ťa uvítame u nás. Stanka :)
    Stanka75 @ sk 1
  • stormicastormica Komentářů: 1
    upraveno 12.02.2013
    Ahojte. Rada by som sa uchádzala o miesto vo Vašom spoločenstve. Som aktívny hráč a som v leveli 28. Aké sú Vaše podmienky? Ďakujem. Katka
    stormica @ sk 1
    upraveno 18.02.2013
    Ahoj aktívni farmári. V spolku Prieskumníci máme 2 nové miesta pre aspoň 1x denne aktívnych hráčov od levelu 30, ochotných podieľať sa na spoločných projektoch a prieskumoch. V našom spoločenstve je výborná komunikácia a hlavne sa spolu všetci veľmi dobre bavíme :). Záujemcovia posielajte správy, teším sa na Vás. Stanka.
    Stanka75 @ sk 1
    upraveno 02.04.2013
    Spolok Prieskumníci hľadá dvoch nových aktívnych členov, ktorí sa radi bavia, komunikujú a majú záujem podieľať sa na plnení spoločných projektov a výskumov. Momentálne sme na 3. mieste v celkovej klasifikácii spoločenstiev. Ak si aktívny, si level nad 30 a máš záujem, pošli správu alebo žiadosť o prijatie. Stanka.
    Stanka75 @ sk 1
  • StanMat3StanMat3 Komentářů: 1
    upraveno 02.04.2013
    Mám záujem ,ale som len v leveli 20.StanMat
    StanMat @ sk 1
    upraveno 10.08.2013
    Ahoj :). Ak si denne aktívny, súťažívý hráč a nie si spokojný so svojim súčasným spolkom, sme tu práve pre Teba. Hľadáme nových aktívnych členov, ktorých hra baví, radi plnia spoločné projekty, súťažia, majú dobré umiestnenie v týždennom rebríčku a napredujú. Podmienkou je level nad 50. Záujemcovia môžu rovno poslať žiadosť o pripojenie sa k spoločenstvu alebo správu :). Stanka
    Stanka75 @ sk 1
    upraveno 05.01.2014
    Ahojte farmári.
    Sme spolok Prieskumníci, na slovenskom serveri na 1. mieste medzi spolkami. Hľadáme nových aktívnych hráčov, ktorí majú chuť zapájať sa do spoločných projektov a zabaviť sa na chate v spoločenstve fajn ľudí a nájsť si tu pár dobrých kamarátov :).
    U nás nie sú žiadne povinné príspevky, iba chuť hrať, baviť sa a stráviť takýmto relaxom príjemné chvíle.
    Záujemci môžete poslať priamo žiadosť o prijatie alebo správu. Stanka :)
    Stanka75 @ sk 1
  • -maria- (CZ1)-maria- (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    upraveno 14.03.2014
    Ahojte farmári:-) Spolok Prieskumníci prijíma nových aktívnych hráčov, ktorí majú čas a chuť denne hrať a napredovať. Máme hotové všetky výskumy, ponúkame najvyššie možné zárobky a tým aj Vaše rýchle napredovanie. Neplatíme žiadne poplatky, doláre nepotrebujeme. Od Vás, našich budúcich spolubojovníkov, sa žiada iba účasť na spoločných projektoch. Sme spolok dospelých ľudí, ktorí sa radi hrajú a zabávajú.
    -maria- @ sk 1
  • kuman74 (SK1)kuman74 (SK1) Komentářů: 2
    ahoj mária,nemožem sa dostat do nášho spolku,stále mi naskskuje cz verzia,čo mám robit
  • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    kuman74 (CZ1) napsal(a):
    ahoj mária,nemožem sa dostat do nášho spolku,stále mi naskskuje cz verzia,čo mám robit
    Ahoj, ujisti se, že máš na přihlašovací stránce dole správně vybraný server - Slovensko 1.

black-.-angel @ cs 1
  • kuman74 (SK1)kuman74 (SK1) Komentářů: 2
    aha vdaka už to mám
  • Ahojte,
    Ako sa mate?
    Mam Mamu (Maryqueen555) vo vasom spolku.
    Ako sa dari?

Sign In to comment.