Domů Czech Technické problémy & bugy

Čas pohádek - nepřipisování zelí do úkolu

1235»

Komentáře

  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 07.10.2015
    ahojte. skúste ozaj vymazať cache a cookies. mala som ten istý problém, že zmizla rozprávka. po vymazaní všetko ide ako má.
  • adelina00 (CZ1)adelina00 (CZ1) Komentářů: 6
    cookies jsem smazala , bohužel se nic nezněnilo
  • milrys (CZ1)milrys (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Ahojik take mi to blbne nejde mi otevrit dalsi ukol dekuji za pomoc
  • Nicolásek9 (CZ1)Nicolásek9 (CZ1) Komentářů: 7
    Taky nic,ani pohadka ani kone...je nas ve spolu vice..
  • Hana 06 (CZ1)Hana 06 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    stratila se mi událos pohádka,právě když sem dokončila 2 úkol.Restatovala sem počítač a nic se nestalo.
  • dandy3 (CZ1)dandy3 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 07.10.2015
    mizí mi taky neustále pohádka :-((

    a ve spolu všem co jsou online :-((

    všem


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím využij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2015
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    nejdříve se nenačetlo zelí a potom dokonce zmizela celá pohádka i s ostatními stany akcí také jsem zjistila , že se mi náhle ukončila sezóna u koní a také zmizely na farmě upozornění na přicházející soutěž spolků a další

    co bude příště ? a jak budeme plnit časovku v akci ČAS POHÁDEK ?

    mamka1 = spolek ODPADLÍCI 2  jak to vyřešíte prosím ?děkuji

    milrys (CZ1) napsal(a):
    Ahojik take mi to blbne nejde mi otevrit dalsi ukol dekuji za pomoc
    Hana 06 (CZ1) napsal(a):
    stratila se mi událos pohádka,právě když sem dokončila 2 úkol.Restatovala sem počítač a nic se nestalo.
    dandy3 (CZ1) napsal(a):
    mizí mi taky neustále pohádka :-((

    a ve spolu všem co jsou online :-((


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím využij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)
    kooketka (CZ1) napsal(a):
    A mně skončily dostihy, přitom měly skončit za dva dny. A to jsem si zaplatila palivo

    Tak nyní nemám ani sezónu pro koně, ani žádnou akci kromě kola štěstí


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím využij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)


    Je třeba smazat cookies v prohlížeči - stačilo by číst, odpověď máte na této stránce! Včetně odkazu na diskuzi, kde se problém s událostí řeší.

    Takže ještě jednou:
    Veškeré problémy ohledně události Čas pohádek prosím směřujte do této diskuze: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/109437/cas-pohadek. Toto vlákno slouží pouze k nahlášení problému, další příspěvky k pohádce zde budou mazány, vužijte uvedené diskuze.

    Ještě vám pohádka nejede správně? Nezobrazuje se vám některá událost? Smažte cookies v prohlížeči, následně bude třeba prohlížeč restartovat, celou hru načíst znovu. Návod na mazání cookies najdete zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.

  • Romczis (CZ1)Romczis (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    Mám ten stejný problém, pohádka kompletně pryč, na farmě stojí jen kolo štěstí. Nepomáhá ani restartování ! a to jsem u 3 ukolu

  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    ráno ještě pohádka byla, než jsem se vrátila tak už není kdepak zmizla mrška i koně nejdou dát na závod tak kdepak je chyba
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ad pohádka - je třeba smazat cookies - návod zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862 plus celá tato diskuze: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/109437/cas-pohadek, tam bys odpově´d našla a nemusela bys zakládat další vlákno ;)

    Jaké povolení k těžbě za koně máš na mysli? Myslíš jako odměnu v sezóně? Tu dostaneš až po konci sezóny, ta zatím stále probíhá. Nebo myslíš za úkol se šlechtěním? Pokud se ti odměna neobjeví v inventáři ani posmazání cookies, bude třeba kontaktovat podporu: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Restartování nepomůže, je třeba vymazat cookies - návod zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.

  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    cookis jsem mazala před týdnem, to ho budu mazat při každé nové akci nikdy jsem to nemusela dělat tak proč teď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Protože když to teď neuděláš, hra se ti správně nenačte. Cookies se ukládají každý den (pokud jejich ukládání nemáš zakázané), to že jsi je mazala před týdnem, je naprosto irelevantní.

    Je to na tobě, nicméně je to u současné chyby jediné řešení, které pomáhá.
  • Nicolásek9 (CZ1)Nicolásek9 (CZ1) Komentářů: 7
    Me to uz jde,ale zase mi z pole nelezou bedynky na specialni osivo...:/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Me to uz jde,ale zase mi z pole nelezou bedynky na specialni osivo...:/
    A nemáš plné zásoby? Najdeš v inventáři. Počet je omezen. Navíc samozřejmě bedýnky vypadávají náhodně :)
  • kimarek (CZ1)kimarek (CZ1) Komentářů: 9
    Měla jsem problém, nezobrazovalo se mě čas pohádek, doopravdy jsem měla chybu v prohlížeči, zkopírovala jsem si z fora odkaz na Adobe. na plochu .a dala nainstalovat..díky, všechno funguje, zkuste to taky, nic na tom není, zvládla jsem to já..i ty to dokážeš..hezkou hru vám všem přeji.))
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    načetla jsem si hru přes google a funguje dobře zkuste to taky
  • dannye (CZ1)dannye (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Jak se mažou příspěvky ? Chtěla bych ty 2 svoje smáznout, zjistila jsem že těch 330 jsou stránky a já mám už drobečky  :-)))).
     tak se omlouvám za spamování.
     Ale jedno je pravda že poslední dobou  akce neběží v pohodě, Viz.  první úkol nepřičítání zelí.
    dannye

