Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

zbourana farma, ztrata zlataku

2»

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Erazeman (CZ1) napsal(a):
    Tak podpora byla tak hodná, že mi navrátila všechny utracené zlaťáky, za což ji děkuji.
    Je fajn vidět, že tě nenechali na holičkách (třebaže sis zavinil problémy sám sdílením hesla). Přeju hodně štěstí v obnově farmy, koukám, že se ti daří.
    A doufám, že ses poučil a máš jiný heslo, který už budeš střežit jako oko v hlavě. ;):)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upřímně ti gratuluju k navrácení zlata, nicméně by mne zajímalo, jestli dostali kompenzaci i ostatní postižení hráči... obzvláště ti, kteří své heslo nikomu nesvěřovali a jejich chybou bylo jen nedostatečně silné heslo... 
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    upraveno 08.01.2016
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    upřímně ti gratuluju k navrácení zlata, nicméně by mne zajímalo, jestli dostali kompenzaci i ostatní postižení hráči... obzvláště ti, kteří své heslo nikomu nesvěřovali a jejich chybou bylo jen nedostatečně silné heslo... 
    No, ja ti nevim. Mozna s tim bude mit neco malo spolecneho ten mega zlataku. Ja byt vedouci podpory, tak jednoznacne vydam pokyn zlato vratit, dokonce bych trvala na tom, aby byla farma vracena do puvodniho stavu. Ruku na srdce, kde by se nasel dalsi takovy "oslicku, otres se".

    Jen aby nedoslo k nedorozumeni a muj prispevek nebyl nespravne interpretovan - ta poznamka o vedouci podporu mel byt sarkasmus .... ne moc povedeny, to uznavam.
    Post edited by Laiena (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já se tu k tomu nechtěla vyjadřovat, svůj názor jsem napsala Foxes soukromě. Ale ne, nedá mi to, Růžička mi mluví z duše. Slušně řečeno je mi z toho dvojího metru na blití. Jak k tomu přijdou ty desítky, možná stovky okradených účtů, jejichž jedinou chybou bylo, že měly slabé heslo? Tito hráči své heslo nikomu nedali, ale odpovědí jim bylo "máte slabé heslo, máte smůlu, nic zpět nedostanete". A najednou je tu hráč, který vědomě někomu sdělí své údaje, ten mu vybrakuje farmu, ale najednou je to v pořádku a ztráta je mu vrácena? To je neuvěřitelné tohle. Přesně toto jsou momenty, kdy si říkám, co já tady ještě do háje dělám. Klientelismus nenávidím všude, proč musí být i v odpočinkové hře?

    Tady jasně vidíte: zlaťte a pravidla pro vás neplatí, jejich porušení ničemu nevadí, jako by se nic nestalo.
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    upřímně ti gratuluju k navrácení zlata, nicméně by mne zajímalo, jestli dostali kompenzaci i ostatní postižení hráči... obzvláště ti, kteří své heslo nikomu nesvěřovali a jejich chybou bylo jen nedostatečně silné heslo... 
    No, ja ti nevim. Mozna s tim bude mit neco malo spolecneho ten mega zlataku. Ja byt vedouci podpory, tak jednoznacne vydam pokyn zlato vratit, dokonce bych trvala na tom, aby byla farma vracena do puvodniho stavu. Ruku na srdce, kde by se nasel dalsi takovy "oslicku, otres se".
    já tomu vlastně i rozumím, u většiny hráčů se jednalo o korunové položky, tady šlo o tisíce... vážně jsem ráda, že se Erazemanovi alespoň částečně nahradila škoda, jen se mi nelíbí, že se tváříme, jak jsme si všichni rovni a přesto jsou si holt někteří rovnější...


