Domů Otázky ke hře Návody od hráčů

Ohňostroj - časy bonusu (pro událost Čínský Nový rok)

11820

Komentáře

• bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 450
    Ať dělám co dělám, mám bonusovou spokojenost 38 pro "hotový" ČNR. (Asi 350M & 2000 ZL do žolíků, sklízení jenom v době ohňostroje a had+drak jenom slunečnice). Je 38 strop?
    mám taky bon. spok. 38 ale zlatek jsem dala 290 jedno točení žolíkem za zlatky , jinak jsem točila za dolary ale ne za tolik
    ohnostroj  20:06
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Ve 21:15 byl též ohňostroj.

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
  • ryzka (CZ1)ryzka (CZ1) Komentářů: 22
    5:30 končil chytl jsem posledních 24s
    02:00 - též ohňostroj

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
  • Janca a Gino (CZ1)Janca a Gino (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Ohňostroj na 3 minuty? To už si z nás ale fakt dělají srandu. Naštěstí mám všechna znamení, ale oproti 20 minutám trvání, je tohle výsměch. 
    upraveno 08.02.2019
    ohen v 11hodin na 10 minut 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ohňostroj na 3 minuty? To už si z nás ale fakt dělají srandu. Naštěstí mám všechna znamení, ale oproti 20 minutám trvání, je tohle výsměch. 
    To je asi proto, že je tam ten převlek na stodolu. Přece ho nemůžem dostat snadno :-)))
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    To je asi proto, že je tam ten převlek na stodolu. Přece ho nemůžem dostat snadno :-)))
    Já ho měla jen na minutu :smiley:

• es-myska (CZ1)es-myska (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    11:53 na 17 minut
    11:51 na 18:30
    Předtím začal v 10:51.

• es-myska (CZ1)es-myska (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    14:07 na 17 minut
    15:21
    16:51

17:50

18:50

20:37

• bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858
    21:46 ohňostroj na 20 minut
    22:56

00:05
    07:35

• Cascada (CZ1)Cascada (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    tak hada a draka nezískám...zajíce ještě snad dám mám tam 98%.Člověk tu sedí,vychytává ohnostroje a zbytečně.Padá vše jen né to co potřebuješ.
    Jo hold mám smůlu.
    Ty co získali všechny znamení moc gratuluji  :):);)
    Cascada @ cs 1
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 525
    upraveno 09.02.2019
    gratulace všem, kteří to dali.
    chybí 8% draka a 28% hada. Je možné, že se to za dvě hodiny sběru ani nehnulo? .Celkově tolik ztraceného času u hry, a pro nic.
    Člověk si vytočí extra bonusy, a oni mu je seberou! Namísto 5, jen jeden sběr. Toto mi udělali několikrát za tento týden
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Zdravím a taky gratuluji všem, co to dali. Taky nemám znamení hada a draka a to jsem docela ohňostroje vychytávala :-)
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    gratulace všem, kteří to dali.
    chybí 8% draka a 28% hada. Je možné, že se to za dvě hodiny sběru ani nehnulo? .Letos se vyznamenali, pánové vývojáři. Tolik ztraceného času u hry, a pro nic.
    Člověk si vytočí extra bonusy, a oni mu je seberou! Namísto 5, jen jeden sběr. Toto mi udělali několikrát za tento týden. BRAVO!
    Pokud jsi sebral mlýn, kompost, silo, laboratoř, tak tam to padne naráz. Na žolíky je třeba zasadit slunečnici a pohnojit fialkami a sebrat. Dává nejvíc.

jj přesně jak je tu psáno na žolíky slunečnice, celková dekorka 190/29 ale mám toho po krk, čekání na ohnostroj , zkrácené , ohnostroje , hnus
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Dovolím si také úvahu. Já myslím, že je třeba se na to dívat tak, že strategie GGS je, přimět hráče v zápalu hry utrácet. Tomu, podle mě, to odpovídá. Mě se třeba podařilo všechna znamení až na ty dvě zelené zakroucené potvory, nasbírat jen obyčejnou hrou, ale pokud jde o denní odměny, tak tam jsem šla na jistotu. Připravila slunečnice, vytočila znamení a pak jak trotl čekala na žolíka, abych to při jednom zfoukla a nemusela se s tím otravovat celý den. Ano používám slovo otrava, protože to otrava skutečně byla, i když mám tu možnost mít na stole vedle pracovního počítače ještě jiný, kde mohu sledovat hru. Kolik nás takových ale je ?.Pokud to nebyla nějaká chyba, tak myslím, že to GGS neodhadlo dobře. Když je něco příliš složité, tak to hráče spíš odradí, zejména ty, kteří do hry investovat nechtějí. Čím slabší farma, tím vyšší úsilí je třeba vyvinout. Pokud známe časy ohňostrojů, tak se nám to hraje samozřejmě mnohem lépe a nic nás nenutí u toho vysedávat celý den a nebo investovat a to prostě není to co chtějí. Je jim jedno jestli jsme zaměstnaní nebo jestli chceme v noci spát :-).  Je zajímá jen hra a co vynese. Pro někoho je to i tak výzva, jestli to dá nebo ne a jiný to prostě vzdá,protože za těchto podmínek má malé šance a to ho také i otráví. Možná to má být i motivace, aby do příští události svou farmu zvelebil natolik, aby uspěl. Kdo ví ? :-)
    A abych nebyla mimo téma , když už neznalost časů ohňostrojů budu brát jako zvýšení obtížnosti celé události,tak tak jak to probíhalo letos se mi to také nelíbilo. Brala bych alespoň nějaký kompromis. Oznámit třeba jeden dopoledne, jeden odpoledne a jeden v noci a ostatní si hráči tedy vyčíhej, chceš-li.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,801
    POZOR do 20 minut by měl být ohňostroj podle tweetu
    pexi @ cs 1
    za 15 minut ohňostroj
    pexi @ cs 1
    za 4 minuty ohňostroj
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.