Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Santova dílna"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí hráči,

pokud máte otázky týkající se této vánoční události, tak se můžete ptát zde. 
«134

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Tak jsem si početla a říkám si, že mám štěstí, že v pondělí budu po noční, takže 10-11 budu spát. :D:D Aspoň nebudu muset utrácet zlato (ani věci, co jinak putujou k Santovi nebo do kontraktů).... Nene, tohle mi nezní jako lákavá věc. Asi si nechám zajít chuť i po vánocích a nechám si kometky. :) Škoda jen, že se nikde nezobrazují. :(:D
    Nebo ještě uvidím, až si přečtu v pondělí ohlasy od těch, co do toho ráno půjdou... Třeba to nebude až tak zlý jak to vypadá z popisu. Třeba tam budou i zajímavý dekorace, uvidíme. Nebudu soudit (ehm spíš odsuzovat) předem. Ale akce letošních vánoc mi zatím příjdou jedna horší než druhá...
  • Evaaaa (SK1)Evaaaa (SK1) Komentářů: 160
    Taky jsem četla, je to trochu spletité, nejsem si jistá, že jsem všechno pochopila, ale ve shodě s wolfkou ani mě to moc nenadchlo. Jen mi to připadá jako vysavač na peníze, hlavně snaha o podporu nákupu zlata. 
    A v deset dopoledne budu v práci, takže test si neprohlédnu. Tak jej tu prosím hezky popište.
    Přeji všem hezkou hru:)
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    No to jste dobré. Já jsem to četla dvakrát a vůbec jsem to nepochopila smiley: Tak jsem zvědavá jak to bude fungovat v reálu
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím,

    poradila bych, abyste se na událost podívali, jen jak to vypadá a schovali si vánoční hvězdy pro toho 25. prosince :). Ale pokud budete chtít událost vyzkoušet již na ostro v pondělí, tak samozřejmě můžete.
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Hezký den na vybrání testu,většina lidí v práci...takže i já si počkám na 25.12....jestli jsem dobře četla psalo se tam něco o nové farmě...

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    .. o nové farmě? Tak to zase já nepostřehla :D Jinak si taky počkám na 25.12., to snad před prací stihnu :D 
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Bylo to napsané pod nadpisem Santova dílna,myslím hned druhý sloupeček na konci nová ekskluzivní farma...

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    NexinaNoth (CZ1) napsal(a):
    Bylo to napsané pod nadpisem Santova dílna,myslím hned druhý sloupeček na konci nová ekskluzivní farma...

    Jo tohle.. tím já osobně pochopila, že je na mysli vánoční farma.
  • avononka (CZ1)avononka (CZ1) Komentářů: 6
    Foxes napsal(a):
    Milí hráči,

    pokud máte otázky týkající se této vánoční události, tak se můžete ptát zde. 
    ahoj. proč to musí být tak brzo- okolo 10:00???
    mě to přijde nefér protože já sem třeba ve škole a mnozí lidé i v práci
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    avononka (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Milí hráči,

    pokud máte otázky týkající se této vánoční události, tak se můžete ptát zde. 
    ahoj. proč to musí být tak brzo- okolo 10:00???
    mě to přijde nefér protože já sem třeba ve škole a mnozí lidé i v práci
    No... to je otázka, na kterou kloudně odpovědět nelze :) Taky nechápu, proč je to v dobu, kdy online zrovna moc lidí není (jo, aspoň někdy mají výhodu cizokrajné komunity). Taky se mě tato zkouška netýká, tak snad se tu někdo podělí, jak to vypadalo. A my ostatní si počkáme na 25. :D 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.12.2015
    Jen tak pro info pro ty, co se dnes přihlásili dříve než během asi poslední hodiny... po znovunačtení hry dostanete sváteční hvězdu: 



    Tak jsem zvědavá.. schválně si ji na třetím serveru nevyberu, tak jestli mi ji odpoledne taky nabídnou. Nebo budou ve výhodě ti, co se přihlásili ráno před pokusem s dílnou? Jo, myslím, že b bude správně :D 

    Tak hlavně testujte a nahlaste co nejvíc bugů, ať si to 25. můžu vychutnat bez chyb, díky :D 
  • gabkol (CZ1)gabkol (CZ1) Komentářů: 1
    Opět vysavač na peněženky. No co, před vánocemi je potřeba důkladně uklidit.

    Otevřít nové dekorace za svíčkové body je potřeba před každým zatočením. Vypadá to, že nám chtějí vyčistit sklady :( .
    Naivně jsem předpokládala: jednak že při otevření nových dekorací budu vytáčet pouze z těchto - chyba, na kole zůstanou i všechny předchozí, takže šance na tyto nové se rapidně sníží, a druhak že otevření je trvalé  opět chyba, je nutno nakrmit před každým zatočením.

