Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Hlavní farma

168»

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.02.2016 Přijatá odpověď ✓
    Prima, zeptat se ve hře nestačí, takže ještě tady.

    HF: méně listí, delší doba, více XP
    GF: více listí, kratší doba, méně XP
  • Lenka51 (CZ1)Lenka51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
     jak vyrobit krmení pro slepice :40, toto mám už od začátku hry,t.j. rok a ještě jsem na to nepřišla
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Přijatá odpověď ✓
    Ahoj, když zadáváš ve mlýně krmivo na výrobu, vedle množství jsou šipky, tak tou vpravo navyšuješ množství, které chceš vyrobit na jeden zátah.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Přijatá odpověď ✓
    Myslíš toto? :)

  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
      Ahoj .Ono je také dobré si ten mlýn vylepšit a tím pádem se ti zvětšuje množství pro výrobu krmiva :D
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    Uff, to si za rok hrania ešte nevyrobila 40 krmiva pre sliepky? 
  • Lenka51 (CZ1)Lenka51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7

    POŘÁD VYRÁBÍM KRMIVO PRO SLEPICE, ALE TĚCH 40 JE ASI NĚCO JINÉHO


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Lenka51 (CZ1) napsal(a):

    POŘÁD VYRÁBÍM KRMIVO PRO SLEPICE, ALE TĚCH 40 JE ASI NĚCO JINÉHO


    Ahoj. A co to teda má být, když ne množství krmení vyrobené na jedno mletí. Kde to máš?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Lenka51 (CZ1) napsal(a):

    POŘÁD VYRÁBÍM KRMIVO PRO SLEPICE, ALE TĚCH 40 JE ASI NĚCO JINÉHO

    Je to vyrobení 40 ks při jedné výrobě, ne 4x10.

    Pokud máš tedy na mysli úkol "Začni 1x produkovat 40 krmiva pro slepice – odměna: 25 XP, 50 listí"
  • Adelas (CZ1)Adelas (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 28.02.2016
    Prosím, jsem nováček, chtěla bych se zeptat jak mám použít humus na polích?  :)


    edit: úprava názvu vlákna, aby bylo dohledatelné i pro někoho jiného se stejným dotazem (black-.-angel)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Ahoj,
    klikni na zasazené pole, ukáže se ti kruhová nabídka a vpravo bude obrázek humusu. Když na něj najedeš myší, tak ti to i napíše Humus a pak stačí jenom kliknout a máš použitý humus na poli :).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Adelas (CZ1) napsal(a):
    Prosím, jsem nováček, chtěla bych se zeptat jak mám použít humus na polích?  :)
    Ahoj, když si klikneš na pole, otevře se ti kruhová nabídka - tam pak klikneš na použití humusu: 



    Humus vyrobíš v hromadě kompostu z listí, to posbíráš v sadech.
  • Adelas (CZ1)Adelas (CZ1) Komentářů: 3
    Aha děkuji moc, myslela jsem, že se používá ještě před zasazením  :(  :D
  • Morgan (SK1)Morgan (SK1) Komentářů: 4
    prosím o pomoc zobrala som urodu  jablká a  a višne a lístie sa mi neuložilo do kompostera. Takisto sa mi neprirátal hnoj. čo s tým
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Morgan (SK1) napsal(a):
    prosím o pomoc zobrala som urodu  jablká a  a višne a lístie sa mi neuložilo do kompostera. Takisto sa mi neprirátal hnoj. čo s tým
    Nepřičte se posbíraný hnůj a listí po aktualizaci stránky s hrou? Případně není to jen tak, že stále jen nemáš dostatek na zahájení výroby v kompostéru/silu?
  • Unuska (CZ1)Unuska (CZ1) Komentářů: 0
    Dobrý den, mám ve stodole uloženo plno honojiva a krmiva, ale hra mi neumožňuje je použít pro svou potřebu.. tedy pro své slepičky a pole
    A už asi dvě hodiny se pokouším najít, jak zadat příspěvek na fórum. Asi jsem blondýna, ale prostě jsem našla jen tuhle možnost= založit novou diskuzi
    díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Unuska (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, mám ve stodole uloženo plno honojiva a krmiva, ale hra mi neumožňuje je použít pro svou potřebu.. tedy pro své slepičky a pole
    A už asi dvě hodiny se pokouším najít, jak zadat příspěvek na fórum. Asi jsem blondýna, ale prostě jsem našla jen tuhle možnost= založit novou diskuzi
    díky
    Ahoj, moc tomu nerozumím. Na pole hnojivo nepotřebuješ. Máš správné druhy krmiv? Dostatek dolarů na zahájení výroby? Zkus svůj problém prosím popsat trochu lépe.
  • Fat Joe (CZ1)Fat Joe (CZ1) Komentářů: 12
    Ahoj.
    Začínám hrát a měl bych pár otázek.

