Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Lestrova skrýš / 26.04.2016"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o: 
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/123948/aktualizace-lestrova-skrys-26-04-2016


S přáním hezkého dne
Foxes

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vidím, že ze zítřejší aktualizace jsou všichni tak paf, že nenacházejí slov :)

    Já tedy nějaká nešla. Vzhledem k tomu, jak byly ceny budov nastavené u laboratoře a akademie, osobně neočekávám moc velký rozdíl zde. Pak prostě zůstává otázkou, komu by se vyplatilo investovat do skrýše, když velmi pravděpodobně samotný nákup produktů do kontraktu by mohl být ve výsledku levnější (jasně, Lester by snad jedině mohl pomoct u výrobků, které nelze koupit). Třeba se pletu a bude to něco super výhodného, ale v novinkách začínám být dost skeptik, nějaká zajímavá novinka dlouho nepřišla. 

    Akademie? :-1: 
    Laboratoř? :-1: 
    Změna vylepšování budov s dalším klikáním navíc? :-1: 
    Nové soutěže pro spolky? :neutral: 
    Nové plodiny? :-1: 
    .... věci, které se mě vůbec netýkají, vynechám..
    Čínský nový rok? :+1: 

    Takže hurá, jednou za čtvrt roku se taky něco povede, škoda, že to není častěji :D 
  • michaela06 (CZ1)michaela06 (CZ1) Komentářů: 1
    a v kolik  hodin bude ta aktualizace
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Mně se nejde připojit na server, takže tipuju, že zrovna aktualizují...
  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    tak ted mám dotaz dokud ho nevylepším na uroven 10 tak nebude fungovat? :/
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    anna1906 (CZ1) napsal(a):
    tak ted mám dotaz dokud ho nevylepším na uroven 10 tak nebude fungovat? :/
    Funguje od první úrovně vylepšení.V každém kontraktu si pak můžeš vybrat,který produkt chceš doplnit.
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    2. úroveň 500.000,--
    3. úroveň 2,500.000,--
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    takže ceny za jednotlivé úrovně rostou podle očekávání strmě....

    pár miliónů tam možná nasypu, abych viděl, jak to funguje... tohle aspoň nezabírá místo na farmě
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    4.úroveň 15 000 000
    Funguje to,jak má.Procenta se přičítají,ale asi se to moc nevyplatí.Jen prvních pár úrovní.
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    Je to nesmysl ... nevyplatí se už ani ta 4. úroveň .. tipuju návratnost cca 3-5 let ??
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    Je to nesmysl ... nevyplatí se už ani ta 4. úroveň .. tipuju návratnost cca 3-5 let ??
    Máš pravdu.Já udělám jen 3.úrovně a končím :smiley: 
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 26.04.2016
    Takže jak to vypadá, opět hora porodila myš.
    :/
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Mám hodně kontraktů s jablkama. Když dám půl mega, budu mít druhou úroveň. Investice se mi vrátí za 23 odeslaných kontraktů.

    Skok ze druhé na třetí úroveň navyšuje
    - investici 6x
    - výnos 1.5x 

    Od jistýho momentu se dá říct, že bude asi výhodnější nakoupit ty plodiny místo budovat tenhle úkryt.

    Já asi zůstanu na úrovni 2. Aspoň zatím.
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    Corco (CZ1) napsal(a):
    Mám hodně kontraktů s jablkama. Když dám půl mega, budu mít druhou úroveň. Investice se mi vrátí za 23 odeslaných kontraktů.

    Skok ze druhé na třetí úroveň navyšuje
    - investici 6x
    - výnos 1.5x 

    Od jistýho momentu se dá říct, že bude asi výhodnější nakoupit ty plodiny místo budovat tenhle úkryt.

