Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Rudé růže (Valentýn)

micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
upraveno 30.01.2017 v Otázky ke hře
Ako nazbierať 11 000 darčekov za 8 dní? 
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    nevím jaký jsi level, ale obecně u všeho sbíracího co padá z polí a mlýna+všeho dalšího, platí kukuřice+krmivo pro slepice+slepice 
      to je nejrychlejší cesta, když u toho můžeš být.
      
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Aha, takže zeptat se soukromě nestačí, ono to musí být ještě na fóru a v novém vlákně...

    Takže znovu:

    Ten počet je vždy uzpůsobený levelu a pokud jsi aktivní denně, tak v pohodě zvládnutelný. Osobně jsem za jeden den ve čtvrtině.

    Pokud nestíháš, pak doporučuju sázet různá akční semena.

    Kolik z čeho padá?
    • pole - polní květiny 2/4*, kukuřice 2/4*, zelí 6/10*, pšenice 20/30*, speciální polní květiny 4/7*, speciální kukuřice 8/13*, speciální zelí 17/26*, speciální pšenice 4/7*, růže 20/30*, fialky 20/30*, slunečnice 200, kouzelné fazole 30/45, rýže 25/35*, řepka 20, žlutý ibišek 20/30*
    • kurník – 3/5*
    • vepřín – 8/12*
    • kravín – 25/36*
    • jablečný sad – 15/23*
    • třešňový sad – 40/55*
    • větrný mlýn – krmivo pro slepice 2, krmivo pro prasata 5, krmivo pro krávy 16
    • silo – 10/16*
    • hromada kompostu – 5/10*
    * čisla před lomítkem padají častěji

    Já moc nevím, co tedy po mně chceš, dárečky si budeš muset nasbírat sama, když chceš odměnu. Stejně jako v každé jiné události 
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    chcela som radu, a preto som to dala aj do fóra, lebo som si nebola istá či mi zodpovieš:P
    ďakujem :*
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vždy odpovídám všechny dotazy, ale ne do pěti minut, někdy dokonce i pracuju, někdy jím a někdy spím. Já vím, je to divné, nejsem robot...

    Tak hodně zdaru při sběru.
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    som 69 level, kukuricu už nemám , mám pár balíčkov ruží,tak to skúšam s nimi a kurníkmi, doteraz sa mi podarilo zozbierať len 2400 darčekov, .. tak neviem neviem :#
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jak že nemáš kukuřici? Její zásoby jsou "bezedné". Máš stále ještě hodně času, panika zatím není namístě :D 
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    tak sorry ,že obťažujem
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nikdo nic takového neřekl. Jen říkám, že času máš zatím dost ;)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 06.02.2016
    Myslím, že micekace měla na mysli balíčky speciální kukuřice, ta není neomezená... ;) Ne každej má čas točit kukuřici po pěti minutách...
    I mě za pár posledních měsíců (holt práce s farmařením není úplně slučitelná; resp. je, ale vlčátko najednou naráží na věci, který dřív považovalo za nemožný) klesla zásoba spec. balíčků všeho z několika stovek na pár kousků, aniž bych si toho vůbec všimla. Zrovna kukuřice byla nejlepší - v září asi 650 kusů, a někde před týdnem najednou nevyšlo ani na osázení mých šesti polí. To byl ale šok...! Následný obhlídnutí ostatních zásob ukázalo podobná čísla i u kytek a pšenice. Jediný zelí (kterýho sem na podzim měla "jen" asi 350) bylo někde kousek přes stovku. :D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ano, ale Nemej psal, když bude mít čas u toho sedět, tak točit kukuřici. Speciální semena bůhvíjak výhodná u "padátek" nejsou.

    Vidíš, já mám třeba "opačný" problém na www farmě. Chodím tam spíš sporadicky a vždycky mě překvapí obrovské zásoby všeho, humusů mám tolik, že tolik jsem jich nikdy neměla ani na cs farmě, kde jsem asi o 80 levelů výš, speciální semena totéž. Prostě tam spíš vyrábím a nespotřebovávám :D Možná si brzy otevřu nějaký krámek.. :D 
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    vzhledem k tomu, že sem black angel hodila konkrétní čísla, tak pokud někdo mocí mermo po té dekoraci touží a nemá na hraní moc času, není nic snadnějšího než si to spočítat na kalkulačce jestli se to časově stihne jen na pšence a krmení pro krávy + ostatní na farmě. 
      já mám v tomhle výhodu, na 16ti polích je sběr čehokoliv vcelku snadný :) 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak já bych se na to podívala spíš okem nezlatkáře a raději vzala do roky tu kalkulačku :D 16 polí běžní hráči zrovna nemají.
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    upraveno 06.02.2016
    mne matika nejde :s
    mám len 4 polia , takže to ide  velmi pomaličky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak potom sázej a sklízej, sázej a sklízej a když to pořád bude málo, tak se začni modlit :D 

    Ne, vážně, neboj se toho, máš nasbíráno už docela hodně a určitě máš šanci to zvládnout :)
  • Kvetka2304 (SK1)Kvetka2304 (SK1) Komentářů: 0
    upraveno 06.02.2016
    Dobrý deň,som začiatočník,hrám hru len pár dní.Pri zbere mi vypadávajú rôzne valentínske predmety/ruže,pohľadnice/ale nikde v inventári sa mi neukladajú.Na čo ich môžem použiť?Aký majú význam?Ďakujem.Som na úrovni 11.