  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    upřímně ti gratuluju k navrácení zlata, nicméně by mne zajímalo, jestli dostali kompenzaci i ostatní postižení hráči... obzvláště ti, kteří své heslo nikomu nesvěřovali a jejich chybou bylo jen nedostatečně silné heslo... 
    No, ja ti nevim. Mozna s tim bude mit neco malo spolecneho ten mega zlataku. Ja byt vedouci podpory, tak jednoznacne vydam pokyn zlato vratit, dokonce bych trvala na tom, aby byla farma vracena do puvodniho stavu. Ruku na srdce, kde by se nasel dalsi takovy "oslicku, otres se".
    já tomu vlastně i rozumím, u většiny hráčů se jednalo o korunové položky, tady šlo o tisíce... vážně jsem ráda, že se Erazemanovi alespoň částečně nahradila škoda, jen se mi nelíbí, že se tváříme, jak jsme si všichni rovni a přesto jsou si holt někteří rovnější...


    Omlouvam se, ja na tohle nemohla reagovat jinak nez sarkasticky. Na to se neda nic normalniho rict. Spravedlnost svetem vladne jen do te doby, nez dojde na penize. Ja nechtela prejit do otevrene kritiky. A uz vubec nechci kritizovat to, ze podpora konecne taky nekomu pomohla. Ale nejsem ani tupec ani slepa, abych nevidela, proc bylo hraci pomozeno prave ted. Taky to Erazemanovi preju. Bylo spravne mu zlatky vratit a opravdu si myslim, ze by mu meli i farmu vratit do puvodniho stavu.Ale je mi nevolno z toho, ze to neslo driv a u vsech :(
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím,

    nemohu se vyjadřovat za Podporu a "kritiku" jsem již předala. Popravdě vůbec nevím, jaké mají pokyny a procesy při řešení podobných událostí. Ale dle mého názoru zajisté nebude sám, kterému něco vrátili a podrobnosti jeho případu neznám (nevím, co vše s podporou řešil). Na druhou stranu chápu vaše rozhořčení. 
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    black-.-angel napsal(a):
    Já se tu k tomu nechtěla vyjadřovat, svůj názor jsem napsala Foxes soukromě. Ale ne, nedá mi to, Růžička mi mluví z duše. Slušně řečeno je mi z toho dvojího metru na blití. Jak k tomu přijdou ty desítky, možná stovky okradených účtů, jejichž jedinou chybou bylo, že měly slabé heslo? Tito hráči své heslo nikomu nedali, ale odpovědí jim bylo "máte slabé heslo, máte smůlu, nic zpět nedostanete". A najednou je tu hráč, který vědomě někomu sdělí své údaje, ten mu vybrakuje farmu, ale najednou je to v pořádku a ztráta je mu vrácena? To je neuvěřitelné tohle. Přesně toto jsou momenty, kdy si říkám, co já tady ještě do háje dělám. Klientelismus nenávidím všude, proč musí být i v odpočinkové hře?

    Tady jasně vidíte: zlaťte a pravidla pro vás neplatí, jejich porušení ničemu nevadí, jako by se nic nestalo.
    A vo tom to je:-)
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Sice Erazemanovi nepřeju, co se mu stalo, ale... z toho, jak to celé dopadlo, mi je taktéž na blití. Kdybych měl o této hře do této chvíle nějaké iluze, hned bych skončil. Toto řešení jsme však trochu očekávali, protože Erazeman je velryba "jako prase" (jakože hodně veliká). Označení velryba jsem potkal v tomto článku (část 4) věnovaném tomu, jak fungují free-to-play hry, mezi které spadá i Big Farm. Cituji: "U freemium modelu se speciálně líčí na zvláštní kategorii hráčů, které se poněkud neelegantně říká „velryby“ (whales). Je to hráč, který má prachy a neváhá je použít, protože na to prostě má..."

    Takže tu máme zjevné (a přiznané) porušení VOP, přinejmenším bodu 3.2.3. V bodě 6.2.6 se dočtete, co všechno se vám může stát, pokud porušíte zákon nebo hůř všeobecné podmínky použití. Když budete číst pozorně, všimnete si ale formulace:

    "6.2) Bez ohledu na jakákoli další zákonná či smluvní práva je na uvážení společnosti Goodgame Studios provést následující kroky proti jakémukoli uživateli, který úmyslně porušil zákon, práva třetích osob, tyto všeobecné smluvní podmínky, nebo některé příslušné doplňující předpisy a pravidla hry:"

    Takže VOP fungujou jako takovej klacek, kterým nepodstatné uživatele mlátíte přes prsty, když něco udělají, ale u těch důležitých blahosklonně přivřete všechny oči, co máte, a klacek použijete leda jako prostředek záchrany, abyste důležitějšího hráče vytáhli ze ***... z nesnází.