    Já asi zůstanu na úrovni 2. Aspoň zatím.
    Jj taky jsem to počítala s jabkama. A taky zatím zůstávám u úrovně 2. Jsem zvědavá, jestli to nějak přehodnotí. 
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    upraveno 27.04.2016
    7. uroven : 43 milionov dolarov (11 500 zlata)

    Ja som zatial nadsena, prepocty som nerobila a asi ani nebudem, pretoze sa mi to nechce...trh vyuzivam na maximum a ako jedna z vyhod tejto novinky mi  pride, ze ide aj o pomoc pri ukonceni kontraktov, ktore stoja na jednom zdlhavom produkte...co sa mi stava casto..cize skor dokoncim, skor zacnem dalsi a viem predat cez trh viac vyrobkov, to je predat ich so ziskom :)
    Post edited by LenkaBodka (SK1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.04.2016
    Já postavila první úroveň, abych neměla díru v zemi, jinak na to dlabu :D Dle očekávání se to opravdu nevyplatí. Děkujeme za další zbytečnost ve hře :D Co takhle už vymyslet něco, co hru někam posune?

    edit: Omg, což takhle si po sobě aspoň jednou přečíst text? Byla by to příjemná změna, úplně pokaždé je tam nějaká hrubka nebo překlep.

  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    Mne sa to veľmi páči aj sa to oplatí ked trh aj farma dobre vybudovaná. Dala som to ma 3 úroveň a len na jablkach to mám onedlho naspäť. Ceny sú vysoké ale postupne sa to dá budovať lebo investované sa vráti. Dávam palec hore. :-)

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Stejně jako u ostatních staveb tohoto typu z poslední doby (akademie a laboratoř) by mě docela zajímala cena za nejvyšší úroveň. :lol:
    ...nicméně spolu s akademií ty první dvě úrovně (u tohoto možná tři) stojej aspoń za postavení. :) takže úplně zbytečný to zase není.Ale těch max. úrovní asi moc lidí mít nebude. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Stejně jako u ostatních staveb tohoto typu z poslední doby (akademie a laboratoř) by mě docela zajímala cena za nejvyšší úroveň. :lol:
    ...nicméně spolu s akademií ty první dvě úrovně (u tohoto možná tři) stojej aspoń za postavení. :) takže úplně zbytečný to zase není.Ale těch max. úrovní asi moc lidí mít nebude. :D
    Ale aspoň je to argument pro ty, co čas od času zapláčou, že nemají za co utrácet.

    "Nemám, do čeho sypat peníze, nudím se!"
    "Akademii máš teprve ve čtvrtině, stav dál!"
    "Vždyť je to k ničemu!"
    "Nevadí, utrácej!"

    :D

  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    mně je skoro líto, že je skrýš tak drahá, vzhledem k tomu, že se mění vzhled, klidně bych ji vylepšila na nějakou vyšší úroveň, ale cena za 4. úroveň mi pomohla pochopit, že dál se nepohrnu :lol: 
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Pokud vysoké lvl za den vydělají několik milionů a sklady mají plné, kde mají peníze utrácet? Mají teď tři možnosti. A řekla bych, že právě pro ně jsou tyto aktualizace. Ale i pro mě je to zpestření.
    Laboratoř mám na hlavní farmě a dělám si krmiva. Takže mám třetí úroveň. Školu mám na dvojce a dneska jsem si dala na dvojku i tajnou skrýš. Určitě je fajn, sklízet i jiné plodiny a dělat si lepší krmiva. Dřív mi mlýn i stál, teď zatím jede neustále. Jelikož nejsem na farmě dlouho, zatím se nenudím, protože neustále doplňuji zásoby :-) A prodávám na tržišti :-) Vím, že pokud bych na farmě trávila více času každý den, asi bych se taky třeba i nudila, nebo nehodnotila tyto aktualizace, tak jak hodnotím. A opět se budu opakovat :-) Oproti začátkům je to fajn změna. Řekla bych, že tu byly mnohem horší aktualizace :-) Po nich i hodně farmářů odešlo ze hry. Následující aktualizace si odnese další smršť negativních reakcí, zase se budou probírat zlatkující farmáři. Následující aktualizaci nevyužiji. Určitě né hned po spuštění. Možná časem. V knihovně jsem nebyla ani nepamatuji :-)

