Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Útok kobylek / 23.02.2016"

157»

Komentáře

  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Sleduji chování tohle skokana celý ten půl rok, co tu straší. Evidenetně je to o tom, že pokud máte schopnost se nějak vyhnout reálnému nákupu zlatek tak NEPŔiJDE. V praxi? Máte v krabici zlaté tikety? Nepřijde. Máte sazenice zlatých květin? Nepřijde. Jste na suchu, výhled na zisk zlata ve hře v nedohlednu? Pak máte šanci, že ho uvidíte....
    Předeslíám, že je to neověřeno - krom těch stavů, kdy jsem ho zahlédl já nebo moje děcka....Ale protože to odpovídá důvdům, proč ho tu máme - donutit hráče platit - tak věřím tomu, že se moc nemýlím.
  • verr.k (CZ1)verr.k (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Dnes se mi po dlouhé době objevil Lester na farmě. Nakoupila jsem zlatky,  abych je mohla utratit s tím, že mi je Lester vrátí. Jakmile jsem obsloužila 10 zákazníků, Lester se otočil a šel pryč :smiley: ... Žádná nabídka ohledně zlaťáků... stalo se mi to poprvé, proto jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenost, je to jen dočasná chyba, nebo už Lester zlaťáky nenabízí? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    verr.k (CZ1) napsal(a):
    Dnes se mi po dlouhé době objevil Lester na farmě. Nakoupila jsem zlatky,  abych je mohla utratit s tím, že mi je Lester vrátí. Jakmile jsem obsloužila 10 zákazníků, Lester se otočil a šel pryč :smiley: ... Žádná nabídka ohledně zlaťáků... stalo se mi to poprvé, proto jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenost, je to jen dočasná chyba, nebo už Lester zlaťáky nenabízí? 
    Ahoj, opravdu se může stát, že Lester další část úkolu nenabídne. Jsou za tím jakési podmínky, které jsou tak tajné, že je neznáme nikdo :) Jednoduše je to asi podle Lesterovy nálady ;)
  • verr.k (CZ1)verr.k (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    black-.-angel napsal(a):
    verr.k (CZ1) napsal(a):
    Dnes se mi po dlouhé době objevil Lester na farmě. Nakoupila jsem zlatky,  abych je mohla utratit s tím, že mi je Lester vrátí. Jakmile jsem obsloužila 10 zákazníků, Lester se otočil a šel pryč :smiley: ... Žádná nabídka ohledně zlaťáků... stalo se mi to poprvé, proto jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenost, je to jen dočasná chyba, nebo už Lester zlaťáky nenabízí? 
    Ahoj, opravdu se může stát, že Lester další část úkolu nenabídne. Jsou za tím jakési podmínky, které jsou tak tajné, že je neznáme nikdo :) Jednoduše je to asi podle Lesterovy nálady ;)
    Téda, to je ale náladovej chlapík :smiley: ... alespoň to vím pro příště. Děkuji za rychlou odpověď. 
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    verr.k (CZ1) napsal(a):
    Dnes se mi po dlouhé době objevil Lester na farmě. Nakoupila jsem zlatky,  abych je mohla utratit s tím, že mi je Lester vrátí. Jakmile jsem obsloužila 10 zákazníků, Lester se otočil a šel pryč :smiley: ... Žádná nabídka ohledně zlaťáků... stalo se mi to poprvé, proto jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenost, je to jen dočasná chyba, nebo už Lester zlaťáky nenabízí? 
    Kvůli Lesterovi koupit zlaťáky předem nemá význam - ta jeho nabídka na útratu je dělaná podle toho, kolik máš v ten moment zlata na účtu. Nedá ti tu nabídku tak, abys zlatý všechny měla. Proto kdyžtak nakupuj až po té, co budeš vědět, kolik máš utratit (i když teda pak máš zas odpočet 24 hodin, což se ne vždycky musí stihnout ty zlaťáky připsat).
  • rancovka (CZ1)rancovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Foxes napsal(a):
    rancovka (CZ1) napsal(a):
    ahoj všem, nevíte proč se u ohnivé opice nepřičetly dodatečné body spokojenosti ? Nepodařilo se mi ji zmenšit, ale bodů navíc za ostatní znamení jsem měla 21, tudíž jsem předpokládala, že mi je přičtou a ono nic :( 
    rancovka (CZ1) napsal(a):
    ahoj všem, nevíte proč se u ohnivé opice nepřičetly dodatečné body spokojenosti ? Nepodařilo se mi ji zmenšit, ale bodů navíc za ostatní znamení jsem měla 21, tudíž jsem předpokládala, že mi je přičtou a ono nic :( 
    Bonusové body se odemčely jen těm,co měli hotová všechna znamení tedy i psa a prase.
    Přesně, jak píše Iveta. :)

    Jinak prosím, příště pište do správného tématu, zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/118182/diskuze-k-aktualizace-cinsky-novy-rok-3-2-2016#latest
    jen pro úplnost, já ta znamení všechna měla, včetně psa i prasete.jinak bych dotaz nevznesla.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 14.07.2017
    Tak jsem dnes potkal na své farmě Lestra asi potřetí, co hraju. A mám pocit, že je to pěkně zlomyslný vykuk :D Měl jsem nějakou dobu okolo 12-15 tisíc zlatých a Lestra bych ocenil. A on si přijde teď, když jsem spadl na 3500 :) A to potom, co jsem čerstvě utratil za jediný den asi 70% zlata, co jsem měl. Skoro jako by čekal, až mít zlato nebudu.