    Erazeman (CZ1) napsal(a):
    A tímto způsobem děkuji hráči "ROMAIN," že mi zařídil novou motivaci do hry ..
    Jo, to je další velryba, pro kterou neplatí VOP... teda vlastně platí, jen v jeho případě dle vlastního uvážení GGS z vysoka **** na všechna hlášení od uživatelů. Nu, má na to právo, má to v podmínkách.

    Až mě, malou bezvýznamnou veš, bude chtít někdo potrestat třeba za provokace nebo za něco jiného, tak si račte tipnout u jaké části těla mi to bude.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Když už jsme u těch VOP, on ten bod 6.2 ale obsahuje výčet toho, co dle vlastního uvážení může udělat. Nikde však není "podat pomocnou ruku hráči, který porušil VOP", ba naopak, viz bod 6.1: "Společnost Goodgame Studios není odpovědná za škody vzniklé následkem uživatelova porušení povinností." Jinými slovy dle tohoto bodu nemělo být Erazemanovi nic navráceno, stejně jako nebylo navráceno nic dříve okradeným. Takže vidíme, jak samotná podpora ctí a dodržuje VOP. Jak to pak vůbec tedy můžou vyžadovat po nás? No jo, my jsme holt malí páni (rozuměj neplatiči), nám můžou ****  na hlavu. Ale jen tak dlouho, dokud nás to bude bavit.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    No jo, jenže podpora v tomto případě netrestala porušení VOP akcemi zmíněnými v bodě 6.2, ale pomáhala nebohému hráči v nouzi. He. :-/
  • Erazeman (CZ1)Erazeman (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 14.01.2016
    No vidíte, jak to dopadlo....na začátku jsem se zmínil, že je něco možné a najednou mě za to div neukamenujete!!!! 
    Upřímně Vám řeknu, že mě ty zlaťáky byly u (_._), šlo mi o farmu, kterou jsem budoval od začátku této hry a odhadem jsem na ni strávil něco mezi 3000 až 4000 hodinami. 
    A že někdo do hry dává reálné peníze, za což ta hra může dál fungovat a rozvíjet se, tak je to špatně?

    A k podmínkám...Vy vždycky a všude si čtete vše a u všeho???

    A hlavně, je to jen hra...hra pro zábavu!!!!!

    edit: Takže opět, multiposty jsou zakázány, používej funkci upravit příspěvek (black-.-angel)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    Víš, ono nejde o to, že by ti někdo ty vrácené zlaté nepřál. To co je špatně je, že je tu spousta hráčů, kterým někdo heslo prolomil nebo ukradl nebo vymámil pak jim farmu zničil, stejně jako tobě a nikdo z nich od podpory nedostal zpátky nic, než maximálně zničenou farmu (alespoň z toho, co proběhlo na fóru, pokud někdo odškodněn byl, nevím o tom a pak se omlouvám)... Nikdo se nezlobí na tebe, ale na podporu, která, jak se zdá,  měří dvojím metrem a to prostě není fér... v ideální situaci by prostě odškodnili všechny a bylo by to ok...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Erazeman (CZ1)  Nekamenujeme tebe, jen podpoře nemůžu přijít na jméno.

    Aspoň bych očekávala, že si po této zkušenosti budeš heslo střežit jako oko v hlavě.

    Ale chápu, že člověk nemůže chtít všechno. Natož nějakou spravedlnost...