    Už som odpoveď našla.
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    takmer po 10 hodinách , sa mi podarilo zozbierať 4000 darčekov, poviem vám, pre mňa je to masaker :#, ale tak mi treba, keď som sa ulakomila na srdiečka <3
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    micekace (SK1) napsal(a):
    takmer po 10 hodinách , sa mi podarilo zozbierať 4000 darčekov, poviem vám, pre mňa je to masaker :#, ale tak mi treba, keď som sa ulakomila na srdiečka <3
    Víš o tom, že na to máš ještě zhruba týden a nemusíš to nasbírat všechno dnes? :smiley:
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    viem ,ale  cez pracovné dni to určite nestihnem , takže cez víkend by som rada nazbierala aspoň tri štvrtiny čo odo mňa požadujú,ale ideálne by bolo ak by som už zajtra si mohla na svoju farmu postaviť Teplovzdušný balón pre dvoch :).. no a potom  sa už budem  venovať len hľadaniu osoby ,ktorá so mnou tým balónom odletela :p chi chi
  • Každý den zbírám balonky a dnes se mi stalo že jsem našla 9 z 10 balonku ať dělám co dělám tak ten 10 balon nemůžu najít. Už jsem to zvětšila a prošla nejmíň 10 ale balon tam prostě není.

    Můžete mi poradit co s tím mám dělat.

    Děkuji
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Chvíli počkat a zkusit znovu,on trošku vykoukne :).
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Každý den zbírám balonky a dnes se mi stalo že jsem našla 9 z 10 balonku ať dělám co dělám tak ten 10 balon nemůžu najít. Už jsem to zvětšila a prošla nejmíň 10 ale balon tam prostě není.

    Můžete mi poradit co s tím mám dělat.

    Děkuji
    Načti hru znovu a nezapomeň mrknout i na moře.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Každý den zbírám balonky a dnes se mi stalo že jsem našla 9 z 10 balonku ať dělám co dělám tak ten 10 balon nemůžu najít. Už jsem to zvětšila a prošla nejmíň 10 ale balon tam prostě není.

    Můžete mi poradit co s tím mám dělat.

    Děkuji
    Ahoj, máš ještě možnost použít nápovědu - poprvé zdarma, další pak za zlaté.

    Případně se zkus podívat na mapku s alespoň některými místy, třeba tam někde bude (pro zvětšení na ni klikni):


  • Bertík9 (CZ1)Bertík9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj, už od půl noci hledám 1 srdíčko na koňské farmě. Myslím si že tam vůbec není a že mi ho tam programátoři zapomněli vložit.  Je to schválně?? Nechci zase použít zlaťáky. Poradíte mi ?
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Abys ziskal vsechny odmeny, muzes nenajit az 35 srdicek,takze zlatit je hloupost.Me se stava,ze nemuzu najit,vypnu hru a kdyz se vratim,tak tam srdicko je.(nekdy ho ale nenajdu)   ;-))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já včera hledal jedno srdíčko na Gurmánské farmě a připadal jsem si jak blbec. Farmu jsem prošel 10x, a říkám si: Ještě nebylo ani jedno ve vodě. Musí tam někde být. A nebylo. Prošel jsem několikrát celou farmu, zkoušel to z blízka i z dálky, a nakonec to zkusil jen tak obhlédnout bez nějakého pečlivého hledání - a kde bylo? Ve vodě. A bylo docela dobře vidět :D Člověk by řekl, že ho tam nemůže přehlédnout, ale přehlédl, a nejmíň 4x :) A jelikož jsem mezi tím byl pořád na stejné farmě, tak tam určitě bylo už od začátku.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bertík9 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, už od půl noci hledám 1 srdíčko na koňské farmě. Myslím si že tam vůbec není a že mi ho tam programátoři zapomněli vložit.  Je to schválně?? Nechci zase použít zlaťáky. Poradíte mi ?
    Ahoj, balónky jsou přidány všechny najednou, je to v podstatě určitá vrstva, nelze je přidat po částech.

    Takže to zkus projet ještě jednou, nebo.. dva tipy :)

    1.) mrkni do návodu do mapky, jestli ti nepomůže poslední balónek nalézt: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3391845/#Comment_3391845.

    2.) zkus flash maximálně zatížit (otevři třeba jiné hry, videa apod.), když pak hru přiblížíš na maximum, většinou se nenačte pozadí, ale vidíš jen zelenou plochu, kde balónek najdeš hned :)
Sign In to comment.