Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Nové úrovně budov / 14.01.2016"

Milí hráči,

zde můžete diskutovat o této malé aktualizaci. 
«13

Komentáře

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Vzhledem k četnosti návštěv architekta považuju tuto aktualizaci za výsměch. :smiley: 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 13.01.2016
    @The Lonely Farm     má úplnou pravdu.
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    to by ten architekt musel pobýt dělé než jeden den a být častěji k dispozici jinak je to o ničem když navýšení jedné budovy trvá strašně dlouho to budeme navyšovat tak možná sto let než vše navýšíme s architektem který na farmy zavítá jednou za čas brzy i vánoce budou častější než návštěva architekta  :D
  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    jsem taky pro aby architekt byl častěji :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Mě by zajímalo, jestli tedy teď budou čekat na architekta dvě poslední úrovně budov, nebo zase jen ta poslední. Pokud by to byla jen poslední úroveň, byla by to super aktualizace, dost budov mi ještě na architektonickou úpravu čeká a aspoň bych měl co stavět.  :D
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    upraveno 13.01.2016
    já to tipuju na architekta na poslední dvě úrovně :) 
    a z finančního hlediska to mají vymyšlený dobře, architekt jezdí málo, protože kdo chce vylepšit víc budov, musí urychlit za zlatky. a já třeba během jedný návštěvy dvě budovy vylepšit chci,takže jim ten model funguje :D 

    jinak už to tu padlo v jiném vlákně od někoho jiného - škoda těch cirkusových vlaječek, ty si mohli odpustit 
  • VP1006 (CZ1)VP1006 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    jak mam restartovat hru a co mam udelat aby se mi načtlo video vidim ho na druhych farmach uz delsi dobu
  • Bonny1 (CZ1)Bonny1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    VP1006 (CZ1) napsal(a):
    jak mam restartovat hru a co mam udelat aby se mi načtlo video vidim ho na druhych farmach uz delsi dobu
    Restart ti nepomůže. Já už na něj čekám několik měsíců a občas počítač restartuju.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    VP1006 (CZ1) napsal(a):
    jak mam restartovat hru a co mam udelat aby se mi načtlo video vidim ho na druhych farmach uz delsi dobu
    Videa nemají všichni hráči, záleží na ip adrese, na způsobu registrace do hry, na času, na náhodě.. takže videa se dočkat vůbec nemusíš ;)

    To sem každopádně vůbec nepatří...

    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo, jestli tedy teď budou čekat na architekta dvě poslední úrovně budov, nebo zase jen ta poslední. Pokud by to byla jen poslední úroveň, byla by to super aktualizace, dost budov mi ještě na architektonickou úpravu čeká a aspoň bych měl co stavět.  :D
    Osobně hádám, že poslední dvě budou pro archouše. Moc ráda bych se ale pletla :D 
  • VP1006 (CZ1)VP1006 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    s archytektem s vámi souhlasím bývá tam doopravdy málo vylepšovat sním se stihá jen za zlataky
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    ach jo... ty vlaječky tam budou napořád? nemohly by tam být třeba jen jeden den po dostavění, jako že na oslavu? :wink: 
    přiznávám, že při představě farmy plné vlaječek je mi lehce nevolno :unamused: 
    jen kvůli ošklivému vzhledu jsem se spokojila s červenými stodolami, stejně tak nevlastním ani jeden modrý domek, ale v porovnání s cirkusem se mi modrá nezdá tak hrozná... asi se nakonec spokojím i s nižšími levely a bude...
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    tak já na hlavní mám jen jednu vlaječku a to na mlýně :) a zlatkovat kvůli architekta určitě nebudu to raději budu stavět a zdokonalovat celý svůj život :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Na mlýně je proto, že je to momentálně chyba :D Ačkoli máš mlýn na úrovni 6, zobrazuje se design pro úroveň 7, tj. ten nový. Na ostatních budovách vlaječky zatím nejsou, správně by neměly být ani na mlýně.

    Myslím, že jsi to jinak řekla výstižně ;)
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 14.01.2016
    Jenom jednu vlaječku na mlýně? Co ty zelené a fialové trojúhelníčky pod okny. Takže po vylepšení všech budov budou farmy ověšené vlaječkami a fáborky jak cirkusový stan. Lepší by bylo budovu barevně odlišit než takovou vlajkovou budovu. :'(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já bych ji ani barevně neodlišovala (to by byl stejný cirkus), ale vždyť stačí malá změna v designu budovy, stejně jako je to u všech nižších úrovní... Nevím, proč kolem toho dělat takový cirkus :D 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Bacha na nové úrovně budov. Uvažoval jsem o vylepšení pekařství na gurmánu a nová úroveň vyprodukuje za stejný čas menší množství výrobků. Pravda chce o něco méně surovin, ale to pro mě nehraje roli.

  • pam.dv (CZ1)pam.dv (CZ1) Komentářů: 8
    Tak to se jim zas něco povedlo :-)  Poslední DVĚ úrovně s architektem?!....Vlaječky všude mít taky nechci, takže moc předělávat asi nebudu...no a to s tím pekařstvím je jako co??
    Já nové aktualizace vítám a vždy se na ně těším, ale kolikrát mi nad tím zůstává rozum stát...
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    ...přiznávám, že při představě farmy plné vlaječek je mi lehce nevolno :unamused: ...
    Souhlas, ale víc těžce nevolno - vlaječka kam se člověk vrtne, to už je šaškárna :(
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Bacha na nové úrovně budov. Uvažoval jsem o vylepšení pekařství na gurmánu a nová úroveň vyprodukuje za stejný čas menší množství výrobků. Pravda chce o něco méně surovin, ale to pro mě nehraje roli.

