MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze mimo téma

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
upraveno 27.11.2017 v Vše ostatní mimo téma
Milí hráči,

v tomto vlákně můžete diskutovat o čemkoli, co se vám zrovna honí hlavou. Chcete si povídat o něčem mimo Big Farm? Chcete se s ostatními podělit o zajímavý zážitek? Nebo snad dokonce máte dotaz ke hře, ale nevíte, do jakého vlákna ho zařadit? Pak jste tady správně a vaše příspěvky zde budou vždy vítány! :) Nezapomínejte však na slušné chování ;)

Přeji vám příjemné povídání a zábavu,

black-.-angel
Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1
«1320

Komentáře

• black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    50/490

Na to jsem zvědavá, viděla jsem ukázky a líbily :smiley: to by se asi líbilo i Andělíně :D
    Tak samozřejmě, už se těším :) Nema považuju za jeden z nejpovedenějších animáků :) A ukázky z Dory mě taky baví :)

black-.-angel @ cs 1
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) Komentářů: 27,769CZ1
    Jsem si to myslela, že tě to zaujme, vzpomínala jsi tu kdysi Dory :smiley: 
  • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    Protože je to nejvtipnější rybka pod sluncem pod hladinou :D 

black-.-angel @ cs 1
    Hlavně když mluvila tak divně,protáhle, už nevím proč to bylo :D
    Myslíš v Nemovi, jak se snažila dorozumět s velrybami? :D 

black-.-angel @ cs 1
    Jo, to bylo asi ono :D

Dobře, tak ne s velrybami, ale velrybou :D 

black-.-angel @ cs 1
    Šílená rybička :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,150CZ1
    Ahoj lidi. Chci poděkovat neznámému za talisman na jabkách a o něco dřív na kravách. Ano, jsem superslepejš ale prostě si toho všimnu až vyskočí karma  :# Tak děkuji moc :lol::blush:
    pexi @ cs 1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj lidi. Chci poděkovat neznámému za talisman na jabkách a o něco dřív na kravách. Ano, jsem superslepejš ale prostě si toho všimnu až vyskočí karma  :# Tak děkuji moc :lol::blush:
    Ta jablíčka byla poděkováním  za třešně pár dní zpět ;) Jen jsem zatím neměla moc kdy splatit "dluh" :D

black-.-angel @ cs 1
    black-.-angel napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ta jablíčka byla poděkováním  za třešně pár dní zpět ;) Jen jsem zatím neměla moc kdy splatit "dluh" :D
    To vůbec nevadí, to není žádný dluh ke splácení. Dárek je od toho aby se přijal a ne splácel. A nemůžu tady dát smajla, pořád mi naskakuje jen jeden, který nechci (((. Děkuji moc, hodil se. Jsem ráda ))
    pexi @ cs 1
    Jo, s těmi smajlíky mi to taky dělá v nějakém prohlížeči, tuším IE. Já jako doufala, že budeš třeba u jablek v události, ale jeden nikdy neví :D

black-.-angel @ cs 1
    black-.-angel napsal(a):
    Jo, s těmi smajlíky mi to taky dělá v nějakém prohlížeči, tuším IE. Já jako doufala, že budeš třeba u jablek v události, ale jeden nikdy neví :D
    Jojo u jablek jsem a asi u nich i skončím nebo je i udělám ale dál nic)))). Není moc čas. Tak příště to zvládnu )))))
    pexi @ cs 1
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) Komentářů: 9,415CZ1
    Kravín jsem ti Pexi vylepšil já, za to, že úspěšně "přežíváš" moje zapojení v hrách.  :lol:
    Kravín jsem ti Pexi vylepšil já, za to, že úspěšně "přežíváš" moje zapojení v hrách.  :lol:
    Díky Stenly :blush::lol:
    pexi @ cs 1
    Předevčírem, předpředevčírem, tak nějak, mi vyskočil z pole bod karmy, takže, kdo to má na svědomí, tak moc moooooc děkuju ;) (ano, jsem slepejš :smiley:)
    pexi (CZ1) napsal(a):
    36/490
    joo, Benelux na 7 dní(Lucemburk, Burusel,Bruggy,Amsterdam....) V Amsterdamu bydlela jeden čas kámoška a je tam hospoda u Vychýleného obratle a mají tam pivo delirium tremens ve flaškách s růžovým slonem :innocent::lol:
    Dám adresu. Co za to? :D

black-.-angel @ cs 1
    black-.-angel napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    36/490
    joo, Benelux na 7 dní(Lucemburk, Burusel,Bruggy,Amsterdam....) V Amsterdamu bydlela jeden čas kámoška a je tam hospoda u Vychýleného obratle a mají tam pivo delirium tremens ve flaškách s růžovým slonem :innocent::lol:
    Dám adresu. Co za to? :D
    Fotku flašky s růžovým slonem :tongue::lol:
    pexi @ cs 1
    http://deliriumcafeamsterdam.nl/

Samozřejmě to nemusí být přesně ono :D Radši přivez celou láhev, fotky se nenapiju :D

black-.-angel @ cs 1
    black-.-angel napsal(a):
    http://deliriumcafeamsterdam.nl/

Samozřejmě to nemusí být přesně ono :D Radši přivez celou láhev, fotky se nenapiju :D
    No to mě napadlo, jenže lahev nepůjde procpat přes dráty.
    pexi @ cs 1
    .. tak jedině po kapkách? :D

black-.-angel @ cs 1
    Kapka po kapce, až do úplného zkapání počítače :D
    Bez něj se stejně žije líp ;)

black-.-angel @ cs 1
  • nikolkam (CZ1)nikolkam (CZ1) Komentářů: 4
    black-.-angel napsal(a):

Dobře, tak ne s velrybami, ale velrybou :D 
    Hah
    nikolkam @ cs 1
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) Komentářů: 282CZ1
    Zdravím všechny... :) Po delší odmlce jsem zase koukla na farmu, tak Vás jdu všechny hned i pozdravit.. :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím všechny... :) Po delší odmlce jsem zase koukla na farmu, tak Vás jdu všechny hned i pozdravit.. :)
    Ahooooj :)
    Vítáme tě zpět!

• Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) Komentářů: 282CZ1
    Jn hned jsem koukala co všechno se změnilo aktualizacemi... :D Jsem náhodou ukončila soutěž dřív a pak si nadávala.. :) příjemně mě překvapilo, když na mě vyskočilo okno, že jsem dokončila soutěž po uplynutí času.. :) Jsem šla hned pročíst ofika ať mě nečekají další šoky.. :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Jn hned jsem koukala co všechno se změnilo aktualizacemi... :D Jsem náhodou ukončila soutěž dřív a pak si nadávala.. :) příjemně mě překvapilo, když na mě vyskočilo okno, že jsem dokončila soutěž po uplynutí času.. :) Jsem šla hned pročíst ofika ať mě nečekají další šoky.. :)
    Nových věcí je ve hře tentokrát trochu víc, obzvláště se líbí nové víkendové slavnosti. 
    Kdybys měla jakékoli otázky, tak neváhej a ptej se :)
    Tady to poslední dobou neuvěřitelně žije, všimli jste si? :D 

black-.-angel @ cs 1
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) Komentářů: 670CZ1
    Uááááá, kdo mě to budí??????  :D
    Kajula5 @ cs 1, bývalý vrchní despota spolku Samotáři
Sign In to comment.