    PS: Když už tedy nedodržuješ VOP, dodržuj prosím aspoň směrnice - multiposty nejsou povoleny, musím tě na to vážně upozorňovat téměř u každého tvého příspěvku? :(
  • kopnidomě (CZ1)kopnidomě (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 22.01.2016
    Hlavně že zase to heslo dal ve spolku Jzd Aleš a chodí mu tam zase cizí lidi které ani nezná

    edit: smazání screenu - dle směrnic pro komunitu není povoleno zveřejňovat soukromou konverzaci (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kopnidomě (CZ1) napsal(a):
    Hlavně že zase to heslo dal ve spolku Jzd Aleš a chodí mu tam zase cizí lidi které ani nezná

    edit: smazání screenu - dle směrnic pro komunitu není povoleno zveřejňovat soukromou konverzaci (black-.-angel)
    Normálně by platilo "tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne". To se vlastně i stalo, jenže podpora přišla na pomoc s velkou tubou lepidla. Máme ale naštěstí další moc hezké přísloví, něco o božích mlýnech...

    Za všechny slušné hráče tě prosím, zašli screen na podporu hry. Já pořád věřím, že spravedlnost ještě neumřela. Vždyť prý naděje umírá až poslední...
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    edit: smazání screenu - dle směrnic pro komunitu není povoleno zveřejňovat soukromou konverzaci (black-.-angel)
    A já myslela, že screeny se naopak zveřejňovat můžou - že je to jedinej způsob, jak na fórum dohodit, co se nám nelíbí (je to důkaznější než jen "jedna paní povídala"...). Jak to teda vlastně je?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.01.2016
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    edit: smazání screenu - dle směrnic pro komunitu není povoleno zveřejňovat soukromou konverzaci (black-.-angel)
    A já myslela, že screeny se naopak zveřejňovat můžou - že je to jedinej způsob, jak na fórum dohodit, co se nám nelíbí (je to důkaznější než jen "jedna paní povídala"...). Jak to teda vlastně je?
    Jak to je? Tak že všichni bývalí modíci byli pro zveřejňování, ale já s tím naprosto nesouhlasím. Je to porušení směrnic - soukromá konverzace se zveřejňovat nesmí. Nejde o důkaz, ten nechť zašle na podporu, ta jediná ho potřebuje k případným krokům zablokování účtu apod., ale na fóru jde o narušení soukromí bez dovolení dotyčných.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    black-.-angel napsal(a):
    Jak to je? Tak že všichni bývalí modíci byli pro zveřejňování, ale já s tím naprosto nesouhlasím. Je to porušení směrnic - soukromá konverzace se zveřejňovat nesmí. Nejde o důkaz, ten nechť zašle na podporu, ta jediná ho potřebuje k případným krokům zablokování účtu apod., ale na fóru jde o narušení soukromí bez dovolení dotyčných.
    Ufff... to nebylo o tom, že by to bylo rozhodnutí bývalých modíků - nám to tak bylo řečený bývalou CM, že tak se to dá legálně obejít. Čili jsem měla za to, že to je pravidlo GGS. Uznávám, VOP jsem nikdy pořádně nepobírala (ačkoliv jsem je několikrát četla). A směrnice...ani nevím, jestli tehdy už existovala, mám pocit, že ta přišla na svět až v dobách SFarmera - nebo jak se ten ...ehm... exmoderátor jmenoval - (čili až po té, co jsme to screenový řešení tak "propagovali"). Ale je fakt, že nástupem směrnice se možná leccos mohlo změnit, pravda. Asi nějak nemám chuť to pročítat a nechám to radši plavat s tím, že teď už to ani formou screenu zkrátka nejde (aspoň teda do momentu, kdy budu sama mít potřebu něco takovýho zvěřejnit, pak si zkusím na tuto debatu vzpomenout a zajdu si to nastudovat :D).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.01.2016
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Jak to je? Tak že všichni bývalí modíci byli pro zveřejňování, ale já s tím naprosto nesouhlasím. Je to porušení směrnic - soukromá konverzace se zveřejňovat nesmí. Nejde o důkaz, ten nechť zašle na podporu, ta jediná ho potřebuje k případným krokům zablokování účtu apod., ale na fóru jde o narušení soukromí bez dovolení dotyčných.
    Ufff... to nebylo o tom, že by to bylo rozhodnutí bývalých modíků - nám to tak bylo řečený bývalou CM, že tak se to dá legálně obejít. Čili jsem měla za to, že to je pravidlo GGS. Uznávám, VOP jsem nikdy pořádně nepobírala (ačkoliv jsem je několikrát četla). A směrnice...ani nevím, jestli tehdy už existovala, mám pocit, že ta přišla na svět až v dobách SFarmera - nebo jak se ten ...ehm... exmoderátor jmenoval - (čili až po té, co jsme to screenový řešení tak "propagovali"). Ale je fakt, že nástupem směrnice se možná leccos mohlo změnit, pravda. Asi nějak nemám chuť to pročítat a nechám to radši plavat s tím, že teď už to ani formou screenu zkrátka nejde (aspoň teda do momentu, kdy budu sama mít potřebu něco takovýho zvěřejnit, pak si zkusím na tuto debatu vzpomenout a zajdu si to nastudovat :D).
    Ano, směrnice byly platné od srpna 2014 (to už tu snad ex"bm" nebyl), do té doby byla pravidla fóra, ve kterých bylo jen takové to, že se nesmí psát tučným, vulgárně, spamovat, multipostit, urážet. Už první verze směrnic ze srpna 2014 zveřejňování soukromé konverzace zakazovala. Proč k tomu ostatní bm přistupovali, jak přistupovali, nevím, ale screen je porušení směrnic, psala jsem to tu už nejednou, nejen v této diskuzi (např. zde, kde je i citace první verze směrnic). Pokud má někdo nějaký screen jako důkaz, patří na podporu, nikoli na fórum. Zveřejněn by směl být pouze za předpokladu, že by s tím všichni zúčastnění souhlasili, a stěží by asi někdo dostal souhlas od někoho, kdo evidentně stále porušuje VOP a je za to de facto pro něj žádán trest :) Ten koneckonců může udělit jen podpora, proto screen má směřovat tam.