    Za sebe jsem velmi zklamaná.
  • Tolinka (CZ1)Tolinka (CZ1) Komentářů: 40
    tak já ze srandy zatočila a dekorace 4x4 60 bodů spokojenosti mě stála 230 mil. no víckrát rozhodně točit nebudu
  • Anička R (CZ1)Anička R (CZ1) Komentářů: 3
    Jako to je vrchol, jedno zatočení a věnované dolary v nemalé částce jsou v pr.... Jako co to je?!? Na vánoce se dává, ne bere!!! ZAMYSLETE SE NAD SEBOU!
  • Janulka03 (CZ1)Janulka03 (CZ1) Komentářů: 2
    Tak ja za 125 mil. dolaru, 5 mil. zlatych podkov, asi 250 tis. normalnich podkov, 1 000 prvotridniho a 500 super krmiva pro slipky mam dekoraci 4x4 za 60 spokojenosti.

    No. Zbavila jsem se prebytecnych zasob a vicekrat uz do toho rozhodne nejdu :) Chtela jsem si prohlidnout ten posledni stupinek dekoraci a zadna slava, krom toho kdyz uz se jednou otevre tak jsem pochopila ze se nejde vratit zpet k tomu co uz na vyber bylo :( Bohuzel.
  • Anička R (CZ1)Anička R (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 14.12.2015
    Za 1 578 000 dolaru, mužu vyhrát dekorku za 18 bodu spokojenosti??? To bych si koupila všechny za ty dolary...kdo to vymyslel tohle !! Chci vrátit zpět ty dolary, samozřejmě, to nejde, jak jinak... :(
    Janulka03 (CZ1) napsal(a):
    Tak ja za 125 mil. dolaru, 5 mil. zlatych podkov, asi 250 tis. normalnich podkov, 1 000 prvotridniho a 500 super krmiva pro slipky mam dekoraci 4x4 za 60 spokojenosti.

    No. Zbavila jsem se prebytecnych zasob a vicekrat uz do toho rozhodne nejdu :) Chtela jsem si prohlidnout ten posledni stupinek dekoraci a zadna slava, krom toho kdyz uz se jednou otevre tak jsem pochopila ze se nejde vratit zpet k tomu co uz na vyber bylo :( Bohuzel.
    To mi povídej, já jen jednou koupila "vylepšení" a dostala jsem AŽ dekorku za 18 bodu spokojenosti!!! To je vrchol, bych je koupila všechny ty dekorky za ty dolary!!! Co pak Ty...to ani nemluvim. :(


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit", multiposty nejsou povoleny (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • hahahaha tak to je SATAN,,člověk si odemkné bedýnky uroven 6 člověk tam da 230 milionu zatočí dostane dekorku a opět to padne na bedýnku 1,,to se jim povedlo,,ja řikam jedno,přestat hrat tuhle hru ,,už je docela trapná,myslim ty akce
  • Janulka03 (CZ1)Janulka03 (CZ1) Komentářů: 2
    Kdyby to alespoň umělo vybírat dekorky, které člověk zatím na svých farmách nemá, aby to k něčemu bylo. Mě vůbec nešlo otevřít řádek, kde by byly jen pro mě nové dekorace. Přece si za ty miliony nebudu kupovat něco, co už mám, to nedává smysl. Při mém štěstí by to totiž určo zrovna na tu jednu/ dvě padlo a zlatkovat odmítám, kvůli takové blbosti.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Za "pár" mega dolarů i zlatých podkov jsem se dostala k dekoraci Cedule 3x3 +25 spokojenosti
    Po zatočení se mi stejně ukázala dekorace Hřiště, takže za 190 zlatek bych musela přeskočit abych dostala to co jsem "chtěla". Např. exkluzivní Kočovné divadlo a jiné dekorace jsou v nedohlednu B)
    Jak už psalo více farmářů, za ty prachy bych si ty obyč. dekorace koupila všechny !
    Santova dílna je jen další propadák od GGS - Santa je amivydřiduch


  • Bikira (CZ1)Bikira (CZ1) Komentářů: 1
    Pokud vím, dárky se dávají nezištně, takže do toho určitě nejdu..
  • Marauder01 (CZ1)Marauder01 (CZ1) Komentářů: 6
    To jste si ještě nevšimli rapidního nárůstu ceny u přeskočení úkolu v dlouhodobé události, kdy jedno ukliknutí odmaže z konta několik desítek tisíc zlatých? Za tu cenu by bylo několik dobrých dekorací. 
    Prostě hra se změnila a jde čistě jen o zisk otázka je jak dlouho jim tahle politika vydrží, při nejhorším je her na netu víc než dost :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím.

    předem bych všem chtěla poděkovat za feedback. Ten je důležitý k tomu, aby událost mohla být později změněna. 

    Za druhé bych chtěla vypíchnout to, že se jednalo o test události, právě aby se v budoucnu předešlo těmto potížím. Upozorňovali jsme, že bude na vás, si rozmyslet, zda se tohoto testu účastnit. Je zřejmé, že finální událost bude určitým způsobem pozměněna.

