Domů Podněty, pochvala a kritika

PRAVIDLA: Podávání návrhů

Máte-li nápad, jak hru obohatit o nový prvek, či nějaký stávající změnit, můžete využít návrhů. Po předložení návrhu o něm bude hlasovat komunita a v případě kladných výsledků bude návrh předán dále GGS, kde se rozhodne o jeho ne/zavedení do hry. Je však třeba dodržet několik pravidel:

Kdo smí návrh předložit? Jaké musí splňovat podmínky?
  • Registrace alespoň 1 měsíc.
  • Aktivita na fóru v diskuzích (alespoň 100 příspěvků).
  • Aktivita ve hře (alespoň level 30).
  • Jeden uživatel smí přidat pouze jeden návrh za týden.
  • Nejdříve si hráč pomocí vyhledávání zkontroluje, zda už podobný návrh předložen nebyl, pokud ne, smí návrh podat.

Co musí návrh obsahovat?
  • Název vlákna musí jako první obsahovat slovo NÁVRH, ať je zřejmě, že právě tam probíhá hlasování.
  • Propracované představení návrhu v prvním příspěvku – pozor, tento příspěvek nesmí být po vložení hlasování upravován, jinak je hlasování neplatné a návrh nebude předán!
  • 1. příspěvek musí rovněž obsahovat jasně položenou otázku, která odpovídá obsahu návrhu (např. chcete do hry zavést noční oblohu?), a alespoň 3 možnosti odpovědí (např. ano, ne, je mi to jedno).
  • 2. příspěvek bude určen hlasování pro první možnou odpověď (např. ano).
  • 3. příspěvek bude určen hlasování pro druhou možnou odpověď (např. ne).
  • 4. příspěvek bude určen hlasování pro třetí možnou odpověď (např. je mi to jedno) a dále.
  • Hlasující své hlasy vyjádří u 2., 3., nebo 4. příspěvku (či dalších možností) pomocí tlačítka „To se mi líbí“.
  • U návrhu je možné diskutovat, vítané jsou zejména konstruktivní připomínky k vylepšení návrhu.

Kdy bude návrh předán?

• Návrh bude moderátorem uzamčen 1 měsíc po jeho předložení.
  • Návrh podpořilo alespoň 60 % hlasujících.
  • Hlasování se zúčastnilo alespoň 15 hlasujících.
  • V ostatních případech předání návrhu posoudí moderátor či Community Manager.
  • Vyjádření GGS k návrhu o jeho případném zavedení můžete sledovat ve vlákně Předané návrhy od hráčů (od únor 2015).

Všem předkladatelům návrhů i hlasujícím a diskutujícím děkujeme za zájem o vylepšení hry!

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.