    PS: I dotyčný, který sem screen dal, si byl před jeho zveřejněním vědom porušení a věděl, že to smažu. Otázkou jen bylo, kdy se k tomu dostanu :D 
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    black-.-angel napsal(a):
    Ano, směrnice byly platné od srpna 2014 (to už tu snad ex"bm" nebyl), do té doby byla pravidla fóra, ve kterých bylo jen takové to, že se nesmí psát tučným, vulgárně, spamovat, multipostit, urážet. Už první verze směrnic ze srpna 2014 zveřejňování soukromé konverzace zakazovala. Proč k tomu ostatní bm přistupovali, jak přistupovali, nevím, ale screen je porušení směrnic, psala jsem to tu už nejednou, nejen v této diskuzi (např. zde, kde je i citace první verze směrnic).
    Za ostatní ex-modíky nemluvím (jen sama za sebe): proč jsem k tomu i po směrnicích přistupovala tak, jak jsem přistupovala? Asi že jsem tenkrát po přečtení měla problémy s docela jinýma věcma, co se tehdy drasticky měnily a toho, že se upravilo i to o screenech jsem nepostřehla (budu věřit, že tomu tak bylo - nechce se mi to teď pročítat; navíc dávno je ta verze upravená a k tý původní se nedostanu). Nejsu vyznavačem rozsáhlých článků typu "co se smí a co ne" a veškerý pravidla, směrnice a podmínky jsou pro mě podobně stravitelný jako třeba zákony nebo smlouvy psaný právníkama. :D Takže jsem vzala za vděk, že nám Rose řekla, že je to prostě takto (čili screen se publikovat smí) a víc to nikdy neřešila. Inu, stalo se a beru na vědomí, že jsme tehdy dělali zjevně něco proti pravidlům. :D Holt su asi větší rebel než jsem si myslela. :D Nicméně nebudu tu už víc spamovat (už ta diskuze dávno nemá nic společnýho se ztrátou farmy a zlata) a přeju dobrou noc všem rebelům i lize spravedlivých :) (není myšleno ve zlým, kdyby mě náhodou chtěl někdo špatně pochopit ;))
  • Erazeman (CZ1)Erazeman (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 29.02.2016
    black-.-angel napsal(a):
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Jak to je? Tak že všichni bývalí modíci byli pro zveřejňování, ale já s tím naprosto nesouhlasím. Je to porušení směrnic - soukromá konverzace se zveřejňovat nesmí. Nejde o důkaz, ten nechť zašle na podporu, ta jediná ho potřebuje k případným krokům zablokování účtu apod., ale na fóru jde o narušení soukromí bez dovolení dotyčných.
    Ufff... to nebylo o tom, že by to bylo rozhodnutí bývalých modíků - nám to tak bylo řečený bývalou CM, že tak se to dá legálně obejít. Čili jsem měla za to, že to je pravidlo GGS. Uznávám, VOP jsem nikdy pořádně nepobírala (ačkoliv jsem je několikrát četla). A směrnice...ani nevím, jestli tehdy už existovala, mám pocit, že ta přišla na svět až v dobách SFarmera - nebo jak se ten ...ehm... exmoderátor jmenoval - (čili až po té, co jsme to screenový řešení tak "propagovali"). Ale je fakt, že nástupem směrnice se možná leccos mohlo změnit, pravda. Asi nějak nemám chuť to pročítat a nechám to radši plavat s tím, že teď už to ani formou screenu zkrátka nejde (aspoň teda do momentu, kdy budu sama mít potřebu něco takovýho zvěřejnit, pak si zkusím na tuto debatu vzpomenout a zajdu si to nastudovat :D).
    Ano, směrnice byly platné od srpna 2014 (to už tu snad ex"bm" nebyl), do té doby byla pravidla fóra, ve kterých bylo jen takové to, že se nesmí psát tučným, vulgárně, spamovat, multipostit, urážet. Už první verze směrnic ze srpna 2014 zveřejňování soukromé konverzace zakazovala. Proč k tomu ostatní bm přistupovali, jak přistupovali, nevím, ale screen je porušení směrnic, psala jsem to tu už nejednou, nejen v této diskuzi (např. zde, kde je i citace první verze směrnic). Pokud má někdo nějaký screen jako důkaz, patří na podporu, nikoli na fórum. Zveřejněn by směl být pouze za předpokladu, že by s tím všichni zúčastnění souhlasili, a stěží by asi někdo dostal souhlas od někoho, kdo evidentně stále porušuje VOP a je za to de facto pro něj žádán trest :) Ten koneckonců může udělit jen podpora, proto screen má směřovat tam.