    Ale s těžbou zlata si zřejmě hlavu nelámal, zrovna jej těžím a další povolení k těžbě mám v inventáři. Jen jak mám málo zlata, asi mi i málo nabídne. Uvidíme. Zrovna mi málo chodí zákazníci, tak ještě nevím, jestli z něj něco kápne.

    Tak o hodinku a půl víc mi opravdu nabídl zlato. Chce, abych utratil 6 900 zlatek do 24 hodin. To by neměl být problém, až dotěžím zlato, budu mít dost.
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    tak by mě zajimalo jestli ještě chodi Lester? dlouho sem o něm neslyšel ani neviděl a někde na anglickém foru sem četl že ma Issue (to bych přelozil jako přestavku nebo uplně konec?) tady sem nikde neobjevil zadnou zminku o něm.. tak, kdyby někdo věděl neco bližšího byl bych docela rád :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    tak by mě zajimalo jestli ještě chodi Lester? dlouho sem o něm neslyšel ani neviděl a někde na anglickém foru sem četl že ma Issue (to bych přelozil jako přestavku nebo uplně konec?) tady sem nikde neobjevil zadnou zminku o něm.. tak, kdyby někdo věděl neco bližšího byl bych docela rád :)
    Issue není přestávka ani konec, ale problém. A to dost vážný, zmiňován byl i zde několikrát. Nedávno padlo i vyjádření PM v BFTV nebo i ve vlákně s dotazy k této nabídce. Netřeba hele brouzdat po jiných fórech, stačí dát pár vteřin vyhledávání na našem :D 


  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 14.02.2018
    prečítala som si tu nejaké komentáre a aj sama som mala tú česť Lestera stretnúť :sunglasses:
    princíp jeho fungovania mnohým čo komentovali toto vlákno unikol. Lester je tam, aby vás donútil KÚPIŤ zlato.
    takže ak by ste mali našetrených 300 000 zlatých, tak by vám veľmi pravdepodobne nakázal minúť 500 000 zlatých. zlato bolo treba kupovať až vtedy, keď povedal, koľko ho chce preprať. Ak človek čakal na výhodnú ponuku nákupu zlatiek dlhšie ako (toto neviem na 100%) deň, tak po vybavení posledného zákazníka Lester odišiel. .... ono- s 200% bonusom, a s tým, že Lester vám dal 100% naspäť, by investícia do nákupu zlatiek bola len 25%, takže by to bolo samozrejme pre hráčov veľmi výhodné- neprípustný stav pre GGS :naughty:
    mne Lester chýba. koľkokrát ma pri pohľade na niektoré bonusové budovy prepadne smútok, lebo si spomeniem, že zopár levelov vylepšenia za zlaté bolo prakticky zdarma, keďže som to dostala späť. teraz len chátrajú, nevylepšované :cry:  :cookie:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.02.2018
    Mírně doplním dle mých zkušeností z test serveru (na normálním jsem ho nepotkala a nikdy nepotkám). Jakmile splníš 10. zákazníka, tak klidně bude čekat dál, než se ti bude chtít pokračovat, jen dokud to "neodbouchneš" a on na tebe nevytasí, že máš 24 hodin na splnění jeho požadavků. Kolikrát jsem tam Lestera nechala čekat i přes zavření serveru a znovuotevření po několika měsících, stále tam byl se zelenou fajfkou nad hlavou a čekal, až se já dočkám příjezdu Omara. No, nedočkal jsme se ani jeden. Omar nikdy nedorazil a onen účet i s Lesterem byl celý zrušen, jinak by tam asi stepoval dodnes :D Nicméně stále tam jsou jakési skryté podmínky ohledně jeho fungování, o které se nechce dělit ani Lester, ani GGS.

    Znovu jsem se teď ptala, jestli se mezi nás chce Lester vrátit, a odpověď pozitivní nebyla, naopak, spíše smutná, možná toho nevrlého chlapíka ještě budeme oplakávat, protože se vůbec necítí dobře :worried:
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    zle som sa vyjadrila. dal mi peniaze, a odišiel bez ponúknutia tej zlatkovacej výzvy. :sigh: tak veľmi mi chýba ;-)

Sign In to comment.