Domů Oficiální oznámení
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace / Čínský Nový rok / 3.2.2016

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
upraveno 01.02.2016 v Oficiální oznámení
Zdravíme vás, 

myslíte si, že jsme již u konce s oslavami? Ani náhodou! Popřejte si "Šťastný Nový rok!", protože právě začíná opičí nový rok s novou událostí - Čínský Nový rok!


Nově: Čínský Nový rok


Čínský Novoroční festival je také znám jako Jarní festival a je tradičně oslavován v Číně ve dnech novu v lednu a únoru. Tento rok začne rok opice 8. února!  

S naší novou událostí můžete nahlédnout na století starou tradici a poznat nové mýty: Sesbírejte 12 zvířecích znamení čínského zvěrokruhu a vyhrajte skvělé ceny!


Jak to funguje?

Cílem události je odemknout novou dekorací - Čínská ohnivá opice - a oslavit tak nadcházející rok opice! K tomu budete muset posbírat žetony, které reprezentují 12 zvířat čínského zvěrokruhu. Čím více žetonů posbíráte, tím bude mít vaše dekorace lepší hodnotu a bude vice detailní.
Také budete moci vyhrát ceny za aktivitu.

Sbírání zvěrokruhu 

Budete sbírat zvěrokruhové žetony reprezentující 12 zvířat zvěrokruhu - krysa, bůvol, tygr, zajíc, drak, had, kůň, koza, opice, kohout, pes, vepř. Budou padat při práci na vaší farmě. 
Jejich sbíráním budete moci vylepšovat vaši opičí dekoraci. S dalšími vylepšeními odemknete některé výhody, např. do dekorace budou přidány nové elementy, bude přidána spokojenost nebo se samotná dekorace zmenší!

Odměny za aktivitu

Zatímco během události budete sbírat zvěrokruhové žetony, budete mít také možnost každý den získat exkluzivní vlajky zvěrokruhu, a to tím že budete sbírat zvěrokruhové žetony pro ten den. Každý den vám budou nabídnuté dvě vlajky: jako odměna za splnění 50% a za posbírání 100% množství žetonů, které po vás bylo ten den vyžadováno.  

Všechny odměny za aktivitu se budou každý den měnit a budou mít jinou tematiku podle každého zvířete zvěrokruhu (Kromě dnů s odměnami, kdy vám bude nabídnuta tematická dekorace namísto vlajek a posbírané žetony vám pomohou dosáhnout splnění tohoto úkolu.)

Příklad: 3 den vám nabídneme jako odměny zvěrokruhové vlajky s tematikou vepře a balíčky s žetony. Postup bude spočítán na základě zvěrokruhových žetonů vepře, které jste ten den posbírali. 


Zvěrokruhové žolíky

Potřebujete více zvěrokruhových žetonů? Běhen události budete mít možnost obdržet žolíky - bonusy. Ty by měly zvýšit frekvenci padání každého zvířete zvěrokruhu. Žolíky budete moci získat skrze zvěrokruhové kolo a mohou být zakoupeny za zlato či dolary. 
 • Zvěrokruhové žetony máte šanci získat na zvěrokruhovém kole.
 • Použití zvěrokruhového kola za dolary vám dá bonus k jednomu (náhodnému) typu zvěrokruhového žetonu.
 • Použití zvěkruhového kola za zlaté vám dá možnost nastavit specifický bonus k jednomu zvěrokruhovému žetonu.
 • Jeden bonus zvýší frekvenci padání z specifického množství sklizní. (např. +20 žetonů po dobu 30 sklizní) 
 • Můžete získat pouze jeden bonus najednou. 

Ohňostrojový žolík

Potřebujete více zvěrokruhových žetonů? Hlídejte si Novoroční ohňostroj na vaší hlavní farmě! Pokud budete sklízet během tohoto ohňostroje, bude padat 3x více žetonů než za normálních okolností.

 • Nový indikátor hned vedle ukazatele spokojenosti vám ukáže, kdy je ohňostroj aktivní.
 • Tento indikátor vám také ukáže zbývající čas ohňostrojového žolíku a naleznete zde také vysvětlení v tooltipu.
 • Objekt události, který se bude nacházet na trhu, vám ukáže animaci ohňostroje během aktivního bonusu a tooltip.

Valentýn


Nejenže budeme oslavovat Čínský Nový rok, ale blíží se také další speciální den. Na Valentýna poschováváme roztomilé balónky po všech vašich farmách! Doufáme, že je najdete všechny a vyhrajete dekoraci lodě s romantickou labutí a novou vlajku!

Navíc budou během události přístupné speciální nabídky v obchodě, aby se vaše farma mohla dostat do romantičtější nálady.

Nové horizonty 


Frída bude během událostí náhodně nabízet speciální panoramata! Můžete očekávat 2 nové a exkluzivní horizonty pro Čínský Nový rok a Valentýn. 


Opravy chyb

 • Tajemná semínka za některých podmínek nefungují - opraveno.
 • Zboží ke šlechtění nepadá na maximální úrovni zahrad - opraveno.
 • Problém s odměnami za marcipán na farmě na sladkosti - opraveno.
 • Různé problémy s videi - nevhodné/dlouhé/rozbité by měly být opraveny nebo odstraněny.


To by mělo být pro tuto aktualizaci vše. Pokud máte otázky, tak se ptejte v TOMTO vlákně.

Komentáře

Sign In to comment.