Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Podnet - odmietnutie susedov

Chcem zacat diskusiu o moznosti odmietnut dotieravých susedov ktori prichadzaju "zobrat" ci uz plodiny z farmy alebo krmivo - stve ma totiz, ze tam niekedy trcia v rade aj traja susedia a viem, ze im krmivo nechcem predat a mam problem ked pridu dalsi s poziadavkou na plodiny a tym by som chcel predat.
Ale k meritu - podporte moj navrh alebo ma nepodporte, no stalo sa mi uz nie raz, ze som v rychlosti odklikol krmivo pre prasata alebo kacky a nebol som z toho najstastnejsi.

Komentáře

  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    upraveno 12.05.2016
     :) 
    Post edited by micekace (SK1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, takovýto nápad zde již padl hned ze začátku, jistě by změnu uvítalo více hráčů. Nicméně při neobsloužení sousedé zase po hodině odejdou a pak se mohou vystřídat s jinými ;)
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Mně by se líbilo, kdybych viděl, jak dlouho tam už čekaj, resp. jestli při jejich obsloužení ještě dostanu 20 nebo míň procent navrch... Protože jinak je obsluhovat nemá cenu (to můžu ty věco prodat kdykoliv sám).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Corco (CZ1) napsal(a):
    Mně by se líbilo, kdybych viděl, jak dlouho tam už čekaj, resp. jestli při jejich obsloužení ještě dostanu 20 nebo míň procent navrch... Protože jinak je obsluhovat nemá cenu (to můžu ty věco prodat kdykoliv sám).
    Předáno ke zvážení, nicméně se obávám, že ani tohoto se nedočkáme. Taky si kolikrát ale říkám, jak dlouho tam asi může čekat a jaký může být bonus.. Vůbec systém sousedů je takový.. ehm.. zajímavý :D
Sign In to comment.