    1) Mlýn a krmivo
    - Nemůžu vě mlýně vyrobit víc než 20 krmiva i přesto, že mám plodiny na 70 dávek krmiva.
    Situace: Zelí - 460 kusů. Mlýn chce na 10 dávek krmiva pro prasata 60 zelí.
    Ale když dám maximální množství, tak mi to ukáže 20 dávek - 460/120. A tlačítka Zvýšit množství a Max. množství zašednou.
    Mlýn na úrovni 1, Hlavní budova 2, Level 14, jestli to hraje nějakou roli.
    Stejná situace je i s kukuřicí na krmivo pro slepice, i přes velkou zásobu můžu vyrobit jen 20 dávek.
    Je 20 dávek/kusů krmiva nejvíc, co lze vyrobit? Nebo se to dá nějak navýšit, vylepšením mlýna?

    2) Pole
    - Doba růstu plodin na poli.
    Příklad: Kukuřice roste 5 minut, dá se ta doba nějak snížit, např. vylepšením pole, hlavní budovy?
    Jasně, u kukuřice to nevadí, ale problém je to např. u pšenice, která roste 6 hodin. Jsou tyhle doby růstu pevně daný nebo je způsob, jak tu dobu snížit?

    Díky.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Fat Joe (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    Začínám hrát a měl bych pár otázek.

    1) Mlýn a krmivo
    - Nemůžu vě mlýně vyrobit víc než 20 krmiva i přesto, že mám plodiny na 70 dávek krmiva.
    Situace: Zelí - 460 kusů. Mlýn chce na 10 dávek krmiva pro prasata 60 zelí.
    Ale když dám maximální množství, tak mi to ukáže 20 dávek - 460/120. A tlačítka Zvýšit množství a Max. množství zašednou.
    Mlýn na úrovni 1, Hlavní budova 2, Level 14, jestli to hraje nějakou roli.
    Stejná situace je i s kukuřicí na krmivo pro slepice, i přes velkou zásobu můžu vyrobit jen 20 dávek.
    Je 20 dávek/kusů krmiva nejvíc, co lze vyrobit? Nebo se to dá nějak navýšit, vylepšením mlýna?

    2) Pole
    - Doba růstu plodin na poli.
    Příklad: Kukuřice roste 5 minut, dá se ta doba nějak snížit, např. vylepšením pole, hlavní budovy?
    Jasně, u kukuřice to nevadí, ale problém je to např. u pšenice, která roste 6 hodin. Jsou tyhle doby růstu pevně daný nebo je způsob, jak tu dobu snížit?

    Díky.

    Ahoj, vítej ve hře i tady u nás na fóru :)

    1.) Počet dávek, který v mlýně můžeš vyrobit, se zvyšuje s úrovní mlýna. Kde zjistíš, jaké budou tvoje výrobní možnosti?

