Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Čínský Nový rok / 3.2.2016"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Zde se můžete ptát na cokoli ohledně nadcházející aktualizace, kterou najdete zde:https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/118180/aktualizace-cinsky-novy-rok-3-2-2016#latest
«1312

Komentáře

  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    Jak velkou opici měl ten kdo vymyslel ohnivou opici? Další nesmyslná dekorace.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Jak velkou opici měl ten kdo vymyslel ohnivou opici? Další nesmyslná dekorace.
    Prosím?

    No za mě musím říct, že se mi nápad líbí a jelikož je možné dekoraci zmenšit, tak si myslím, že to vůbec není zlé..
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Asi chce FerdoMravec vyjádřit svůj pocit, že dekorace jsou až na světlé výjimky čím dál větší pakárny. A naopak dekorace, které by z farmy opravdu dělaly farmu (a ne cirkus), v poslední době prakticky neexistují, bereme-li teda v potaz dekorace s určitou inteligentní úrovní spokojenosti.
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    Ja sa na novu udalost tesim:) Potesila by este viac keby bola spolkova ako SANTA.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Né, pojďme si radši zanadávat na všechno, co jsme ještě ani neviděli :)
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    no jo jsme národ věčně nespokojených stěžovatelů, co se dá dělat :D 
    pravidla jako vždy na první pohled poněkud překombinovaná, ale doufám, že nakonec to zase tak hrozný nebude.

    jinak podle mě ideální systém - dekorace bude tak dobrá, jakou si ji vyhraju svojí aktivitou já - podobně jako tomu bylo u sbírání pro sněhuláčí rodinu. 

    jen škoda že ty vlajky pořád k ničemu nejsou, kdyby aspoň každá vlajka přidávala nějaký to procento k určitý produkci..
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Ahojky pokud jsem dobře pochopila začne tato akce 8.2. a valentýn 14.2?Teda datum není u Valentýna,ale tak ňák dedukuju:-)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    NexinaNoth (CZ1) napsal(a):
    Ahojky pokud jsem dobře pochopila začne tato akce 8.2. a valentýn 14.2?Teda datum není u Valentýna,ale tak ňák dedukuju:-)
    Ne tak docela, obě události budou trvat déle a budou se docela dlouhou dobu překrývat.
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Aha tak děkuju za odpověď:-)
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    Dekorace obzvlášť vynikne v kombinaci s výstražnými tabulkami, kterými jsou všechny hospodářské budovy na skutečných farmách označeny
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Ahojky tak aktualizace proběhla a nic se neděje...
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    tak za to odstranění šílených vějířů při sklízení některých budov typu mlýn, cukrovar, jsem opravdu rád :) 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    NexinaNoth (CZ1) napsal(a):
    Ahojky tak aktualizace proběhla a nic se neděje...
    Ahoj,

    události se spustí až ve správný čas, momentálně byly jen implementovány do hry. :)
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Děkuji :-)

  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    Zdarec,
    mate někdo tuseni KDY akce zacnou ? ,, v infu jsem to neneasel :(
  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    měli by začít 8.2
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    NexinaNoth (CZ1) napsal(a):
    Děkuji :-)

    Nemáš za co :)

    Zdarec,
    mate někdo tuseni KDY akce zacnou ? ,, v infu jsem to neneasel :(
    Přesný čas událostí není nikdy veřejný ale mohu naznačit, že se některých zmíněných události dočkáš zhruba do týdne ;)
  • Viktor Klouda (CZ1)Viktor Klouda (CZ1) Komentářů: 36
    to,že není znám čas událostí je stále stejné tak dle jakých soukromých info se tu jen naznačuje to někteří hráči mají speciál info

  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    nemáme specijelní informace ale když se podíváš na ifo z 1.2 tam je to hned na začátku :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    to,že není znám čas událostí je stále stejné tak dle jakých soukromých info se tu jen naznačuje to někteří hráči mají speciál info

    Ahoj Viktore,

    tak teď ti asi úplně nerozumím. Čas událostí mohu zjistit pouze já, bohužel nemáme dovoleno sdílet přesné časy, které nikdy nesděluji. (ano, občas dám malou nápovědu)