  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    Zatímco akademie je celkem na nic, tajná skrýš patří bezpochyby k povedeným aktualizacím. Přes organický trh se prodávají suroviny s bonusem jak dolarů, tak s prémiemi. Je to jednoznačně výhodnější prodávat přes trh, vzlášť pro vyšší úrovně, které mohou na dolary chvíli počkat, než splní daný úkol. Snížení surovin pro splnění úkolu na trhu je fajn a je i velmi výrazné, může klesnout u vybrané komodity až o 80% a to u každého kontraktu zvlášť, což bude velmi poznat. Cena za jednotlivé úrovně nehraje roli, alespoň je na co šetřit, a že to bude chvilku trvat, než se dosáhne nejvyšší urovně je jedině dobře. Tudíž aktualizace Tajná skrýš je jednoznačně povedená a má velké plus.
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 27.04.2016
    Mám dotaz. V oficiálním oznámení je napsáno, že jeden produkt v kontraktu jde do odeslání měnit. Mne to však nefunguje. Označil se mi jeden produkt a nejde změnit. Je to chyba v oficiálním oznámení nebo ve hře?
    Děkuji za odpoveď

    Tak jsem omlouvám, přepínání mezi jednotlivými produkty funguje. Měla jsem v kontraktu poslední produkt a označila jsem ho a tím pádem nejde zrušit, protože není kam přepnout.

    Edit: Ahoj, příště prosím využij úpravu příspěvku :). Je to pak nepřehledné.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    AnnaElla (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz. V oficiálním oznámení je napsáno, že jeden produkt v kontraktu jde do odeslání měnit. Mne to však nefunguje. Označil se mi jeden produkt a nejde změnit. Je to chyba v oficiálním oznámení nebo ve hře?
    Děkuji za odpoveď

    Tak jsem omlouvám, přepínání mezi jednotlivými produkty funguje. Měla jsem v kontraktu poslední produkt a označila jsem ho a tím pádem nejde zrušit, protože není kam přepnout.

    Edit: Ahoj, příště prosím využij úpravu příspěvku :). Je to pak nepřehledné.
    To jsem ráda, že se to vyřešilo :)
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    Pokud vysoké lvl za den vydělají několik milionů a sklady mají plné, kde mají peníze utrácet? Mají teď tři možnosti. A řekla bych, že právě pro ně jsou tyto aktualizace. Ale i pro mě je to zpestření.
    Laboratoř mám na hlavní farmě a dělám si krmiva. Takže mám třetí úroveň. Školu mám na dvojce a dneska jsem si dala na dvojku i tajnou skrýš. Určitě je fajn, sklízet i jiné plodiny a dělat si lepší krmiva. Dřív mi mlýn i stál, teď zatím jede neustále. Jelikož nejsem na farmě dlouho, zatím se nenudím, protože neustále doplňuji zásoby :-) A prodávám na tržišti :-) Vím, že pokud bych na farmě trávila více času každý den, asi bych se taky třeba i nudila, nebo nehodnotila tyto aktualizace, tak jak hodnotím. A opět se budu opakovat :-) Oproti začátkům je to fajn změna. Řekla bych, že tu byly mnohem horší aktualizace :-) Po nich i hodně farmářů odešlo ze hry. Následující aktualizace si odnese další smršť negativních reakcí, zase se budou probírat zlatkující farmáři. Následující aktualizaci nevyužiji. Určitě né hned po spuštění. Možná časem. V knihovně jsem nebyla ani nepamatuji :-)

    Trefa. Opravdu se jedná spíše o prvky, které zaujmou hráče na vysokých úrovních spíše.
  • mumo03 (CZ1)mumo03 (CZ1) Komentářů: 3
    No teda očekávalajsem od toho víc. Hodně drahé vylepšování a ta pomoc skoro nic. :/
Sign In to comment.