Domů Czech Představení spolků farmářů SK server

cicafarma (sk)

2»

Komentáře

  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Milí spoločenskí hráči,máme volné miesto pre aktívneho dospelého hráča,kto uprednostňuje spoločenské súťaže a spoločenské úlohy..môže byť aj začiatočník... 
  • dadren (SK1)dadren (SK1) SK1 Komentářů: 22
    Ahoj cicamica71  pokusam sa ti napisat na nasej farme no nepustilo ma to chcem sa spýtat prečo si ma vyhodila z farmy ja som ti dala vediet ze mám problém z elektrikou že ma vypli nemali sme zaplatené vyučtovanie a inde sa mi prihlásit nedalo. Písala som ti vtedy nahodou z kaviarni kde bola wifina ale ja nechodim do kaviarni kazdý den aby som mohla bit na farme neurobila som to umyselne ze by som na farme nechcela bit alebo co keby že mám elektriku som tu každý den to sa može stat každému že ma nejaký závažný problém a nemože sa sem dostat to by si mala akceptovat. A myslím si že som dost davala do spoločenstva aj zlatiek aj som sa zucastnovala majstrovstiev a iných sútaží. Bola by som rada keby si ma prijala naspet elektrika mi uz funguje tak sa nemusite bat ze budete robit na mna a ja si budem uživat darcekov ktoré dostavame pri majstrovstvach a iných sútaziach. Mrzí ma to že ked som aj napisala ze budem neprítomná ste ma vyhodili. Dakujem dadren
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    dadren (SK1) napsal(a):
    Ahoj cicamica71  pokusam sa ti napisat na nasej farme no nepustilo ma to chcem sa spýtat prečo si ma vyhodila z farmy ja som ti dala vediet ze mám problém z elektrikou že ma vypli nemali sme zaplatené vyučtovanie a inde sa mi prihlásit nedalo. Písala som ti vtedy nahodou z kaviarni kde bola wifina ale ja nechodim do kaviarni kazdý den aby som mohla bit na farme neurobila som to umyselne ze by som na farme nechcela bit alebo co keby že mám elektriku som tu každý den to sa može stat každému že ma nejaký závažný problém a nemože sa sem dostat to by si mala akceptovat. A myslím si že som dost davala do spoločenstva aj zlatiek aj som sa zucastnovala majstrovstiev a iných sútaží. Bola by som rada keby si ma prijala naspet elektrika mi uz funguje tak sa nemusite bat ze budete robit na mna a ja si budem uživat darcekov ktoré dostavame pri majstrovstvach a iných sútaziach. Mrzí ma to že ked som aj napisala ze budem neprítomná ste ma vyhodili. Dakujem dadren
    Ahoj ,však som ti napísala správu,že ak sa vrátiš,miesto máš zabezpečené..to sa nezmenilo,len pošli žiadosť..
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Milí farmári,máme hotový výskum prijímanie,tak čakáme 2 aktívnych dospelých hráčov..Náš spolok je úspešný..v ms hráme v zlatej lige,zaručené 6. miesto, uťp spolková-zaručené 6. miesto, dedinská liga,taktiež 6. miesto...Ak si hravý dospelák,prídi si k nám zaklikať.
    Všetci svorne bojujeme,poradíme,pomôžeme.
    Sme tu ako rodina a keď príde hodina,výzvu dáme,súťaž tiež,tak príď,nech nám pomôžeš :)
    Mamičky,babičky,oteckovia a dedkovia..naša veľká rodinka.Spája nás súdržnosť a spolupráca...
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Milí farmári! Ponúkame na dlhodobé užívanie 3 miesta pre skvelých hráčov v našom spolku,ktorých baví hra aj výhra.
    Naša ponuka:- týždenné výnosy z dedinskej ligy vyše 500 00
                          - podpora začiatočníkov
                          - návrhy,rady,triky a tipy pre rýchli rast farmy
                          - fantastická tímová práca
                          - ms v zlatej lige,garantované 5.-7. miesto
                          - uťp spoločenská 5-7. miesto
                          - cenné výhry, darčeky
    očakávame:- spoluprácu, lojalitu a chuť zabávať sa s nami.
    Pri záujme píšte sem,alebo priamo do našej cicafarmy hociktorému zástupcovi alebo mne.
    Prajem príjemnú hru,veľa zábavy a pridajte sa!:)))
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Milí farmári! Ponúkame na dlhodobé užívanie 3 miesta pre skvelých hráčov v našom spolku,ktorých baví hra aj výhra.
    Naša ponuka:- týždenné výnosy z dedinskej ligy vyše 500 00
                          - podpora začiatočníkov
                          - návrhy,rady,triky a tipy pre rýchli rast farmy
                          - fantastická tímová práca
                          - ms v zlatej lige,garantované 5.-7. miesto
                          - uťp spoločenská 5-7. miesto
                          - cenné výhry, darčeky
    očakávame:- spoluprácu, lojalitu a chuť zabávať sa s nami.
    Pri záujme píšte sem,alebo priamo do našej cicafarmy hociktorému zástupcovi alebo mne.
    Prajem príjemnú hru,veľa zábavy a pridajte sa!:)))
    momentálne ostalo 1 volné miesto,ale čoskoro výskum hotový,tak sa hláste,budeme sa tešiť
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Ahojte hľadáme šikovných začiatočníkov do nášho spolku,ktorí sa chcú napredovať a spolupracovať s nami. Píšte sem,alebo priamo do spolku hociktorému hráčovi..vítaní sú dospelí hráči od levelu 25.
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Vítame Ťa v Cicafarme,ak si pripravený riadne .Všetci sme tu jedna banda a býva aj veľká sranda.Podmienkou je aktivita,lebo súťaž si to pýta.Nič sa neboj,poradíme a víťazstvo zaistíme !
    Ak máš záujem,pridaj sa:) Ne velkosti tvojej farmy nezáleží,čakáme aj začiatočníkov:)
  • NarajanGamer (SK1)NarajanGamer (SK1) SK1 Komentářů: 1
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahoj, naše spoločenstvo existuje mesiac, a za ten čas sme dosiahli krásne výsledky.  Si vítaná /ý/ ak chceš sa zabávať, relaxovať a hlavne robiť na zlepšení našej dedinky a od samého začiatku užívať si dobrodružstvo. Pridaj sa k nám, tešíme sa na teba.
    Hladáme aktívnych a komunikatívnych hráčov
    príspevky na spol. účet momentálne dobrovolné
    výskumy povinné
    Dlhšiu neprítomnosť ako 48h treba nahlásiť vopred
    Šancu dáme aj nováčikom...