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dannye (CZ1) napsal(a):
    Jak se mažou příspěvky ? Chtěla bych ty 2 svoje smáznout, zjistila jsem že těch 330 jsou stránky a já mám už drobečky  :-)))).
     tak se omlouvám za spamování.
     Ale jedno je pravda že poslední dobou  akce neběží v pohodě, Viz.  první úkol nepřičítání zelí.
    dannye

    Smazáno. Zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte jiný úkol :)

    Smazat příspěvek nemůžeš - to mohou pouze BM a CM. Ale můžeš ho alespoň upravit - kliknutím na ozubené kolečko upříspěvku. Tak zamezíš multipostům, které jsou proti směrnicím ;)
  • Mildi (CZ1)Mildi (CZ1) CZ1 Komentářů: 139
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    už se mi zase nezapočítává do " Knihy pohádek " LUČNÍ KVÍTÍ a LISTÍ.

    Mildi
    Omlouvám se ona je tam natažená ruka.

    Mildi
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    už se mi zase nezapočítává do " Knihy pohádek " LUČNÍ KVÍTÍ a LISTÍ.

    Mildi
    Omlouvám se ona je tam natažená ruka.

    Mildi
    Ahoj Mildi,

    tak to jsem ráda. Málem jsem dostala infarkt, že to zase neběží :cold_sweat: 

    Foxes
  • Mildi (CZ1)Mildi (CZ1) CZ1 Komentářů: 139
    Foxes napsal(a):
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    už se mi zase nezapočítává do " Knihy pohádek " LUČNÍ KVÍTÍ a LISTÍ.

    Mildi
    Omlouvám se ona je tam natažená ruka.

    Mildi
    Ahoj Mildi,

    tak to jsem ráda. Málem jsem dostala infarkt, že to zase neběží :cold_sweat: 

    Foxes

    Já jsem se taky lekla, že to nestihnu udělat. Ještě jednou se moc omlouvám.

    Mildi
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Mildi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    už se mi zase nezapočítává do " Knihy pohádek " LUČNÍ KVÍTÍ a LISTÍ.

    Mildi
    Omlouvám se ona je tam natažená ruka.

    Mildi
    Ahoj Mildi,

    tak to jsem ráda. Málem jsem dostala infarkt, že to zase neběží :cold_sweat: 

    Foxes

    Já jsem se taky lekla, že to nestihnu udělat. Ještě jednou se moc omlouvám.

    Mildi
    Nic se neděje :). Hodně štěstí s událostí.

    Foxes
  • tantenka (CZ1)tantenka (CZ1) Komentářů: 13
    Prosím pěkně, chybí mi v posledním úkolu ještě pár světlušek, chtěla jsem to jako už párkrát dokončit za zlatky, ale tentokrát mě šokoval počet.. Obvykle za těch pár světlušek co mi chybí (do 100) chtějí tak 100 zlatek, tentokrát jsou to 3000 zl?! je to chyba, nebo takhle hrozně přitvrdili? ze začátku jsem měla s událostí problémy, bugovala, tak sem se zdržela a teď už to fakt nedosbírám a tohle mě teda celkem naštvalo..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    tantenka (CZ1) napsal(a):
    Prosím pěkně, chybí mi v posledním úkolu ještě pár světlušek, chtěla jsem to jako už párkrát dokončit za zlatky, ale tentokrát mě šokoval počet.. Obvykle za těch pár světlušek co mi chybí (do 100) chtějí tak 100 zlatek, tentokrát jsou to 3000 zl?! je to chyba, nebo takhle hrozně přitvrdili? ze začátku jsem měla s událostí problémy, bugovala, tak sem se zdržela a teď už to fakt nedosbírám a tohle mě teda celkem naštvalo..
    Ahoj, kdepak, vždy to bylo mnohonásobně více zlatých, nikdy to nebylo ani přibližně 1:1. Záleží tedy na dané úrovni obtížnosti, v zásadě čím vyšší úroveň, tím dražší poměr (na 5. úrovni to je cca 25 zlatých za 1 světlušku). Ale srovnám-li množství zlatých k přeskočení úkolu v původní verzi události a teď, někde jsou úkoly výrazně levnější.
  • tantenka (CZ1)tantenka (CZ1) Komentářů: 13
    no nevím, vychází mi to teď tedy 17 zlatých na světlušku v úrovni 3. Jsem si jistá že to takhle drahé nebylo nikdy (třetí úroveň události pohádky jedu už tak popátý..), zlatila jsem to skoro vždy a tolik zlatek bych nikdy nedala (jelikož je nekupuju, ani bych je neměla..) každopádně díky za odpověď, aspoň vím že to není chyba.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    tantenka (CZ1) napsal(a):
    no nevím, vychází mi to teď tedy 17 zlatých na světlušku v úrovni 3. Jsem si jistá že to takhle drahé nebylo nikdy (třetí úroveň události pohádky jedu už tak popátý..), zlatila jsem to skoro vždy a tolik zlatek bych nikdy nedala (jelikož je nekupuju, ani bych je neměla..) každopádně díky za odpověď, aspoň vím že to není chyba.
    Tak co jsem dohledala, ty vyšší poměry byly většinou až od 4. úrovně obtížnosti. Za 3. to ještě tolik nebylo.

    Zítra se přeptám, jestli tam náhodou nějaká chyba není, ale jelikož teď je událost celá nově přepočtena, těžko říct. Teď třetí událost není totéž, co dříve - ať už co se týče náročnosti, získané dekorace, tak množství produktů v jednotlivých úkolech.
Tato diskuze je zavřená.