MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Vánoční soutěž - Napiš dopis Ježíškovi

FoxesFoxes Komentářů: 1,539

Nastal večer a užívali jsme si zasloužený konec dne, když tu najednou jsme zahlédli stín za oknem.

Je tu! Práci Ježíška pro tento rok převzala místní oblíbená černobílá kravička, kterou jsme zahlédli poletovat před okny naší kanceláře....a vypadá to, že nepřišla s prázdnou, přinesla s sebou vak plný dárků! 

Ehm, co prosím? 
Vyběhli jsme rychle ven a pozvali ji dovnitř, přece bychom ji nenechali mrznout venku! 

V tu chvíli se kravička dala do vysvětlování.

"Zdravím, milí přátelé!"  Rozhlédla se po našich monitorech v kanceláři. 
"Páni... vypadá to, že máte opravdu hodně farmářů! To vypadá nadějně." 

"Moji drazí ... něco vám povím.
Tento rok jsem byla povýšena a od Ježíška jsem dostala za úkol některým z vašich hráčů přinést vánoční dárky, ale jak se tak rozhlížím, tak to bude těžší úkol, něž jsem předpokládala. Je jich opravdu hodně. 
...............
Ha.....moment, mám nápad!"

Zamyslela se a přišla s vynikajícím nápadem! Chtěla by vás poprosit, zda byste nenapsali Ježíškovi dopis, aby celou situaci mohl náležitě a spravedlivě posoudit! 

Je to jednoduché: Napište Ježíškovi dopis přes TUTO poštovní schránku a přesvědčte ho, že zrovna vy jste tím nejoddanějším, nejpracovitějším farmářem a ukažte, jak jste si po celý rok vedli a jak jste si farmaření užívali. 

Když o tom mluvíme, někdo, koho určitě znáte, se také přišel podívat, co se děje, a připojit se do konverzace!

Kravičko doufám, že dovezeš Ježíškovi tisíce dopisů! Aby si nepřinesla takovou spoustu dárků jen tak, pro nic za nic.....

30 balíčků a každý s 3 žetony kola štěstí, 2 zlatými licencemi a 4 balíčky po 20 semínkách do skleníku...to je pěkná tíha! 

Nesmíš se mi strhat, abys mi po svátcích mohla na farmě opět pomoci!

Drazí farmáři, 

všech 30 balíčků od Ježíška bude rozděleno všem komunitám bez rozdílu! Kravička čeká na vaše dopisy, aby je mohla doručit Ježíškovi, a on se tak mohl rozhodnout, koho tento rok obdaruje. :) Chtěli byste se také zúčastnit? 
Máte čas vyplnit TENTO dopis do 14.12.2015. Ježíškovi budou doručeny dopisy poslané pouze přes zmíněnou poštovní schránku.
V případě, že byste se rádi s ostatními podělili o vaše dopisy, nápady či se chtěli na něco zeptat, tak máte možnost v TOMTO vlákně! 

Post edited by Foxes on
Sign In to comment.