    PS: I dotyčný, který sem screen dal, si byl před jeho zveřejněním vědom porušení a věděl, že to smažu. Otázkou jen bylo, kdy se k tomu dostanu :D 
    Jako bez urážky, ale neustále řešíte krávoviny...i kdybych nakrásno dal někomu heslo, tak se z toho tady můžete pokakynkat, ale že někdo dokázat úspěšně aplikovat cheaty (či jak se to jmenuje), to nikoho nezajímá...a opět? Máš na to důkaz?!?! Očekávám tuto odpověď...a jen pro zajímavost...sice mě podpora pomohla, vrátila mi milion zlatek, ale od té doby jsem si další 3 miliony zlatek dobil...a za poslední, když už tak vehementně vyžadujete pravidla a sebemenší prohřešek chcete kamenovat, tak proč Vám nevadí hráč, který ma v top ten dvě farmy?!?!?! Zamyslete se nad sebou .-)

    Koukám, že stále někomu dost silně ležím v žaludku :-D :-D :-D mé stávající heslo nikdo nemá .-) a ten (ta) dotyčná "kopnidome" má asi ze mě hodně velký mindrák... (ps: si udělala registraci jen, aby toto tady vyblila?)

    edit: Prosím, multiposting není dovolený. Využij funkce "upravit příspěvek".
    Post edited by Foxes on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím,

    diskuze už je staršího data a vybízí k flamu. Proto toto vlákno zamykám.
Tato diskuze je zavřená.