    Nebo se ptáš na něco úplně jiného?
  • Viktor Klouda (CZ1)Viktor Klouda (CZ1) Komentářů: 36
    Ahoj ano ptám se na reakci z otázky hráče farmárka116 kde vyplynulo toto z textu odpovědi

  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    Viktore promin ale já jsem ti to blbš napsala to asi není začátek akce ale začátek čínského roku.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahoj ano ptám se na reakci z otázky hráče farmárka116 kde vyplynulo toto z textu odpovědi

    Aha, neboj...nikdo speciální informace nemá. :)
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    LenkaBodka (SK1) napsal(a):
    Ja sa na novu udalost tesim:) Potesila by este viac keby bola spolkova ako SANTA.
    Každá jiná soutěž je dobrá protože vytrhne z nudy a ten kdo ji chce hrát tak bude a kdo nechce tak nemusí.Je to každýho věc.Ale zaplať pánbů že to není zase další spolková hra.Protože ty jsou úděsně otravný.i když po přečtení info si tak moc jistá nejsem protože mi to připadá jako oprášená a předělaná santova dílna pouze s jinými rekvizitama v každém případě to kolo bude stejný.Ale co mám ráda tak hledání ať už vajíček bonbónků nebo hub či něčeho jiného.Je to o soustředění a postřehu a jestli jsem tomu dobře rozumněla tak by ty balónky tentokrát měli být schovaný po všech třech farmách a ne jen na hlavní.Takže o to by to mohlo být zajímavější. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    anna1906 (CZ1) napsal(a):
    Viktore promin ale já jsem ti to blbš napsala to asi není začátek akce ale začátek čínského roku.
    Přesně tak, je to začátek čínského nového roku. Příště si čtěte oznámení prosím pořádně, nejen že pak matete ostatní a vytváříte nechtěné spekulace o tom, že někdo má "zákulisní" informace, ale sami pak můžete být dřívějším/pozdějším spuštěním události ne/příjemně překvapeni :)
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    No není nad to nadávat na něco, co ještě není.. to snad umíme fakt jen my.. :( proč tu teda všichni jste? Já myslela, že tu jsme pro radost a koukám, pletu se, jsme tu kvuli remcání a mlácení prázdný slámy nad něčím, co jsme ještě neviděli.. chjo..
  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    upraveno 04.02.2016
    děkuji za to že jsem se omluvila aza to se mě nadává souhlasím s fexovkou :'(

    pak nemá cenu tady diskutovat splést se může každý a když je člověk aslušný a omluvi se tak je to taky špatně.Na foru jsem dnes naposledy nemá to cenu sem něco psát.


    Post edited by Foxes on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    No není nad to nadávat na něco, co ještě není.. to snad umíme fakt jen my.. :( proč tu teda všichni jste? Já myslela, že tu jsme pro radost a koukám, pletu se, jsme tu kvuli remcání a mlácení prázdný slámy nad něčím, co jsme ještě neviděli.. chjo..
    Tak důležité je si sdělovat názory a co si myslíme. Neber to jako nadávání :), myslím, že tu proběhla celkem klidná diskuze. Dokud lidi vyloženě nezačnou nadávat, tak je to v pořádku.

    anna1906 (CZ1) napsal(a):
    děkuji za to že jsem se omluvila aza to se mě nadává souhlasím s fexovkou :'(

    pak nemá cenu tady diskutovat splést se může každý a když je člověk aslušný a omluvi se tak je to taky špatně.Na foru jsem dnes naposledy nemá to cenu sem něco psát.


    Myslím, že jste se jen špatně pochopili :). Samozřejmě, že diskuze je naprosto vítána. Omlouva je naprosto v pořádku, každý se můžeme splést, nic si z toho nedělej.

    A zrovna dnes jsme dostali palec nahoru, abychom s vámi mohli sdílet čas začátku nových událostí. Tak se na ně můžete víc těšit. :)
  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    :) <3děkuji
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    anna1906 (CZ1) napsal(a):
    :) <3děkuji
    Není za co :)
Sign In to comment.