    Klikni přímo na mlýn a otevře se ti kruhová nabídka - v ní vyber modré íčko pro informace, pak uvidíš vše potřebné:



    Tam tedy zjistíš, že jakmile dosáhneš 17. úrovně, budeš moct mlýn vylepšit a najednou vyrábět až 60 jednotek krmiva (můžeš počet ještě zvýšit nakoupením příruček v knihovně za zlaté, ta se ti odemkne u hlavní farmy v 16. levelu).


    2.) Doba růstu se nijak nezmění, ať budeš mít jakoukoli úroveň pole, vždy bude stejná. S vyšší úrovní polí se zvyšuje výnos.

    Časem ale potkáš moc šikovnou budovu - zahradnictví. To je dostupné od 20. levelu a můžeš v něm vyrábět speciální semena. Takže např. delší kukuřici, ale právě třeba i kratší pšenici, kdy růst na poli potrvá jen půl hodiny (samozřejmě s jiným výnosem). Ale k tomu se dostaneš až časem a ve hře k tomu dostaneš sérii úkolů :)
  • Fat Joe (CZ1)Fat Joe (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 20.11.2017

    black-.-angel napsal(a):
    Fat Joe (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    Začínám hrát a měl bych pár otázek.

    1) Mlýn a krmivo
    - Nemůžu vě mlýně vyrobit víc než 20 krmiva i přesto, že mám plodiny na 70 dávek krmiva.
    Situace: Zelí - 460 kusů. Mlýn chce na 10 dávek krmiva pro prasata 60 zelí.
    Ale když dám maximální množství, tak mi to ukáže 20 dávek - 460/120. A tlačítka Zvýšit množství a Max. množství zašednou.
    Mlýn na úrovni 1, Hlavní budova 2, Level 14, jestli to hraje nějakou roli.
    Stejná situace je i s kukuřicí na krmivo pro slepice, i přes velkou zásobu můžu vyrobit jen 20 dávek.
    Je 20 dávek/kusů krmiva nejvíc, co lze vyrobit? Nebo se to dá nějak navýšit, vylepšením mlýna?

    2) Pole
    - Doba růstu plodin na poli.
    Příklad: Kukuřice roste 5 minut, dá se ta doba nějak snížit, např. vylepšením pole, hlavní budovy?
    Jasně, u kukuřice to nevadí, ale problém je to např. u pšenice, která roste 6 hodin. Jsou tyhle doby růstu pevně daný nebo je způsob, jak tu dobu snížit?

    Díky.

    Ahoj, vítej ve hře i tady u nás na fóru :)

    1.) Počet dávek, který v mlýně můžeš vyrobit, se zvyšuje s úrovní mlýna. Kde zjistíš, jaké budou tvoje výrobní možnosti?

    Klikni přímo na mlýn a otevře se ti kruhová nabídka - v ní vyber modré íčko pro informace, pak uvidíš vše potřebné:



    Tam tedy zjistíš, že jakmile dosáhneš 17. úrovně, budeš moct mlýn vylepšit a najednou vyrábět až 60 jednotek krmiva (můžeš počet ještě zvýšit nakoupením příruček v knihovně za zlaté, ta se ti odemkne u hlavní farmy v 16. levelu).


    2.) Doba růstu se nijak nezmění, ať budeš mít jakoukoli úroveň pole, vždy bude stejná. S vyšší úrovní polí se zvyšuje výnos.

    Časem ale potkáš moc šikovnou budovu - zahradnictví. To je dostupné od 20. levelu a můžeš v něm vyrábět speciální semena. Takže např. delší kukuřici, ale právě třeba i kratší pšenici, kdy růst na poli potrvá jen půl hodiny (samozřejmě s jiným výnosem). Ale k tomu se dostaneš až časem a ve hře k tomu dostaneš sérii úkolů :)

    Ahoj, speciální semena už jsem zahlédnul, pravda :). A s tím mlýnem mi to taky mohlo dojít :P.
    Děkuju moc za odpovědi a objasnění.
Sign In to comment.