Domů Oficiální oznámení
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace / Informace o novém Turnaji spolků II/ 31.03.2016

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
upraveno 30.03.2016 v Oficiální oznámení

Milí hráči,

pokračování vysvětlení nového turnaje spolků je tu. Soutěže pro spolky farmářů II - Bonusy, odměny, stromy

Bonusy

V novém obchodu s bonusy můžete zakoupit bonusy k reputačním bodům pro vás i pro váš celý spolek. Bonus vám přidá jisté procento k reputaci.

K dispozici budou 4 bonusy: 
- 1 osobní bonus (zlato) - "Reputace je cesta k úspěchu"
- 1 osobní bonus (dolar) - "Pro tu nejlepší pověst"
- 1 osobní bonus (zlato) - "Reputace znamená vše"
- 1 osobní bonus (dolar) - "Jak si udržet reputaci"

Zlatý a dolarový bonus fungují na stejném principu a můžete je mít oba aktivované ve stejný čas. Nelze však mít aktivované 2 bonusy stejného typu (tzn 2 dolarové nebo 2 zlaté) ve stejnou dobu.

U každého bonusu budete mít možnost nastavit velikost efektu. To znamená, že si budete moci zvolit kolik % navíc budete chtít, aby vám bonus přidal. Čím vyšší % nastavíte, tím samozřejmě bude cena vyšší. Ve chvíli, kdy jste s nastaveným bonusem spokojeni a koupíte ho, bude aktivován na dobu 1 hodiny.Zatímco bude bonus aktivní, budete mít možnost prodloužit jeho čas o 1 nebo 10 hodin. Mějte na paměti, že pokud bonus budete chtít změnit, bude nutné počkat, až se stávající bonus ukončí. Stále však budete mít možnost právě probíhající bonus zadarmo odstranit.
 
  • Spolkové bonusy bude mít možnost koupit jen vedoucí a zástupce spolku.
  • Všichni hráči si budou moci zakoupit osobní bonus nebo prodloužení času pro osobní bonus.
  • Můžete si zakoupit bonusy nebo prodloužení pouze v případě, že nebudou přesahovat čas ukončení události.


Odměny

Samozřejmě takto velké změny si zaslouží i větší odměny! Spolu s grafickými změnami spolkového stromu budou do hry přidány nové dekorace.

  Nový spolkový strom

Nový spolkový strom bude dostupný pouze ve zlaté lize. Změny nastanou v jeho vzhledu, ale funkce a mechanika zůstane stejná. Jedná se o exkluzivní odměnu, s kterou se budete moci chlubit všem návštěvníkům vaší farmy.

Tato nová verze stromu vám také přidá pěkný bonus k padání předmětů za zalévání stromu a bude na vaší farmě do další spolkové soutěže.  


  Obecné odměny

Pro všechny ligy jsou připravené zbrusu nové odměny! Mimo nový spolkový strom, novou dekoraci 2x2 ve kvalitě 8 budete mít také možnost vyhrát semena slunečnice, bonusy k podkovám, žetony pro kolo štěstí a mnoho dalších. 

Navíc budeme opět odměňovat aktivitu: 50 cen pro každou ligu. Snad tentokrát nevyberete všechny v prvních dvou dnech :) . Možné odměny budou například licence na zlato. Kolo štěstí Soutěže pro spolky

Monty se chopí jakékoli příležitosti, které může! Navštivte Montyho nové kolo štěstí, v kterém budete moci vyhrát několik skvělých odměn jako - osivo, reputační bonusy a krmivo, které vám může během soutěží pomoci. V jackpotu také naleznete další ceny reputace, sbírkové předměty pro vaše projekty a jiné!

Toto kolo se objeví v průběhu události náhodně, takže si ho nezapomeňte hlídat.

Úprava soutěží

Soutěže by nyní měly být férovější. Zisk reputačních bodů by měl nyní být vyrovnaný a stabilní, nebude tudíž již možné soutěžemi "proplouvat".
Tento proces stále probíhá a bude zapotřebí několik vylepšení, než bude vše perfektně fungovat. :)
  • Produkty budou nyní obecně dávat méně reputačních bodů.
  • Pole nyní budou dávat více reputačních bodů.Opravy chyb a jiné změny
  • Události Tajemná Asie a To není z tohoto světa (UFO) byly přizpůsobeny novým krmivům.
  • a jiné menší opravy...

Ptát se na podrobnosti můžete v TÉTO diskuzi.

S pozdravem 
váš tým Big Farm
Post edited by Foxes on

Komentáře

Sign In to comment.