    Základní myšlenka byla taková, že můžete získat dekoraci zadarmo (pouze za vánoční hvězdu), ovšem na druhou stranu nůžky dostupnosti a ceny se rozevřely ještě více. 

    O dalším vývoji situace vás budu informovat.

    Foxes
  • Anička R (CZ1)Anička R (CZ1) Komentářů: 3
    Foxes napsal(a):
    Zdravím.

    předem bych všem chtěla poděkovat za feedback. Ten je důležitý k tomu, aby událost mohla být později změněna. 

    Za druhé bych chtěla vypíchnout to, že se jednalo o test události, právě aby se v budoucnu předešlo těmto potížím. Upozorňovali jsme, že bude na vás, si rozmyslet, zda se tohoto testu účastnit. Je zřejmé, že finální událost bude určitým způsobem pozměněna.

    Základní myšlenka byla taková, že můžete získat dekoraci zadarmo (pouze za vánoční hvězdu), ovšem na druhou stranu nůžky dostupnosti a ceny se rozevřely ještě více. 

    O dalším vývoji situace vás budu informovat.

    Foxes

    To sice ano, ale dávat tak slabé dekorace za takové palby je neroráznost sama o sobě a to že se to nazve test, to nic nemění...Mělo by to být možnost vrátit, když je to test...No co už, měli by se zamyslet nad "akcema" a pojmem zadrmo...Má to být když už, tak lákadlo. Což TOHLE ROZHODNĚ NENÍ :(
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    testováno na lidech, proč ne :-) 
    jsem rád, že jsem se "testu" nezúčastnil, když to tak čtu, přijde mi to jako podvod na lidech, hlavně to vynulování po prvním zatočení. ať čtu jak čtu, v návodu se to nikde nezmiňuje. 

    smysl testu teda dle mě byl v tom, že vývojáři vyzkouší, jak moc se lidi budou bouřit, potom sleví. stejně jako to udělali v dopise od santy. z toho se nakonec stala dobrá akce, kdy za přiměřené hraní na farmě už mám 5kovou dekoraci jistou a to ještě neskončil tento týden a dvoutýden před námi. 
      takže věřím, že i santovu dílnu upraví ku spokojenosti hráčů. 
      
      
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak experiment dokonán. Na serveru, kde jsem se přihlásila po testu, jsem "překvapivě" další sváteční hvězdu nedostala. Na serveru, kde jsem si ji vyzvedla a nepoužila, zůstala. Takže dle předpokladů, vyhráli na tom ti, co se přihlásili ráno cca mezi osmou a desátou a dostali hvězdu za nic :D 
  • mibla411 (CZ1)mibla411 (CZ1) Komentářů: 6
    Dobrý den.
    Jsem nový hráč a zajímalo by mě: Jaký význam má na santově farmě takový balíček, který se přemísťuje po kliknuní na něj na jiné místo. Připadá mi to jako nějaký utajený úkol. Nevíte někdo o tom víc? Já už těch balíčků našel nejmíň 20 a někdy se tam objeví hvězdička a někdy vyletivší obláček.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    mibla411 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den.
    Jsem nový hráč a zajímalo by mě: Jaký význam má na santově farmě takový balíček, který se přemísťuje po kliknuní na něj na jiné místo. Připadá mi to jako nějaký utajený úkol. Nevíte někdo o tom víc? Já už těch balíčků našel nejmíň 20 a někdy se tam objeví hvězdička a někdy vyletivší obláček.
    Ahoj,

    jedná se o malé překvapení na konci. Počet dárků je náhodný pro každého, takže musíš vydržet až dokonce, kde na tebe bude čekat malé překvapení. Poslední dárek najdeš na hlavě ledního medvěda :)
  • mibla411 (CZ1)mibla411 (CZ1) Komentářů: 6
    To jsem jediný, kdo si toho všiml?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mibla411 (CZ1) napsal(a):
    To jsem jediný, kdo si toho všiml?
    Ne, stačilo by číst tu správnou diskuzi (určitě ne tu k santově dílně :D) a viděl bys, že dotaz padl tak dvacetkrát :)
  • karolína33 (SK1)karolína33 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    No, myslím si, že táto hra už nebude mat dlhé trvanie, Hraje tu veľa dospelých ľudí a nie sú hlúpi a vidia, že to tu ide dolu vodou v posledných mesiacoch, už ani len za zlatky nič dokopy nedostaneš, len stále dávaš a dávaš a nič za to nedostávaš, len brak, ktorého máš už dosť nazbieraného a mohol by si ho predať celú kopu späť GGS, to by bolo zlatiek a ani by sa pritom nemuseli narobiť tak ako sme sa my narobili pri ich získavaní, treba hľadat inú hru, ktorá je pomerne nová, tam si ešte nedovolia takto vymýšľať všelijaké zdieracie akcie ako tu....
Sign In to comment.