    edit: doplnění náležitostí vlákna dle pravidel (black-.-angel)
    No si pysna veduca narajangamer si vyhodila   ked mal nahrate  cez milion,mas hru podporovat a nie bit pysna,ked niekto povie kleali ze narajangamer  bud ticho lebo si tu iba kratko,iny maju bit ticho  asloboda slova? chat  a ma bit hrac ticho?predstavujte spolok le nerobte s toho denne dramy  koho lahucko vyhodite  ye sa ozval na chate!    fuj!

  • Karel Havelka (CZ1)Karel Havelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    hmm zní to pěkně
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahoj, naše spoločenstvo existuje mesiac, a za ten čas sme dosiahli krásne výsledky.  Si vítaná /ý/ ak chceš sa zabávať, relaxovať a hlavne robiť na zlepšení našej dedinky a od samého začiatku užívať si dobrodružstvo. Pridaj sa k nám, tešíme sa na teba.
    Hladáme aktívnych a komunikatívnych hráčov
    príspevky na spol. účet momentálne dobrovolné
    výskumy povinné
    Dlhšiu neprítomnosť ako 48h treba nahlásiť vopred
    Šancu dáme aj nováčikom...


    edit: doplnění náležitostí vlákna dle pravidel (black-.-angel)
    No si pysna veduca narajangamer si vyhodila   ked mal nahrate  cez milion,mas hru podporovat a nie bit pysna,ked niekto povie kleali ze narajangamer  bud ticho lebo si tu iba kratko,iny maju bit ticho  asloboda slova? chat  a ma bit hrac ticho?predstavujte spolok le nerobte s toho denne dramy  koho lahucko vyhodite  ye sa ozval na chate!    fuj!

    Milí Narajangamer..netreba ťa predstaviť..aj v iných spoločnostiach ťa poznajú dobre..je mi ľúto,že sa nezaoberáš s hrou..bol si u nás viackrát,vždy si len zlo znášal so sebou..šancu si mal, ale ak niekto nehrá férovo, nemá čo hladať v žiadnom spolku:))
  • Karel Havelka (CZ1)Karel Havelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahoj, naše spoločenstvo existuje mesiac, a za ten čas sme dosiahli krásne výsledky.  Si vítaná /ý/ ak chceš sa zabávať, relaxovať a hlavne robiť na zlepšení našej dedinky a od samého začiatku užívať si dobrodružstvo. Pridaj sa k nám, tešíme sa na teba.
    Hladáme aktívnych a komunikatívnych hráčov
    príspevky na spol. účet momentálne dobrovolné
    výskumy povinné
    Dlhšiu neprítomnosť ako 48h treba nahlásiť vopred
    Šancu dáme aj nováčikom...


    edit: doplnění náležitostí vlákna dle pravidel (black-.-angel)
    No si pysna veduca narajangamer si vyhodila   ked mal nahrate  cez milion,mas hru podporovat a nie bit pysna,ked niekto povie kleali ze narajangamer  bud ticho lebo si tu iba kratko,iny maju bit ticho  asloboda slova? chat  a ma bit hrac ticho?predstavujte spolok le nerobte s toho denne dramy  koho lahucko vyhodite  ye sa ozval na chate!    fuj!

    Milí Narajangamer..netreba ťa predstaviť..aj v iných spoločnostiach ťa poznajú dobre..je mi ľúto,že sa nezaoberáš s hrou..bol si u nás viackrát,vždy si len zlo znášal so sebou..šancu si mal, ale ak niekto nehrá férovo, nemá čo hladať v žiadnom spolku:))

    rád dělám nepříjemnosti  těm které nesnáším
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Jejda,tento člověk je nejen na CZ ale i na SK a jen škodí a plno farem jak tu tak tam.Otráví hru plno hráčům.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Jejda,tento člověk je nejen na CZ ale i na SK a jen škodí a plno farem jak tu tak tam.Otráví hru plno hráčům.
    Tak si z něj dělejte prču. Je to prostě někdo, kdo si tady musí dokazovat něco, co se mu v reálném životě nepovedlo. Třeba fakt chtěl být policajt.
    Ve spolku pravidelně upozorňuji na to, aby nikomu nesvěřovali heslo a tento pošuk už u nás několikrát byl. Chvilku jsme si z něj dělali srandu a pak dostal kopačky. Ale musí se nechat, že je vytrvalý - vrací se, jak dobří holubi  :D  :D  :D
Sign In to comment.