    Tak tohle by stálo za dotaz, zda se nejedná o chybu.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    to uz fakt nejde urobit okatejsie ako sa snazia vytrieskat peniaze z BF, co boli slabe vianocne premie?
    v top stave mam budovy uz nejaku dobu a vobec mi doteraz nevadilo, ze nestaviam ako predtym prave naopak, bol to krasny pocit ked som aj za pomoci zlatiek dokazal dostat hlavnu farmu na najvyssie urovne;
    nedavno som si rozplanoval, ze si klasicke polia zmenim na modre co je na najvyssej urovni dost zlatiek a teraz potrebujem zase statisice zlatiek aby som sa dostal o uroven vyssie vsade, navyse za tie hodnoty su to smiesne zlepsenia, keby som dnes mal ako novacik znova zacinat tak to prasknem do bot! uz teraz som na vazkach co dalej, gratulujem niekomu sa rozbilo silo a rozlialo sa po celej BF! nechcel som byt tak kriticky ale toto je vazne preslap, nuz hodne zdaru pri zdierani asi sa najde vsade dost blbcov...
    p.s. ak chcete aby mali hraci z fariem cirkus tak by ste mali kazdemu jednemu dat do daru ten cukrikovy kravin, na top urovniach to vyzera fakt jak šapitó
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Bacha na nové úrovně budov. Uvažoval jsem o vylepšení pekařství na gurmánu a nová úroveň vyprodukuje za stejný čas menší množství výrobků. Pravda chce o něco méně surovin, ale to pro mě nehraje roli.

    Zdravím,

    děkuji za všimnutí, tým už to prošetřuje! 

    @LEFTFLANK (SK1) Jde o to, že někteří hráči již mají maximální úroveň budov. Takže se nabízela otázka co dál....
  • M arcela (CZ1)M arcela (CZ1) Komentářů: 22
    Ahojte lidi, hraju tuhle hru přesně 1 rok, tak mě zajímá, jestli už někdy podobná akce s Architektem byla, nebo rovnou umožnili stavět do páté úrovně, jako tomu bylo dotedˇ? Protože jsem se dočetla, že původně byly stavby jen do třetí úrovně.
    A kolikrát denně, nebo celkově, předtím za akci přišel? Vzhledem k tomu, že to reklamovali asi 2 týdny, tak měl přijít asponˇ 10x, aby to nebylo zase mnoho povyku pro nic. Už proto, že když nezlatkujeme stavby, tak při každém příjezdu stihneme jen 1 max 2 věci i s tou funkcí -50% času za 15 000 zlatých. 
    Díky za odpovedˇ
    Marcela
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Foxes napsal(a):
    Jde o to, že někteří hráči již mají maximální úroveň budov. Takže se nabízela otázka co dál....

    Nápad schvaluju, jen škoda, že je to taková vlajkyáda  :/.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    taktiež vás poprosím o preverenie severskej stajne pre somáre. vylepšením sa nemení ani počet somárov ani počet hnoju. aspoň v informačnom okne to tak je.somáre 168 a hnoj 320 bez zmeny. dík
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Tak proběhla aktualizace co se týká zvedání všeho na farmách.Už tak neúměrné časy se ještě prodloužily a ceny všeho stouply.Takže pokud bude architekt chodit tak často jako doposud tak máme na příštích 10 let co dělat.Potud konstatování.Ale to už ti grafici co to upravují nemají vůbec žádnou fantazii?Ty vlaječky na čemkoliv co se na farmách zvedne jsou silně nedomyšlený.Bude to na těch farmách ve finále vypadat jako když zrovna přijel cirkus Humberto.Ještě by to chtělo pár artistů,klec s tygrama a nějakého klauna aby to teda bylo stylový.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Děkuji za nahlášení.

    S grafikou a designem nových úrovní je to trochu nemilé, samozřejmě vaše zděšení předám týmu a uvidíme, třeba ty vlaječky odeberou.


  • beskaa (SK1)beskaa (SK1) Komentářů: 12
    upraveno 14.01.2016
    vylepšenie modrého poľa zo 7 na 8 za 24900 zlata a 3 robošov so ziskom jedného jediného kvietku navyše sa myslím podarilo dokonale...klobúk dolu za toto "vylepšenie"
    a psa by mohli zmeniť za šaša nech je cirkus dokonalý....
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Foxes napsal(a):
    @LEFTFLANK (SK1) Jde o to, že někteří hráči již mají maximální úroveň budov. Takže se nabízela otázka co dál....
    a ostrovna farma nestaci? naposledy bola vianocna farma sa cenami pozemkov dost prestrelena myslim aj pre miestnych farmarov - milionarov; toho obsahu v sucasnosti je habadej si myslim, nemam pocit, ze by sa dakto v spolku stazoval ze nema co robit, udalosti na 6,urovni su dostatocna vyzva+ostrovna farma+majstrovstva+content(vianocny kalendar bol paradny, mne sa pacila aj santova dielna)

    myslim, ze tento napad je dost odvazny,zdvihnu uroven budov, len cas ukaze dopad na komunitu, snad v tom dokazem najst nieco pozitivne 
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Všiml si někdo, že posledních pár dní prodejce na trhu nabízí zboží s otazníkem výrazně častěji? Změna, bug, nebo náhoda?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Všiml si někdo, že posledních pár dní prodejce na trhu nabízí zboží s otazníkem výrazně častěji? Změna, bug, nebo náhoda?
    Já si to všimla. Měla jsem dojem, že program zjistil mou zálibu právě u tohoto souseda a tak mi ho posílá snad 30x za den.
Sign In to comment.